Лига Португал 2 - Португалия
събота, 17.09.2022
11:00
11:00

Академико Визеу

Мафра
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Визеу |
| Гост: | Мафра |
| Разстояние: | 226.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ещадио до Фонтело |
| Капацитет: | 12 000 |
| Размер: | 105 x 66 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:00 (11:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.30 | 2.75 | 12 | 1.40 | 1.53 | |||
| 35% | 32% | 33% | 1.33 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 82% | 18% | 61% | 39% | 30% | 70% |
Последни 9 директни срещи
| 2022-01-30 | Мафра | 0 - 0 | Академико Визеу |
| 2021-08-22 | Академико Визеу | 1 - 3 | Мафра |
| 2021-02-07 | Академико Визеу | 2 - 0 | Мафра |
| 2020-09-19 | Мафра | 1 - 0 | Академико Визеу |
| 2019-12-29 | Мафра | 1 - 1 | Академико Визеу |
| 2019-03-16 | Мафра | 2 - 2 | Академико Визеу |
| 2018-11-10 | Академико Визеу | 1 - 0 | Мафра |
| 2016-05-08 | Мафра | 1 - 1 | Академико Визеу |
| 2015-12-20 | Академико Визеу | 2 - 1 | Мафра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 2 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 44% | 22% | 67% | 33% | 22% |
Академико Визеу последни 12 срещи
| 2022-09-12 | Ещрела Амадора | 2 - 1 | Академико Визеу |
| 2022-09-03 | Академико Визеу | 1 - 2 | Торензе |
| 2022-08-27 | Академико Визеу | 2 - 2 | Тондела |
| 2022-08-20 | Фарензе | 2 - 2 | Академико Визеу |
| 2022-08-14 | Академико Визеу | 1 - 3 | Морейрензе |
| 2022-08-06 | Бенфика Б | 1 - 1 | Академико Визеу |
| 2022-07-30 | Рио Аве | 1 - 0 | Академико Визеу |
| 2022-07-23 | Визела | 0 - 1 | Академико Визеу |
| 2022-07-13 | Шавеш | 1 - 1 | Академико Визеу |
| 2022-05-13 | Академико Визеу | 1 - 2 | Пенафиел |
| 2022-05-07 | Насионал Мадейра | 1 - 2 | Академико Визеу |
| 2022-04-29 | Академико Визеу | 1 - 1 | Порто Б |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 7 | 3 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 58% | 25% |
Мафра последни 12 срещи
| 2022-09-10 | Мафра | 0 - 1 | Порто Б |
| 2022-09-04 | Фейрензе | 0 - 0 | Мафра |
| 2022-08-29 | Мафра | 0 - 3 | Фарензе |
| 2022-08-21 | Насионал Мадейра | 0 - 2 | Мафра |
| 2022-08-15 | Мафра | 3 - 0 | Пенафиел |
| 2022-08-06 | Оливейрензе | 3 - 1 | Мафра |
| 2022-07-27 | Мафра | 1 - 0 | Вилафранкензе |
| 2022-05-15 | Варзин | 2 - 0 | Мафра |
| 2022-05-07 | Мафра | 0 - 2 | Лейшоес |
| 2022-04-30 | Акад. Коимбра | 0 - 2 | Мафра |
| 2022-04-24 | Мафра | 1 - 1 | Рио Аве |
| 2022-04-20 | Мафра | 1 - 1 | Тондела |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 3 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 25% | 8% |
Класиране Лига Португал 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Морейрензе | 6 | +13 | 18 |
| 2 | Вилафранкензе | 6 | +5 | 15 |
| 3 | Тондела | 7 | +6 | 13 |
| 4 | Фарензе | 6 | +5 | 12 |
| 5 | Ещрела Амадора | 6 | +2 | 10 |
| 6 | Порто Б | 6 | +2 | 10 |
| 7 | Пенафиел | 6 | +2 | 9 |
| 8 | Лейшоес | 6 | +2 | 7 |
| 9 | Фейрензе | 6 | +1 | 7 |
| 10 | Мафра | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Бенфика Б | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Насионал Мадейра | 6 | -5 | 6 |
| 13 | Б-САД | 7 | -3 | 5 |
| 14 | Оливейрензе | 6 | -4 | 5 |
| 15 | Спортинг Ковиля | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Трофензе | 6 | -8 | 4 |
| 17 | Торензе | 6 | -8 | 4 |
| 18 | Академико Визеу | 6 | -4 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Академико Визеу | |
| Мафра | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Академико Визеу | Мафра |
|---|---|---|---|
| 1 | Морейрензе | 1 - 3 | |
| 2 | Вилафранкензе | ||
| 3 | Тондела | 2 - 2 | |
| 4 | Фарензе | ||
| 5 | Ещрела Амадора | ||
| 6 | Порто Б | ||
| 7 | Пенафиел | ||
| 8 | Лейшоес | ||
| 9 | Фейрензе | 0 - 0 | |
| 10 | Мафра | - | |
| 11 | Бенфика Б | ||
| 12 | Насионал Мадейра | 0 - 2 | |
| 13 | Б-САД | ||
| 14 | Оливейрензе | 3 - 1 | |
| 15 | Спортинг Ковиля | ||
| 16 | Трофензе | ||
| 17 | Торензе | 1 - 2 | |
| 18 | Академико Визеу | - |
Класиране в шампионата
| Академико Визеу | Мафра | |
| Позиция | 18 | 10 |
| Точки | 3 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 10 |
| Точки | 1 | 4 |
Форма в шампионата
| Академико Визеу | Мафра | |
|
Победи Равни Загуби |
0
3 3 |
2
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 2 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| Академико Визеу | Мафра | |
|
Вкарани Получени |
8
12 |
6
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
7 |
3
3 |
Обща статистика за Лига Португал 2
| Мачове (55) | |
| Победа за домакина | 31% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (145) | |
| Средно голове на мач | 2.64 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.29 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.35 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 80% |
| Гол/Гол | 58% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 51% |
| Над 3.5 | 25% |
Академико Визеу следващи 6 срещи
| 2022-10-09 | Спортинг Ковиля | - | Академико Визеу |
| 2022-10-15 | Академико Визеу | - | Ориентал Лисабон |
| 2022-10-19 | Академико Визеу | - | Лейшоес |
| 2022-10-23 | Вилафранкензе | - | Академико Визеу |
| 2022-10-30 | Академико Визеу | - | Б-САД |
| 2022-11-05 | Оливейрензе | - | Академико Визеу |
Мафра следващи 6 срещи
| 2022-10-09 | Мафра | - | Тондела |
| 2022-10-15 | Мафра | - | Маритимо |
| 2022-10-18 | Бенфика Б | - | Мафра |
| 2022-10-23 | Мафра | - | Ещрела Амадора |
| 2022-10-29 | Торензе | - | Мафра |
| 2022-11-04 | Мафра | - | Спортинг Ковиля |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 3.30 | 2.75 |
| Вероятност | 35% | 32% | 33% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.53 |
| Вероятност | 52% | 48% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 82% | 18% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 2.5 @ 2.05 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-17 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
