Чалъндж Лига - Швейцария
петък, 30.04.2021
19:00
19:00

Аарау

Грасхопърс
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Аарау |
| Гост: | Цюрих |
| Разстояние: | 38.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Бруглифелд |
| Капацитет: | 9 249 (1 542) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.96 | 3.84 | 3.52 | X2 | 1.30 | 1.77 | |||
| 32% | 25% | 43% | 1.77 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.48 | 1.60 | 2.28 | 2.42 | 1.51 | ||||||
| 82% | 18% | 56% | 44% | 36% | 64% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-03-19 | Грасхопърс | 4 - 1 | Аарау |
| 2021-02-16 | Грасхопърс | 2 - 1 | Аарау |
| 2020-11-23 | Аарау | 0 - 1 | Грасхопърс |
| 2020-07-30 | Аарау | 2 - 2 | Грасхопърс |
| 2020-06-19 | Грасхопърс | 5 - 0 | Аарау |
| 2019-11-24 | Грасхопърс | 0 - 0 | Аарау |
| 2019-08-02 | Аарау | 1 - 2 | Грасхопърс |
| 2018-06-23 | Грасхопърс | 1 - 2 | Аарау |
| 2017-10-18 | Грасхопърс | 3 - 3 | Аарау |
| 2017-01-29 | Аарау | 1 - 4 | Грасхопърс |
| 2016-07-09 | Грасхопърс | 2 - 2 | Аарау |
| 2016-01-15 | Грасхопърс | 6 - 2 | Аарау |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 10 | 10 | 7 | |
| 8% | 33% | 58% | 83% | 83% | 58% |
Аарау последни 12 срещи
| 2021-04-23 | Винтертур | 3 - 3 | Аарау |
| 2021-04-20 | Вил | 7 - 0 | Аарау |
| 2021-04-16 | Аарау | 3 - 1 | Киасо |
| 2021-04-10 | Ксамакс | 0 - 1 | Аарау |
| 2021-04-06 | Аарау | 3 - 0 | Винтертур |
| 2021-04-03 | Аарау | 1 - 0 | Шафхаузен |
| 2021-03-19 | Грасхопърс | 4 - 1 | Аарау |
| 2021-03-13 | Аарау | 3 - 0 | Вил |
| 2021-03-05 | Киасо | 2 - 0 | Аарау |
| 2021-03-02 | Аарау | 4 - 2 | Тун |
| 2021-02-26 | Аарау | 0 - 0 | Винтертур |
| 2021-02-23 | Аарау | 4 - 0 | Ксамакс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 8 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 67% | 50% |
Грасхопърс последни 12 срещи
| 2021-04-23 | Грасхопърс | 3 - 1 | Тун |
| 2021-04-20 | Киасо | 2 - 2 | Грасхопърс |
| 2021-04-17 | Грасхопърс | 1 - 0 | Вил |
| 2021-04-14 | Грасхопърс | 1 - 2 | Санкт Гален |
| 2021-04-09 | Шафхаузен | 0 - 2 | Грасхопърс |
| 2021-04-03 | Грасхопърс | 1 - 4 | Ксамакс |
| 2021-03-19 | Грасхопърс | 4 - 1 | Аарау |
| 2021-03-12 | Кринс | 1 - 2 | Грасхопърс |
| 2021-03-05 | Грасхопърс | 0 - 1 | Винтертур |
| 2021-03-02 | Лозана-Уши | 1 - 1 | Грасхопърс |
| 2021-02-27 | Грасхопърс | 1 - 1 | Шафхаузен |
| 2021-02-24 | Грасхопърс | 2 - 0 | Лозана Спорт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 6 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 50% | 33% |
Класиране Чалъндж Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Грасхопърс | 31 | +19 | 61 |
| 2 | Тун | 31 | +9 | 54 |
| 3 | Аарау | 31 | +4 | 49 |
| 4 | Лозана-Уши | 31 | +12 | 48 |
| 5 | Шафхаузен | 31 | +11 | 48 |
| 6 | Винтертур | 31 | +3 | 40 |
| 7 | Вил | 31 | -5 | 35 |
| 8 | Кринс | 31 | -7 | 31 |
| 9 | Ксамакс | 31 | -22 | 30 |
| 10 | Киасо | 31 | -24 | 29 |
Хронология на изиграните мачове
| Аарау | |
| Грасхопърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Аарау | Грасхопърс |
|---|---|---|---|
| 1 | Грасхопърс | 0 - 1 | - |
| 2 | Тун | 4 - 2 | 0 - 2 |
| 3 | Аарау | - | 0 - 1 |
| 4 | Лозана-Уши | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 5 | Шафхаузен | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 6 | Винтертур | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 7 | Вил | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Кринс | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Ксамакс | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Киасо | 3 - 1 | 2 - 2 |
Класиране в шампионата
| Аарау | Грасхопърс | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 49 | 61 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 2 |
| Точки | 30 | 25 |
Форма в шампионата
| Аарау | Грасхопърс | |
|
Победи Равни Загуби |
14
7 10 |
18
7 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
9
3 3 |
7
4 4 |
Голове в шампионата
| Аарау | Грасхопърс | |
|
Вкарани Получени |
55
51 |
54
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
33
18 |
23
20 |
Обща статистика за Чалъндж Лига
| Мачове (155) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (428) | |
| Средно голове на мач | 2.76 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.60 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.16 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 31% |
Аарау следващи 6 срещи
| 2021-05-04 | Аарау | - | Люцерн |
| 2021-05-08 | Шафхаузен | - | Аарау |
| 2021-05-11 | Аарау | - | Кринс |
| 2021-05-14 | Тун | - | Аарау |
| 2021-05-20 | Аарау | - | Лозана-Уши |
| 2021-06-30 | Раперсвил-Йона | - | Аарау |
Грасхопърс следващи 6 срещи
| 2021-05-07 | Грасхопърс | - | Лозана-Уши |
| 2021-05-10 | Винтертур | - | Грасхопърс |
| 2021-05-14 | Ксамакс | - | Грасхопърс |
| 2021-05-20 | Грасхопърс | - | Кринс |
| 2021-06-25 | Грасхопърс | - | Шафхаузен |
| 2021-07-06 | Базел | - | Грасхопърс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.96 | 3.84 | 3.52 |
| Вероятност | 32% | 25% | 43% |
| X2 @ 1.77 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 1.77 |
| Вероятност | 42% | 58% |
| X2 @ 1.77 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.17 | 4.48 | |
| Вероятност | 82% | 18% | |
| Над 1.5 @ 1.17 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.60 | 2.28 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.42 | 1.51 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 3.5 @ 1.51 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.54 | 2.36 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Г/Г @ 1.54 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-30 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
