Национална Лига - Англия
събота, 15.05.2021
15:00
15:00

Алдършот Таун

Хартлипул
1 - 3
(0 - 0, 1 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Алдършот |
| Гост: | Хартлипул |
| Разстояние: | 383.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Рекриейшън Граунд |
| Капацитет: | 7 100 (2 000) |
| Размер: | 107 x 69 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.50 | 2.00 | X2 | 1.72 | 1.28 | |||
| 28% | 26% | 46% | 1.28 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 69% | 31% | 52% | 48% | 28% | 72% |
Последни 8 директни срещи
| 2020-10-03 | Хартлипул | 2 - 1 | Алдършот Таун |
| 2020-02-08 | Хартлипул | 2 - 0 | Алдършот Таун |
| 2019-10-12 | Алдършот Таун | 0 - 3 | Хартлипул |
| 2019-04-13 | Алдършот Таун | 1 - 1 | Хартлипул |
| 2018-09-29 | Хартлипул | 1 - 1 | Алдършот Таун |
| 2018-03-06 | Алдършот Таун | 2 - 1 | Хартлипул |
| 2017-11-18 | Хартлипул | 0 - 2 | Алдършот Таун |
| 2004-12-04 | Хартлипул | 5 - 1 | Алдършот Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 4 | 8 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 100% | 50% | 12% |
Алдършот Таун последни 12 срещи
| 2021-05-11 | Алдършот Таун | 2 - 0 | Йоувил |
| 2021-05-01 | Сътън Юнайтед | 3 - 1 | Алдършот Таун |
| 2021-04-27 | Торки Юнайтед | 2 - 1 | Алдършот Таун |
| 2021-04-24 | Алдършот Таун | 2 - 0 | Уелдстоун |
| 2021-04-20 | Алдършот Таун | 1 - 1 | Кингс Лин Таун |
| 2021-04-17 | Барнет | 3 - 1 | Алдършот Таун |
| 2021-04-13 | Уеймът | 0 - 3 | Алдършот Таун |
| 2021-04-05 | Дагенъм и Ред. | 0 - 2 | Алдършот Таун |
| 2021-04-02 | Алдършот Таун | 1 - 2 | Стокпорт |
| 2021-03-30 | Нотс Каунти | 0 - 1 | Алдършот Таун |
| 2021-03-27 | Солихъл Муурс | 1 - 0 | Алдършот Таун |
| 2021-03-23 | Алдършот Таун | 0 - 1 | Честърфийлд |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Хартлипул последни 12 срещи
| 2021-05-08 | Хартлипул | 2 - 4 | Мейдънхед Юн. |
| 2021-05-03 | Бромли | 1 - 0 | Хартлипул |
| 2021-05-01 | Хартлипул | 3 - 1 | Честърфийлд |
| 2021-04-17 | Уелдстоун | 2 - 7 | Хартлипул |
| 2021-04-10 | Хартлипул | 2 - 0 | Нотс Каунти |
| 2021-04-05 | Боръм Ууд | 2 - 2 | Хартлипул |
| 2021-04-02 | Хартлипул | 2 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2021-03-27 | Стокпорт | 1 - 1 | Хартлипул |
| 2021-03-23 | Дагенъм и Ред. | 0 - 1 | Хартлипул |
| 2021-03-20 | Хартлипул | 1 - 0 | Уокинг |
| 2021-03-16 | Кингс Лин Таун | 2 - 2 | Хартлипул |
| 2021-03-13 | Хартлипул | 0 - 0 | Ийстли |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 6 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 50% | 42% |
Класиране Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сътън Юнайтед | 39 | +32 | 78 |
| 2 | Торки Юнайтед | 39 | +29 | 77 |
| 3 | Стокпорт | 39 | +36 | 72 |
| 4 | Хартлипул | 39 | +20 | 70 |
| 5 | Нотс Каунти | 38 | +18 | 63 |
| 6 | Честърфийлд | 39 | +15 | 62 |
| 7 | Халифакс Таун | 39 | +12 | 62 |
| 8 | Бромли | 39 | +8 | 62 |
| 9 | Рексъм | 38 | +19 | 61 |
| 10 | Ийстли | 37 | +5 | 56 |
| 11 | Дагенъм и Ред. | 39 | +3 | 56 |
| 12 | Боръм Ууд | 38 | +7 | 52 |
| 13 | Мейдънхед Юн. | 37 | +5 | 52 |
| 14 | Солихъл Муурс | 37 | +3 | 51 |
| 15 | Алдършот Таун | 38 | -2 | 51 |
| 16 | Йоувил | 38 | -10 | 48 |
| 17 | Олтринкам | 38 | -14 | 42 |
| 18 | Уеймът | 38 | -18 | 36 |
| 19 | Уелдстоун | 39 | -49 | 33 |
| 20 | Уокинг | 39 | -24 | 32 |
| 21 | Кингс Лин Таун | 38 | -44 | 29 |
| 22 | Барнет | 37 | -51 | 24 |
| 23 | Доувър Атлетик | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Макълсфийлд | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Алдършот Таун | |
| Хартлипул | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Алдършот Таун | Хартлипул |
|---|---|---|---|
| 1 | Сътън Юнайтед | 1 - 2 | |
| 2 | Торки Юнайтед | 1 - 4 | 0 - 1 |
| 3 | Стокпорт | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | Хартлипул | - | |
| 5 | Нотс Каунти | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 6 | Честърфийлд | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Халифакс Таун | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 8 | Бромли | 1 - 0 | |
| 9 | Рексъм | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Ийстли | 2 - 1 | |
| 11 | Дагенъм и Ред. | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Боръм Ууд | 3 - 3 | 2 - 2 |
| 13 | Мейдънхед Юн. | 0 - 0 | 0 - 4 |
| 14 | Солихъл Муурс | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 15 | Алдършот Таун | - | |
| 16 | Йоувил | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 17 | Олтринкам | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Уеймът | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 19 | Уелдстоун | 2 - 0 | 2 - 7 |
| 20 | Уокинг | 3 - 0 | 3 - 0 |
| 21 | Кингс Лин Таун | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 22 | Барнет | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 23 | Доувър Атлетик | ||
| 23 | Макълсфийлд |
Класиране в шампионата
| Алдършот Таун | Хартлипул | |
| Позиция | 15 | 4 |
| Точки | 51 | 70 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 8 |
| Точки | 27 | 28 |
Форма в шампионата
| Алдършот Таун | Хартлипул | |
|
Победи Равни Загуби |
15
6 17 |
20
10 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
3 7 |
7
7 5 |
Голове в шампионата
| Алдършот Таун | Хартлипул | |
|
Вкарани Получени |
51
53 |
59
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
26
24 |
27
20 |
Обща статистика за Национална Лига
| Мачове (421) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (1117) | |
| Средно голове на мач | 2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.41 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.24 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 67% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 30% |
Алдършот Таун следващи 6 срещи
| 2021-05-18 | Алдършот Таун | - | Ийстли |
| 2021-05-22 | Алдършот Таун | - | Бромли |
| 2021-05-29 | Кингс Лин Таун | - | Алдършот Таун |
| 2021-07-24 | Сътън Юнайтед | - | Алдършот Таун |
| 2021-08-21 | Алдършот Таун | - | Честърфийлд |
| 2021-08-28 | Боръм Ууд | - | Алдършот Таун |
Хартлипул следващи 6 срещи
| 2021-05-23 | Сътън Юнайтед | - | Хартлипул |
| 2021-05-29 | Хартлипул | - | Уеймът |
| 2021-06-06 | Хартлипул | - | Бромли |
| 2021-06-13 | Стокпорт | - | Хартлипул |
| 2021-06-20 | Хартлипул | - | Торки Юнайтед |
| 2021-08-07 | Хартлипул | - | Кроули Таун |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.60 | 3.50 | 2.00 |
| Вероятност | 28% | 26% | 46% |
| X2 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.28 |
| Вероятност | 38% | 62% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.85 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 1.95 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.00 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-15 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
