Примера - Венецуела
събота, 24.04.2021
23:15
23:15

Пуерто Кабейо

Деп. Ла Гуайра
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Пуерто Кабейо |
| Гост: | Каракас |
| Разстояние: | 124.4 км |
| Начален час | |
| Час: | 23:15 (18:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.93 | 3.04 | 2.53 | X2 | 1.50 | 1.35 | |||
| 32% | 33% | 35% | 1.35 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.66 | 2.33 | 1.56 | 4.25 | 1.19 | ||||||
| 21% | 79% | 14% | 86% | 15% | 85% |
Последни 6 директни срещи
| 2020-12-02 | Пуерто Кабейо | 1 - 1 | Деп. Ла Гуайра |
| 2020-11-01 | Деп. Ла Гуайра | 3 - 0 | Пуерто Кабейо |
| 2019-10-13 | Деп. Ла Гуайра | 2 - 2 | Пуерто Кабейо |
| 2019-04-22 | Пуерто Кабейо | 3 - 3 | Деп. Ла Гуайра |
| 2018-10-17 | Деп. Ла Гуайра | 3 - 2 | Пуерто Кабейо |
| 2018-05-05 | Пуерто Кабейо | 1 - 2 | Деп. Ла Гуайра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 3 | 6 | 5 | 3 | |
| 0% | 50% | 50% | 100% | 83% | 50% |
Пуерто Кабейо последни 12 срещи
| 2021-04-08 | Пуерто Кабейо | 0 - 1 | Метрополитанос |
| 2021-03-18 | Метрополитанос | 2 - 0 | Пуерто Кабейо |
| 2020-12-13 | Ест. де Мерида | 1 - 2 | Пуерто Кабейо |
| 2020-12-09 | Трухилянос | 0 - 4 | Пуерто Кабейо |
| 2020-12-05 | Минерос Гуаяна | 0 - 2 | Пуерто Кабейо |
| 2020-12-02 | Пуерто Кабейо | 1 - 1 | Деп. Ла Гуайра |
| 2020-11-29 | Карабобо | 0 - 3 | Пуерто Кабейо |
| 2020-11-25 | Пуерто Кабейо | 2 - 2 | Атл. Венецуела |
| 2020-11-21 | Пуерто Кабейо | 0 - 0 | Депортиво Лара |
| 2020-11-17 | Пуерто Кабейо | 1 - 0 | Яракуянос |
| 2020-11-12 | Пуерто Кабейо | 2 - 2 | Ест. де Мерида |
| 2020-11-09 | Пуерто Кабейо | 1 - 3 | Трухилянос |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Деп. Ла Гуайра последни 12 срещи
| 2021-04-21 | Деп. Ла Гуайра | 1 - 1 | Атлетико MG |
| 2021-04-12 | Деп. Ла Гуайра | 0 - 0 | Арагуа Маракай |
| 2020-12-15 | Деп. Ла Гуайра | 2 - 0 | Деп. Тачира |
| 2020-12-12 | Деп. Ла Гуайра | 2 - 0 | Атл. Венецуела |
| 2020-12-10 | Деп. Ла Гуайра | 0 - 1 | Минерос Гуаяна |
| 2020-12-05 | Деп. Ла Гуайра | 2 - 1 | Яракуянос |
| 2020-12-02 | Пуерто Кабейо | 1 - 1 | Деп. Ла Гуайра |
| 2020-11-29 | Деп. Ла Гуайра | 1 - 1 | Ест. де Мерида |
| 2020-11-24 | Депортиво Лара | 1 - 0 | Деп. Ла Гуайра |
| 2020-11-22 | Трухилянос | 0 - 2 | Деп. Ла Гуайра |
| 2020-11-16 | Карабобо | 0 - 2 | Деп. Ла Гуайра |
| 2020-11-10 | Атл. Венецуела | 2 - 3 | Деп. Ла Гуайра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 2 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 17% | 8% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Яракуянос | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Гран Валенсия | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Арагуа Маракай | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Деп. Ла Гуайра | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Депортиво Лара | 2 | -1 | 1 |
| 6 | Карабобо | 2 | -1 | 1 |
| 7 | Пуерто Кабейо | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Ест. де Мерида | 2 | +2 | 3 |
| 2 | Интер де Баринас | 2 | +1 | 3 |
| 3 | Деп. Тачира | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Замора Баринас | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Португеза | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Трухилянос | 1 | -4 | 0 |
| 7 | Сулия | 0 | 0 | 0 |
| 1 | Монагас Матурин | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Каракас | 2 | +1 | 3 |
| 3 | ЛАЛА | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Атл. Венецуела | 2 | 0 | 3 |
| 5 | Минерос Гуаяна | 2 | -1 | 3 |
| 6 | Метрополитанос | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Ун. Сентрал | 1 | -2 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Пуерто Кабейо | |
| Деп. Ла Гуайра | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Пуерто Кабейо | Деп. Ла Гуайра | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 0 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 14 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Пуерто Кабейо | Деп. Ла Гуайра | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Пуерто Кабейо | Деп. Ла Гуайра | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
0
0 |
0
0 |
Обща статистика за Примера
| Мачове (13) | |
| Победа за домакина | 69% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 8% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (30) | |
| Средно голове на мач | 2.31 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.69 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.62 |
| Домакинът е отбелязал в | 85% |
| Гостът е отбелязал в | 38% |
| Гол/Гол | 38% |
| Над 1.5 | 62% |
| Над 2.5 | 38% |
| Над 3.5 | 23% |
Пуерто Кабейо следващи 6 срещи
| 2021-04-30 | Гран Валенсия | - | Пуерто Кабейо |
| 2021-05-07 | Пуерто Кабейо | - | Депортиво Лара |
| 2021-05-16 | Арагуа Маракай | - | Пуерто Кабейо |
| 2021-05-22 | Карабобо | - | Пуерто Кабейо |
| 2021-05-30 | Пуерто Кабейо | - | Яракуянос |
| 2021-06-12 | Деп. Ла Гуайра | - | Пуерто Кабейо |
Деп. Ла Гуайра следващи 6 срещи
| 2021-04-29 | Серо Портеньо | - | Деп. Ла Гуайра |
| 2021-05-02 | Яракуянос | - | Деп. Ла Гуайра |
| 2021-05-07 | Деп. Ла Гуайра | - | Америка де Кали |
| 2021-05-09 | Деп. Ла Гуайра | - | Карабобо |
| 2021-05-13 | Деп. Ла Гуайра | - | Серо Портеньо |
| 2021-05-15 | Деп. Ла Гуайра | - | Гран Валенсия |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.93 | 3.04 | 2.53 |
| Вероятност | 32% | 33% | 35% |
| X2 @ 1.35 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.35 |
| Вероятност | 44% | 56% |
| X2 @ 1.35 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.42 | 2.66 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 1.5 @ 2.66 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.33 | 1.56 | |
| Вероятност | 14% | 86% | |
| Под 2.5 @ 1.56 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.25 | 1.19 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.19 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.76 | |
| Вероятност | 11% | 89% | |
| Без @ 1.76 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-24 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
