Ла Лига 2 - Испания
събота, 26.11.2022
17:30
17:30

Албасете

Сантандер
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Албасете |
| Гост: | Сантандер |
| Разстояние: | 523.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Карлос Белмонте |
| Капацитет: | 17 524 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.10 | 3.40 | 1X | 1.30 | 1.61 | |||
| 31% | 39% | 30% | 1.30 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 54% | 46% | 29% | 71% | 15% | 85% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-06-27 | Сантандер | 1 - 2 | Албасете |
| 2019-10-01 | Албасете | 0 - 0 | Сантандер |
| 2015-06-07 | Албасете | 0 - 1 | Сантандер |
| 2015-01-17 | Сантандер | 1 - 0 | Албасете |
| 2014-06-08 | Албасете | 3 - 2 | Сантандер |
| 2014-06-01 | Сантандер | 1 - 1 | Албасете |
| 2005-05-29 | Сантандер | 1 - 0 | Албасете |
| 2005-01-16 | Албасете | 0 - 0 | Сантандер |
| 2004-04-25 | Сантандер | 0 - 2 | Албасете |
| 2003-12-07 | Албасете | 4 - 0 | Сантандер |
| 2002-04-21 | Сантандер | 3 - 1 | Албасете |
| 2001-11-25 | Албасете | 0 - 1 | Сантандер |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 4 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 33% | 25% |
Албасете последни 12 срещи
| 2022-11-18 | Гранада | 4 - 0 | Албасете |
| 2022-11-06 | Албасете | 2 - 3 | Леванте |
| 2022-11-03 | Спортинг Хихон | 2 - 2 | Албасете |
| 2022-10-30 | Албасете | 0 - 0 | Виляреал Б |
| 2022-10-23 | Ейбар | 1 - 1 | Албасете |
| 2022-10-15 | Албасете | 1 - 0 | Реал Овиедо |
| 2022-10-12 | Алавес | 0 - 0 | Албасете |
| 2022-10-09 | Албасете | 1 - 1 | Тенерифе |
| 2022-10-02 | Леганес | 1 - 2 | Албасете |
| 2022-09-25 | Албасете | 1 - 1 | ФК Андора |
| 2022-09-18 | Албасете | 0 - 1 | Понферадина |
| 2022-09-10 | Картахена | 2 - 1 | Албасете |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 17% | 50% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Сантандер последни 12 срещи
| 2022-11-20 | Сантандер | 0 - 1 | Бургос |
| 2022-11-05 | ФК Андора | 0 - 1 | Сантандер |
| 2022-11-01 | Сантандер | 1 - 1 | Алавес |
| 2022-10-29 | Леганес | 0 - 0 | Сантандер |
| 2022-10-23 | Сантандер | 1 - 1 | Понферадина |
| 2022-10-15 | Уеска | 0 - 0 | Сантандер |
| 2022-10-12 | Сантандер | 1 - 0 | Сарагоса |
| 2022-10-09 | Леванте | 0 - 1 | Сантандер |
| 2022-10-01 | Сантандер | 0 - 0 | Малага |
| 2022-09-25 | Ейбар | 2 - 1 | Сантандер |
| 2022-09-18 | Сантандер | 0 - 0 | Лас Палмас |
| 2022-09-11 | Спортинг Хихон | 0 - 2 | Сантандер |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | |
| 33% | 50% | 17% | 33% | 8% | 0% |
Класиране Ла Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алавес | 16 | +6 | 31 |
| 2 | Бургос | 16 | +9 | 30 |
| 3 | Лас Палмас | 16 | +9 | 28 |
| 4 | Леванте | 16 | +6 | 27 |
| 5 | Ейбар | 16 | +5 | 27 |
| 6 | Гранада | 16 | +8 | 25 |
| 7 | Картахена | 16 | +4 | 25 |
| 8 | ФК Андора | 16 | +6 | 24 |
| 9 | Уеска | 17 | +2 | 24 |
| 10 | Спортинг Хихон | 17 | +1 | 23 |
| 11 | Виляреал Б | 16 | 0 | 23 |
| 12 | Албасете | 16 | -2 | 22 |
| 13 | Леганес | 16 | 0 | 21 |
| 14 | Тенерифе | 16 | 0 | 20 |
| 15 | Сантандер | 16 | -3 | 18 |
| 16 | Реал Овиедо | 16 | -4 | 17 |
| 16 | Сарагоса | 16 | -4 | 17 |
| 18 | Понферадина | 16 | -7 | 17 |
| 19 | Мирандес | 16 | -5 | 16 |
| 20 | Луго | 16 | -8 | 14 |
| 21 | Ибиса | 16 | -13 | 12 |
| 22 | Малага | 16 | -10 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Албасете | |
| Сантандер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Албасете | Сантандер |
|---|---|---|---|
| 1 | Алавес | ||
| 2 | Бургос | 0 - 0 | |
| 3 | Лас Палмас | ||
| 4 | Леванте | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 5 | Ейбар | 2 - 1 | |
| 6 | Гранада | 2 - 0 | |
| 7 | Картахена | ||
| 8 | ФК Андора | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Уеска | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Спортинг Хихон | 0 - 2 | |
| 11 | Виляреал Б | 0 - 0 | |
| 12 | Албасете | - | |
| 13 | Леганес | 0 - 0 | |
| 14 | Тенерифе | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Сантандер | - | |
| 16 | Реал Овиедо | 1 - 0 | |
| 16 | Сарагоса | ||
| 18 | Понферадина | 0 - 1 | |
| 19 | Мирандес | ||
| 20 | Луго | ||
| 21 | Ибиса | ||
| 22 | Малага |
Класиране в шампионата
| Албасете | Сантандер | |
| Позиция | 12 | 15 |
| Точки | 22 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 7 |
| Точки | 10 | 11 |
Форма в шампионата
| Албасете | Сантандер | |
|
Победи Равни Загуби |
5
7 4 |
4
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
4 2 |
3
2 3 |
Голове в шампионата
| Албасете | Сантандер | |
|
Вкарани Получени |
17
19 |
8
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
7
7 |
5
5 |
Обща статистика за Ла Лига 2
| Мачове (177) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 33% |
| Победа за госта | 23% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (345) | |
| Средно голове на мач | 1.95 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.17 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.78 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 55% |
| Гол/Гол | 41% |
| Над 1.5 | 58% |
| Над 2.5 | 33% |
| Над 3.5 | 15% |
Албасете следващи 6 срещи
| 2022-12-03 | Мирандес | - | Албасете |
| 2022-12-06 | Албасете | - | Сарагоса |
| 2022-12-11 | Лас Палмас | - | Албасете |
| 2022-12-18 | Албасете | - | Ибиса |
| 2022-12-21 | УД Логронес | - | Албасете |
| 2023-01-09 | Уеска | - | Албасете |
Сантандер следващи 6 срещи
| 2022-12-04 | Сантандер | - | Луго |
| 2022-12-08 | Ибиса | - | Сантандер |
| 2022-12-11 | Сантандер | - | Мирандес |
| 2022-12-17 | Картахена | - | Сантандер |
| 2022-12-22 | Линарес | - | Сантандер |
| 2023-01-08 | Лас Палмас | - | Сантандер |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 3.10 | 3.40 |
| Вероятност | 31% | 39% | 30% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 1.61 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.53 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.18 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.18 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-26 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
