Ла Лига 2 - Испания
неделя, 18.09.2022
20:00
20:00

Албасете

Понферадина
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Албасете |
| Гост: | Понферада |
| Разстояние: | 561.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Карлос Белмонте |
| Капацитет: | 17 524 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 20:00 (21:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.30 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.72 | |||
| 55% | 22% | 23% | 2.00 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 74% | 26% | 66% | 34% | 18% | 82% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-05-08 | Понферадина | 0 - 1 | Албасете |
| 2020-09-20 | Албасете | 0 - 2 | Понферадина |
| 2020-02-09 | Албасете | 1 - 1 | Понферадина |
| 2019-11-30 | Понферадина | 1 - 1 | Албасете |
| 2016-05-25 | Понферадина | 2 - 1 | Албасете |
| 2016-01-03 | Албасете | 2 - 2 | Понферадина |
| 2015-03-01 | Албасете | 2 - 1 | Понферадина |
| 2014-09-29 | Понферадина | 1 - 0 | Албасете |
| 2011-03-12 | Понферадина | 2 - 1 | Албасете |
| 2010-10-16 | Албасете | 0 - 1 | Понферадина |
| 2007-01-27 | Понферадина | 4 - 3 | Албасете |
| 2006-08-27 | Албасете | 2 - 0 | Понферадина |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Албасете последни 12 срещи
| 2022-09-10 | Картахена | 2 - 1 | Албасете |
| 2022-09-04 | Малага | 1 - 2 | Албасете |
| 2022-08-26 | Албасете | 2 - 1 | Уеска |
| 2022-08-20 | Албасете | 0 - 0 | Бургос |
| 2022-08-15 | Луго | 1 - 2 | Албасете |
| 2022-08-08 | Албасете | 1 - 0 | Сокуелямос |
| 2022-08-07 | Албасете | 1 - 0 | Хетафе |
| 2022-08-04 | Елденсе | 1 - 1 | Албасете |
| 2022-07-30 | Леганес | 0 - 0 | Албасете |
| 2022-07-27 | Албасете | 4 - 2 | Райо Махадаонда |
| 2022-07-24 | Албасете | 2 - 1 | УКАМ Мурсия |
| 2022-07-21 | Албасете | 1 - 2 | Валенсия Местая |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 7 | 1 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 58% | 8% |
Понферадина последни 12 срещи
| 2022-09-11 | Понферадина | 1 - 2 | Сарагоса |
| 2022-09-03 | Понферадина | 1 - 3 | Спортинг Хихон |
| 2022-08-28 | Ейбар | 1 - 0 | Понферадина |
| 2022-08-22 | Понферадина | 2 - 1 | Ибиса |
| 2022-08-15 | Картахена | 2 - 3 | Понферадина |
| 2022-08-03 | Деп. Ла Коруня | 7 - 1 | Понферадина |
| 2022-07-30 | Спортинг Хихон | 1 - 1 | Понферадина |
| 2022-07-28 | Понферадина | 1 - 2 | Валядолид |
| 2022-05-28 | Аморебиета | 1 - 0 | Понферадина |
| 2022-05-21 | Понферадина | 0 - 3 | Леганес |
| 2022-05-14 | Валядолид | 2 - 0 | Понферадина |
| 2022-05-07 | Понферадина | 3 - 1 | Бургос |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 8 | 4 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 67% | 33% |
Класиране Ла Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гранада | 6 | +3 | 12 |
| 2 | Картахена | 6 | +2 | 12 |
| 3 | Лас Палмас | 5 | +7 | 11 |
| 4 | Алавес | 5 | +3 | 11 |
| 5 | Ейбар | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Албасете | 5 | +2 | 10 |
| 7 | Виляреал Б | 6 | +1 | 10 |
| 8 | ФК Андора | 6 | -1 | 10 |
| 9 | Леванте | 6 | +4 | 9 |
| 10 | Бургос | 5 | +2 | 9 |
| 11 | Спортинг Хихон | 6 | +2 | 8 |
| 12 | Сарагоса | 6 | 0 | 8 |
| 13 | Реал Овиедо | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Уеска | 5 | +2 | 7 |
| 15 | Луго | 6 | -2 | 7 |
| 16 | Ибиса | 6 | -4 | 7 |
| 17 | Понферадина | 5 | -2 | 6 |
| 18 | Тенерифе | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Леганес | 5 | -3 | 3 |
| 20 | Сантандер | 5 | -4 | 3 |
| 21 | Малага | 5 | -5 | 3 |
| 22 | Мирандес | 6 | -7 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Албасете | |
| Понферадина | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Албасете | Понферадина |
|---|---|---|---|
| 1 | Гранада | ||
| 2 | Картахена | 2 - 3 | |
| 3 | Лас Палмас | ||
| 4 | Алавес | ||
| 5 | Ейбар | 1 - 0 | |
| 6 | Албасете | - | |
| 7 | Виляреал Б | ||
| 8 | ФК Андора | ||
| 9 | Леванте | ||
| 10 | Бургос | 0 - 0 | |
| 11 | Спортинг Хихон | ||
| 12 | Сарагоса | ||
| 13 | Реал Овиедо | ||
| 14 | Уеска | 2 - 1 | |
| 15 | Луго | ||
| 16 | Ибиса | ||
| 17 | Понферадина | - | |
| 18 | Тенерифе | ||
| 19 | Леганес | ||
| 20 | Сантандер | ||
| 21 | Малага | ||
| 22 | Мирандес |
Класиране в шампионата
| Албасете | Понферадина | |
| Позиция | 6 | 17 |
| Точки | 10 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 10 |
| Точки | 4 | 3 |
Форма в шампионата
| Албасете | Понферадина | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 1 |
2
0 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 0 |
1
0 1 |
Голове в шампионата
| Албасете | Понферадина | |
|
Вкарани Получени |
7
5 |
7
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
1 |
3
3 |
Обща статистика за Ла Лига 2
| Мачове (61) | |
| Победа за домакина | 49% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (132) | |
| Средно голове на мач | 2.16 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.90 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 56% |
| Гол/Гол | 43% |
| Над 1.5 | 62% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 16% |
Албасете следващи 6 срещи
| 2022-09-25 | Албасете | - | ФК Андора |
| 2022-10-02 | Леганес | - | Албасете |
| 2022-10-09 | Албасете | - | Тенерифе |
| 2022-10-12 | Алавес | - | Албасете |
| 2022-10-15 | Албасете | - | Реал Овиедо |
| 2022-10-23 | Ейбар | - | Албасете |
Понферадина следващи 6 срещи
| 2022-09-24 | Понферадина | - | Тенерифе |
| 2022-10-02 | Алавес | - | Понферадина |
| 2022-10-08 | Понферадина | - | Гранада |
| 2022-10-12 | Виляреал Б | - | Понферадина |
| 2022-10-15 | Понферадина | - | Лас Палмас |
| 2022-10-23 | Сантандер | - | Понферадина |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 3.30 | 4.00 |
| Вероятност | 55% | 22% | 23% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 1.72 |
| Вероятност | 70% | 30% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 2.5 @ 2.05 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.28 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-18 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
