Първа Лига - Русия
събота, 01.10.2022
17:00
17:00

Алания

Шинник Ярославъл
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Владикавказ |
| Гост: | Ярославл |
| Разстояние: | 1 657.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Спартак Владикавказ |
| Капацитет: | 32 464 |
| Размер: | 104 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.87 | 5.10 | 1 | 1.14 | 2.20 | |||
| 48% | 30% | 22% | 1.57 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.47 | 1.84 | 1.91 | 2.99 | 1.33 | ||||||
| 69% | 31% | 44% | 56% | 21% | 79% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-04-11 | Шинник Ярославъл | 0 - 1 | Алания |
| 2020-10-17 | Алания | 4 - 4 | Шинник Ярославъл |
| 2014-05-05 | Алания | 0 - 3 | Шинник Ярославъл |
| 2013-10-13 | Шинник Ярославъл | 1 - 0 | Алания |
| 2012-04-29 | Алания | 0 - 0 | Шинник Ярославъл |
| 2012-03-27 | Шинник Ярославъл | 0 - 1 | Алания |
| 2011-08-29 | Алания | 0 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2011-04-25 | Шинник Ярославъл | 2 - 2 | Алания |
| 2005-08-06 | Шинник Ярославъл | 1 - 0 | Алания |
| 2005-04-10 | Алания | 1 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2004-10-24 | Алания | 2 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2004-04-03 | Шинник Ярославъл | 1 - 1 | Алания |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 50% | 33% | 17% |
Алания последни 12 срещи
| 2022-09-25 | Волгар Астрахан | 0 - 0 | Алания |
| 2022-09-18 | Алания | 1 - 0 | Велес Москва |
| 2022-09-11 | Алания | 4 - 2 | КАМАЗ Челни |
| 2022-09-04 | Рубин Казан | 2 - 2 | Алания |
| 2022-08-27 | Алания | 1 - 2 | Волга Уляновск |
| 2022-08-21 | Кубан Краснодар | 1 - 2 | Алания |
| 2022-08-14 | Алания | 1 - 0 | Нефт. Нижнекамск |
| 2022-08-07 | Уфа | 1 - 3 | Алания |
| 2022-07-31 | Алания | 1 - 1 | Енисей |
| 2022-07-24 | Родина Москва | 1 - 3 | Алания |
| 2022-07-18 | Алания | 0 - 0 | Дин. Махачкала |
| 2022-07-03 | Балтика | 0 - 1 | Алания |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 7 | 6 | 4 | |
| 58% | 33% | 8% | 58% | 50% | 33% |
Шинник Ярославъл последни 12 срещи
| 2022-09-25 | Шинник Ярославъл | 1 - 0 | Рубин Казан |
| 2022-09-18 | Волга Уляновск | 1 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2022-09-11 | Шинник Ярославъл | 1 - 0 | Кубан Краснодар |
| 2022-09-04 | Нефт. Нижнекамск | 1 - 0 | Шинник Ярославъл |
| 2022-08-27 | Шинник Ярославъл | 3 - 0 | Уфа |
| 2022-08-21 | Енисей | 2 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2022-08-13 | Шинник Ярославъл | 1 - 1 | Родина Москва |
| 2022-08-07 | Дин. Махачкала | 2 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2022-07-31 | Шинник Ярославъл | 1 - 1 | Балтика |
| 2022-07-24 | Акрон Толиати | 2 - 3 | Шинник Ярославъл |
| 2022-07-17 | Шинник Ярославъл | 0 - 2 | Краснодар 2 |
| 2022-06-27 | Нефт. Нижнекамск | 2 - 2 | Шинник Ярославъл |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 42% | 17% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алания | 11 | +8 | 22 |
| 2 | Балтика | 11 | +7 | 22 |
| 3 | Арсенал Тула | 11 | +7 | 19 |
| 4 | Рубин Казан | 11 | +6 | 19 |
| 5 | КАМАЗ Челни | 11 | +6 | 19 |
| 6 | Дин. Махачкала | 11 | +3 | 18 |
| 7 | Енисей | 11 | +1 | 17 |
| 8 | СКА Хабаровск | 11 | +4 | 16 |
| 9 | Волгар Астрахан | 11 | +1 | 16 |
| 10 | Нефт. Нижнекамск | 11 | +2 | 15 |
| 11 | Шинник Ярославъл | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Уфа | 11 | -5 | 13 |
| 13 | Кубан Краснодар | 11 | -4 | 11 |
| 14 | Краснодар 2 | 11 | -4 | 11 |
| 15 | Велес Москва | 11 | -5 | 10 |
| 16 | Родина Москва | 11 | -5 | 8 |
| 17 | Акрон Толиати | 11 | -10 | 8 |
| 18 | Волга Уляновск | 11 | -13 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Алания | |
| Шинник Ярославъл | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Алания | Шинник Ярославъл |
|---|---|---|---|
| 1 | Алания | - | |
| 2 | Балтика | ||
| 3 | Арсенал Тула | ||
| 4 | Рубин Казан | ||
| 5 | КАМАЗ Челни | 4 - 2 | |
| 6 | Дин. Махачкала | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Енисей | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | СКА Хабаровск | ||
| 9 | Волгар Астрахан | ||
| 10 | Нефт. Нижнекамск | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Шинник Ярославъл | - | |
| 12 | Уфа | ||
| 13 | Кубан Краснодар | ||
| 14 | Краснодар 2 | ||
| 15 | Велес Москва | 1 - 0 | |
| 16 | Родина Москва | ||
| 17 | Акрон Толиати | 2 - 3 | |
| 18 | Волга Уляновск | 1 - 2 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Алания | Шинник Ярославъл | |
| Позиция | 1 | 11 |
| Точки | 22 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 14 |
| Точки | 11 | 4 |
Форма в шампионата
| Алания | Шинник Ярославъл | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 1 |
4
3 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 1 |
1
1 3 |
Голове в шампионата
| Алания | Шинник Ярославъл | |
|
Вкарани Получени |
18
10 |
13
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
5 |
6
8 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (99) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (228) | |
| Средно голове на мач | 2.30 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.22 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.08 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 19% |
Алания следващи 6 срещи
| 2022-10-10 | Арсенал Тула | - | Алания |
| 2022-10-16 | Алания | - | СКА Хабаровск |
| 2022-10-23 | Краснодар 2 | - | Алания |
| 2022-10-29 | Алания | - | Акрон Толиати |
| 2022-11-06 | Балтика | - | Алания |
| 2022-11-13 | Алания | - | Родина Москва |
Шинник Ярославъл следващи 6 срещи
| 2022-10-05 | Р. Волгоград | - | Шинник Ярославъл |
| 2022-10-09 | Шинник Ярославъл | - | Велес Москва |
| 2022-10-16 | Волгар Астрахан | - | Шинник Ярославъл |
| 2022-10-23 | Шинник Ярославъл | - | КАМАЗ Челни |
| 2022-10-28 | Шинник Ярославъл | - | Арсенал Тула |
| 2022-11-06 | СКА Хабаровск | - | Шинник Ярославъл |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 3.87 | 5.10 |
| Вероятност | 48% | 30% | 22% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.20 |
| Вероятност | 68% | 32% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.47 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.84 | 1.91 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.91 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.99 | 1.33 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.87 | 1.85 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Г/Г @ 1.87 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-01 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
