Чалъндж Лига - Швейцария
вторник, 11.05.2021
18:00
18:00

Аарау

Кринс
4 - 0
(0 - 0, 4 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Аарау |
| Гост: | Кринс |
| Разстояние: | 43.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Бруглифелд |
| Капацитет: | 9 249 (1 542) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.82 | 4.32 | 3.64 | 1 | 1.21 | 2.14 | |||
| 48% | 24% | 28% | 1.82 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.02 | 1.48 | 2.48 | 2.24 | 1.61 | ||||||
| 79% | 21% | 53% | 47% | 34% | 66% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-05 | Кринс | 0 - 0 | Аарау |
| 2020-12-15 | Кринс | 1 - 3 | Аарау |
| 2020-11-03 | Аарау | 2 - 2 | Кринс |
| 2020-07-08 | Кринс | 4 - 1 | Аарау |
| 2020-02-23 | Аарау | 4 - 4 | Кринс |
| 2019-10-05 | Кринс | 2 - 3 | Аарау |
| 2019-07-27 | Аарау | 4 - 1 | Кринс |
| 2019-05-15 | Аарау | 1 - 1 | Кринс |
| 2019-04-02 | Кринс | 2 - 2 | Аарау |
| 2018-12-15 | Кринс | 1 - 2 | Аарау |
| 2018-08-04 | Аарау | 0 - 2 | Кринс |
| 2012-04-14 | Кринс | 0 - 2 | Аарау |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 11 | 8 | 7 | |
| 42% | 42% | 17% | 92% | 67% | 58% |
Аарау последни 12 срещи
| 2021-05-08 | Шафхаузен | 3 - 2 | Аарау |
| 2021-05-04 | Аарау | 1 - 2 | Люцерн |
| 2021-04-30 | Аарау | 2 - 1 | Грасхопърс |
| 2021-04-23 | Винтертур | 3 - 3 | Аарау |
| 2021-04-20 | Вил | 7 - 0 | Аарау |
| 2021-04-16 | Аарау | 3 - 1 | Киасо |
| 2021-04-10 | Ксамакс | 0 - 1 | Аарау |
| 2021-04-06 | Аарау | 3 - 0 | Винтертур |
| 2021-04-03 | Аарау | 1 - 0 | Шафхаузен |
| 2021-03-19 | Грасхопърс | 4 - 1 | Аарау |
| 2021-03-13 | Аарау | 3 - 0 | Вил |
| 2021-03-05 | Киасо | 2 - 0 | Аарау |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 10 | 9 | 5 | |
| 50% | 8% | 42% | 83% | 75% | 42% |
Кринс последни 12 срещи
| 2021-05-07 | Кринс | 1 - 1 | Тун |
| 2021-04-30 | Лозана-Уши | 1 - 2 | Кринс |
| 2021-04-24 | Кринс | 2 - 2 | Вил |
| 2021-04-20 | Ксамакс | 0 - 3 | Кринс |
| 2021-04-17 | Кринс | 0 - 1 | Шафхаузен |
| 2021-04-14 | Кринс | 2 - 2 | Сервет |
| 2021-04-09 | Киасо | 0 - 0 | Кринс |
| 2021-04-03 | Кринс | 1 - 1 | Лозана-Уши |
| 2021-03-20 | Вил | 0 - 2 | Кринс |
| 2021-03-12 | Кринс | 1 - 2 | Грасхопърс |
| 2021-03-06 | Тун | 1 - 0 | Кринс |
| 2021-03-02 | Шафхаузен | 2 - 0 | Кринс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 5 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 42% | 17% |
Класиране Чалъндж Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Грасхопърс | 34 | +16 | 61 |
| 2 | Тун | 33 | +11 | 58 |
| 3 | Шафхаузен | 33 | +13 | 54 |
| 4 | Лозана-Уши | 34 | +12 | 52 |
| 5 | Аарау | 33 | +4 | 52 |
| 6 | Винтертур | 34 | +2 | 43 |
| 7 | Вил | 33 | -6 | 36 |
| 8 | Кринс | 33 | -6 | 35 |
| 9 | Ксамакс | 34 | -21 | 35 |
| 10 | Киасо | 33 | -25 | 32 |
Хронология на изиграните мачове
| Аарау | |
| Кринс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Аарау | Кринс |
|---|---|---|---|
| 1 | Грасхопърс | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Тун | 4 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Шафхаузен | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Лозана-Уши | 3 - 3 | 1 - 2 |
| 5 | Аарау | - | 2 - 2 |
| 6 | Винтертур | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Вил | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Кринс | 2 - 2 | - |
| 9 | Ксамакс | 4 - 0 | 0 - 3 |
| 10 | Киасо | 3 - 1 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Аарау | Кринс | |
| Позиция | 5 | 8 |
| Точки | 52 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 33 | 19 |
Форма в шампионата
| Аарау | Кринс | |
|
Победи Равни Загуби |
15
7 11 |
8
11 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
3 3 |
5
4 7 |
Голове в шампионата
| Аарау | Кринс | |
|
Вкарани Получени |
59
55 |
36
42 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
35
19 |
16
19 |
Обща статистика за Чалъндж Лига
| Мачове (167) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (464) | |
| Средно голове на мач | 2.78 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.60 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.18 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 53% |
| Над 3.5 | 31% |
Аарау следващи 6 срещи
| 2021-05-14 | Тун | - | Аарау |
| 2021-05-20 | Аарау | - | Лозана-Уши |
| 2021-06-30 | Раперсвил-Йона | - | Аарау |
| 2021-07-03 | Цюрих | - | Аарау |
| 2021-07-10 | Базел | - | Аарау |
| 2021-07-23 | Ксамакс | - | Аарау |
Кринс следващи 6 срещи
| 2021-05-14 | Кринс | - | Винтертур |
| 2021-05-20 | Грасхопърс | - | Кринс |
| 2021-06-23 | Йънг Бойс | - | Кринс |
| 2021-06-30 | Люцерн | - | Кринс |
| 2021-07-17 | Цюрих | - | Кринс |
| 2021-07-25 | Шафхаузен | - | Кринс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.82 | 4.32 | 3.64 |
| Вероятност | 48% | 24% | 28% |
| 1 @ 1.82 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.21 | 2.14 |
| Вероятност | 63% | 37% |
| 1X @ 1.21 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 5.02 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.14 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.48 | 2.48 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 1.48 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.24 | 1.61 | |
| Вероятност | 34% | 66% | |
| Под 3.5 @ 1.61 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.30 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-11 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
