Висша Лига - Армения
четвъртък, 10.11.2022
10:00
10:00

Алашкерт Ереван

Урарту Ереван
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ереван |
| Гост: | Ереван |
| Стадион | |
| Стадион: | Алашкерт |
| Капацитет: | 6 850 (1 850) |
| Размер: | 110 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 10:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.00 | 2.80 | 12 | 1.37 | 1.53 | |||
| 40% | 15% | 45% | 1.34 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.65 | 2.25 | 1.55 | 4.20 | 1.20 | ||||||
| 64% | 36% | 43% | 57% | 27% | 73% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-09-10 | Урарту Ереван | 1 - 1 | Алашкерт Ереван |
| 2022-05-18 | Урарту Ереван | 0 - 0 | Алашкерт Ереван |
| 2022-05-03 | Алашкерт Ереван | 1 - 1 | Урарту Ереван |
| 2022-03-09 | Урарту Ереван | 0 - 0 | Алашкерт Ереван |
| 2021-11-08 | Алашкерт Ереван | 2 - 1 | Урарту Ереван |
| 2021-04-14 | Алашкерт Ереван | 1 - 0 | Урарту Ереван |
| 2020-11-26 | Урарту Ереван | 1 - 2 | Алашкерт Ереван |
| 2020-09-13 | Алашкерт Ереван | 1 - 2 | Урарту Ереван |
| 2019-10-25 | Урарту Ереван | 2 - 4 | Алашкерт Ереван |
| 2019-08-17 | Алашкерт Ереван | 2 - 1 | Урарту Ереван |
| 2019-05-24 | Алашкерт Ереван | 1 - 1 | Урарту Ереван |
| 2019-04-10 | Урарту Ереван | 2 - 0 | Алашкерт Ереван |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 8% |
Алашкерт Ереван последни 12 срещи
| 2022-11-03 | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Алашкерт Ереван |
| 2022-10-30 | Алашкерт Ереван | 1 - 0 | ЦСКА Ереван |
| 2022-10-26 | Арарат-Армения | 4 - 1 | Алашкерт Ереван |
| 2022-10-20 | Алашкерт Ереван | 2 - 1 | Лернаин Арцах |
| 2022-10-14 | Арарат Ереван | 0 - 1 | Алашкерт Ереван |
| 2022-10-10 | Алашкерт Ереван | 5 - 0 | Ной Ереван |
| 2022-10-01 | Пюник Ереван | 5 - 1 | Алашкерт Ереван |
| 2022-09-16 | Алашкерт Ереван | 0 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2022-09-10 | Урарту Ереван | 1 - 1 | Алашкерт Ереван |
| 2022-09-02 | Алашкерт Ереван | 3 - 0 | Ширак Гюмри |
| 2022-08-26 | ЦСКА Ереван | 2 - 4 | Алашкерт Ереван |
| 2022-08-19 | Алашкерт Ереван | 1 - 1 | Арарат-Армения |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Урарту Ереван последни 12 срещи
| 2022-11-04 | Урарту Ереван | 1 - 0 | ЦСКА Ереван |
| 2022-10-29 | Лернаин Арцах | 1 - 2 | Урарту Ереван |
| 2022-10-23 | Урарту Ереван | 3 - 1 | Ной Ереван |
| 2022-10-19 | Ван Чаренцаван | 0 - 1 | Урарту Ереван |
| 2022-10-15 | Урарту Ереван | 1 - 0 | Ширак Гюмри |
| 2022-10-09 | Арарат-Армения | 0 - 1 | Урарту Ереван |
| 2022-09-30 | Арарат Ереван | 0 - 2 | Урарту Ереван |
| 2022-09-19 | Урарту Ереван | 2 - 1 | Пюник Ереван |
| 2022-09-10 | Урарту Ереван | 1 - 1 | Алашкерт Ереван |
| 2022-09-04 | ЦСКА Ереван | 1 - 4 | Урарту Ереван |
| 2022-08-28 | Урарту Ереван | 2 - 3 | Лернаин Арцах |
| 2022-08-20 | Ной Ереван | 0 - 6 | Урарту Ереван |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 8 | 6 | 4 | |
| 83% | 8% | 8% | 67% | 50% | 33% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Урарту Ереван | 15 | +20 | 37 |
| 2 | Алашкерт Ереван | 15 | +12 | 33 |
| 3 | Арарат-Армения | 14 | +24 | 31 |
| 4 | Пюник Ереван | 13 | +10 | 25 |
| 5 | Ван Чаренцаван | 15 | -5 | 20 |
| 6 | Лернаин Арцах | 15 | -1 | 19 |
| 7 | Арарат Ереван | 15 | -5 | 17 |
| 8 | Ширак Гюмри | 16 | -15 | 14 |
| 9 | ЦСКА Ереван | 15 | -15 | 7 |
| 10 | Ной Ереван | 15 | -25 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Алашкерт Ереван | |
| Урарту Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Алашкерт Ереван | Урарту Ереван |
|---|---|---|---|
| 1 | Урарту Ереван | - | |
| 2 | Алашкерт Ереван | - | |
| 3 | Арарат-Армения | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Пюник Ереван | ||
| 5 | Ван Чаренцаван | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Лернаин Арцах | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Арарат Ереван | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 8 | Ширак Гюмри | 3 - 0 | 0 - 2 |
| 9 | ЦСКА Ереван | 1 - 0 | 1 - 4 |
| 10 | Ной Ереван | 5 - 0 | 0 - 6 |
Класиране в шампионата
| Алашкерт Ереван | Урарту Ереван | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 33 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 17 | 21 |
Форма в шампионата
| Алашкерт Ереван | Урарту Ереван | |
|
Победи Равни Загуби |
10
3 2 |
12
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 0 |
7
0 0 |
Голове в шампионата
| Алашкерт Ереван | Урарту Ереван | |
|
Вкарани Получени |
29
17 |
29
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
2 |
18
2 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (74) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 19% |
| Победа за госта | 42% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (176) | |
| Средно голове на мач | 2.38 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.18 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.20 |
| Домакинът е отбелязал в | 61% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 38% |
| Над 1.5 | 59% |
| Над 2.5 | 43% |
| Над 3.5 | 23% |
Алашкерт Ереван следващи 6 срещи
| 2022-11-13 | Ван Чаренцаван | - | Алашкерт Ереван |
| 2022-11-22 | Алашкерт Ереван | - | Пюник Ереван |
| 2022-11-25 | Гандзасар Капан | - | Алашкерт Ереван |
| 2022-11-29 | Ной Ереван | - | Алашкерт Ереван |
| 2022-12-04 | Алашкерт Ереван | - | Арарат Ереван |
| 2023-02-09 | Заря Луганск | - | Алашкерт Ереван |
Урарту Ереван следващи 6 срещи
| 2022-11-22 | Урарту Ереван | - | Арарат Ереван |
| 2022-11-26 | Арарат-Армения | - | Урарту Ереван |
| 2022-11-30 | Урарту Ереван | - | Арарат-Армения |
| 2022-12-04 | Ширак Гюмри | - | Урарту Ереван |
| 2022-12-09 | Пюник Ереван | - | Урарту Ереван |
| 2023-02-05 | Локомотив Москва | - | Урарту Ереван |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.00 | 2.80 |
| Вероятност | 40% | 15% | 45% |
| 12 @ 1.34 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.37 | 1.53 |
| Вероятност | 47% | 53% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.42 | 2.65 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 1.5 @ 1.42 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.55 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.55 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.20 | 1.20 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.98 | 1.72 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-10 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
