Примера Дивисион - Уругвай
понеделник, 04.05.2026
00:00
00:00

Албион

Насионал М.
3 - 2
(3 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Монтевидео |
| Гост: | Монтевидео |
| Начален час | |
| Час: | 00:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.10 | 2.20 | 1 | 1.57 | 1.33 | |||
| 50% | 13% | 37% | 3.10 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 71% | 29% | 56% | 44% | 28% | 72% |
Последни 2 директни срещи
| 2022-10-13 | Албион | 0 - 1 | Насионал М. |
| 2022-05-21 | Насионал М. | 2 - 0 | Албион |
Албион последни 12 срещи
| 2026-04-25 | Деп. Малдонадо | 1 - 2 | Албион |
| 2026-04-18 | Албион | 6 - 1 | Сентрал Еспаньол |
| 2026-04-11 | Торке | 0 - 1 | Албион |
| 2026-04-05 | Албион | 2 - 2 | Серо Ларго Мело |
| 2026-03-31 | Дефенсор Сп. | 1 - 1 | Албион |
| 2026-03-25 | Албион | 2 - 1 | М. Уондърърс |
| 2026-03-22 | Хувентуд ЛП | 0 - 1 | Албион |
| 2026-03-14 | Албион | 0 - 1 | Пенярол |
| 2026-03-07 | Прогресо | 2 - 2 | Албион |
| 2026-02-28 | Албион | 1 - 3 | Расинг Клуб М. |
| 2026-02-21 | Бостън Ривър | 0 - 0 | Албион |
| 2026-02-16 | Албион | 3 - 0 | Серо Монтевидео |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 7 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 58% | 33% |
Насионал М. последни 12 срещи
| 2026-04-30 | Ун. де Депортес | 4 - 2 | Насионал М. |
| 2026-04-25 | Насионал М. | 1 - 2 | Данубио |
| 2026-04-19 | Ливърпул М. | 1 - 3 | Насионал М. |
| 2026-04-14 | Насионал М. | 3 - 1 | Депортес Толима |
| 2026-04-11 | Деп. Малдонадо | 4 - 2 | Насионал М. |
| 2026-04-08 | Кокимбо Унидо | 1 - 1 | Насионал М. |
| 2026-04-04 | Насионал М. | 0 - 1 | Сентрал Еспаньол |
| 2026-03-28 | Торке | 2 - 3 | Насионал М. |
| 2026-03-24 | Насионал М. | 3 - 0 | Серо Ларго Мело |
| 2026-03-21 | Дефенсор Сп. | 2 - 1 | Насионал М. |
| 2026-03-13 | Насионал М. | 2 - 0 | М. Уондърърс |
| 2026-03-08 | Хувентуд ЛП | 3 - 1 | Насионал М. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 9 | 6 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 75% | 50% |
Класиране Примера Дивисион
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Расинг Клуб М. | 14 | +11 | 31 |
| 2 | Деп. Малдонадо | 14 | +7 | 26 |
| 3 | Пенярол | 13 | +6 | 23 |
| 4 | Албион | 13 | +8 | 22 |
| 5 | Сентрал Еспаньол | 14 | -1 | 21 |
| 6 | Торке | 14 | +5 | 20 |
| 7 | Ливърпул М. | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Дефенсор Сп. | 13 | +3 | 20 |
| 9 | Насионал М. | 13 | +2 | 19 |
| 10 | Данубио | 14 | -3 | 18 |
| 11 | Серо Ларго Мело | 14 | -2 | 17 |
| 12 | Бостън Ривър | 14 | -5 | 17 |
| 13 | М. Уондърърс | 14 | -6 | 17 |
| 14 | Хувентуд ЛП | 14 | -6 | 12 |
| 15 | Прогресо | 14 | -10 | 10 |
| 16 | Серо Монтевидео | 14 | -12 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| Албион | |
| Насионал М. | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Албион | Насионал М. |
|---|---|---|---|
| 1 | Расинг Клуб М. | 1 - 3 | |
| 2 | Деп. Малдонадо | 4 - 2 | |
| 3 | Пенярол | 0 - 1 | |
| 4 | Албион | - | |
| 5 | Сентрал Еспаньол | 6 - 1 | |
| 6 | Торке | 2 - 3 | |
| 7 | Ливърпул М. | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 8 | Дефенсор Сп. | 2 - 1 | |
| 9 | Насионал М. | - | |
| 10 | Данубио | ||
| 11 | Серо Ларго Мело | 2 - 2 | |
| 12 | Бостън Ривър | 1 - 2 | |
| 13 | М. Уондърърс | 2 - 1 | |
| 14 | Хувентуд ЛП | 3 - 1 | |
| 15 | Прогресо | 0 - 1 | |
| 16 | Серо Монтевидео | 3 - 0 |
Класиране в шампионата
| Албион | Насионал М. | |
| Позиция | 4 | 9 |
| Точки | 22 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 10 |
| Точки | 10 | 12 |
Форма в шампионата
| Албион | Насионал М. | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 3 |
6
1 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 3 |
4
0 3 |
Голове в шампионата
| Албион | Насионал М. | |
|
Вкарани Получени |
22
14 |
20
18 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
10 |
13
13 |
Обща статистика за Примера Дивисион
| Мачове (110) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (271) | |
| Средно голове на мач | 2.46 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.35 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.11 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 23% |
Албион следващи 2 срещи
| 2026-05-09 | Данубио | - | Албион |
| 2026-05-17 | Албион | - | М. Уондърърс |
Насионал М. следващи 2 срещи
| 2026-05-07 | Депортес Толима | - | Насионал М. |
| 2026-05-10 | Насионал М. | - | Серо Монтевидео |
| 2026-05-16 | Торке | - | Насионал М. |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 3.10 | 2.20 |
| Вероятност | 50% | 13% | 37% |
| 1 @ 3.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 1.33 |
| Вероятност | 57% | 43% |
| 1X @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.67 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 2.5 @ 2.15 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-03 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
