Примера - Перу
неделя, 28.08.2022
17:00
17:00

Алианса Атл.

Сиенсиано
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сулана |
| Гост: | Куско |
| Разстояние: | 1 353.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Чемпионес 36 |
| Капацитет: | 12 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (11:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.60 | 2.60 | 12 | 1.50 | 1.50 | |||
| 40% | 16% | 44% | 1.28 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 58% | 42% | 43% | 57% | 17% | 83% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-10 | Сиенсиано | 5 - 0 | Алианса Атл. |
| 2021-09-17 | Алианса Атл. | 2 - 2 | Сиенсиано |
| 2021-03-27 | Сиенсиано | 1 - 0 | Алианса Атл. |
| 2015-10-04 | Сиенсиано | 2 - 0 | Алианса Атл. |
| 2015-07-04 | Алианса Атл. | 3 - 2 | Сиенсиано |
| 2011-08-26 | Алианса Атл. | 3 - 1 | Сиенсиано |
| 2011-03-13 | Сиенсиано | 4 - 0 | Алианса Атл. |
| 2010-12-05 | Сиенсиано | 2 - 1 | Алианса Атл. |
| 2010-10-28 | Алианса Атл. | 2 - 0 | Сиенсиано |
| 2010-05-30 | Сиенсиано | 0 - 0 | Алианса Атл. |
| 2010-02-13 | Алианса Атл. | 2 - 1 | Сиенсиано |
| 2009-11-21 | Алианса Атл. | 2 - 0 | Сиенсиано |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 7 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 58% | 42% |
Алианса Атл. последни 12 срещи
| 2022-08-20 | Деп. Мунисипал | 0 - 1 | Алианса Атл. |
| 2022-08-14 | Алианса Атл. | 3 - 0 | Ун. Сесар Вайехо |
| 2022-08-06 | Ун. Сан Мартин | 1 - 0 | Алианса Атл. |
| 2022-07-31 | Алианса Атл. | 2 - 1 | Карлос Стейн |
| 2022-07-27 | Алианса Лима | 1 - 0 | Алианса Атл. |
| 2022-07-23 | Алианса Атл. | 3 - 1 | Акад. Кантолао |
| 2022-07-18 | УТК Кахамарка | 2 - 1 | Алианса Атл. |
| 2022-07-03 | Алианса Атл. | 0 - 0 | Мелгар Арекипа |
| 2022-06-25 | Сп. Кристал | 1 - 0 | Алианса Атл. |
| 2022-06-19 | Алианса Атл. | 0 - 0 | Карлос Манучи |
| 2022-05-30 | Спорт Уанкайо | 4 - 1 | Алианса Атл. |
| 2022-05-22 | Атлетико Грау | 1 - 2 | Алианса Атл. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 50% | 17% |
Сиенсиано последни 12 срещи
| 2022-08-20 | Сиенсиано | 2 - 2 | Атлетико Грау |
| 2022-08-14 | Спорт Бойс | 2 - 1 | Сиенсиано |
| 2022-08-07 | Сиенсиано | 1 - 0 | Ун. де Депортес |
| 2022-07-30 | Аякучо | 0 - 1 | Сиенсиано |
| 2022-07-27 | Сиенсиано | 1 - 1 | Бинасионал |
| 2022-07-24 | АДТ Тарма | 0 - 1 | Сиенсиано |
| 2022-07-15 | Деп. Мунисипал | 0 - 0 | Сиенсиано |
| 2022-07-10 | Сиенсиано | 2 - 0 | Ун. Сесар Вайехо |
| 2022-07-02 | Сиенсиано | 5 - 3 | Ун. Сан Мартин |
| 2022-06-26 | Карлос Стейн | 2 - 2 | Сиенсиано |
| 2022-06-18 | Сиенсиано | 1 - 0 | Акад. Кантолао |
| 2022-05-31 | Алианса Лима | 1 - 0 | Сиенсиано |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 50% | 33% | 25% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мелгар Арекипа | 7 | +7 | 18 |
| 2 | Сп. Кристал | 7 | +6 | 17 |
| 3 | Атлетико Грау | 8 | +5 | 17 |
| 4 | Алианса Лима | 6 | +6 | 16 |
| 5 | Сиенсиано | 8 | +4 | 15 |
| 6 | Ун. Сесар Вайехо | 8 | +1 | 15 |
| 7 | Бинасионал | 8 | +8 | 13 |
| 8 | Спорт Бойс | 9 | 0 | 13 |
| 9 | Алианса Атл. | 7 | +4 | 12 |
| 10 | Ун. де Депортес | 8 | +5 | 11 |
| 11 | АДТ Тарма | 9 | -1 | 11 |
| 12 | Деп. Мунисипал | 9 | -2 | 10 |
| 13 | Спорт Уанкайо | 8 | +5 | 9 |
| 14 | Акад. Кантолао | 8 | -4 | 7 |
| 15 | УТК Кахамарка | 7 | -10 | 6 |
| 16 | Карлос Манучи | 7 | -8 | 5 |
| 17 | Карлос Стейн | 7 | -6 | 4 |
| 18 | Ун. Сан Мартин | 9 | -13 | 4 |
| 19 | Аякучо | 8 | -7 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Алианса Атл. | |
| Сиенсиано | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Алианса Атл. | Сиенсиано |
|---|---|---|---|
| 1 | Мелгар Арекипа | ||
| 2 | Сп. Кристал | ||
| 3 | Атлетико Грау | ||
| 4 | Алианса Лима | ||
| 5 | Сиенсиано | - | |
| 6 | Ун. Сесар Вайехо | 3 - 0 | |
| 7 | Бинасионал | ||
| 8 | Спорт Бойс | 2 - 1 | |
| 9 | Алианса Атл. | - | |
| 10 | Ун. де Депортес | ||
| 11 | АДТ Тарма | 0 - 1 | |
| 12 | Деп. Мунисипал | 0 - 0 | |
| 13 | Спорт Уанкайо | ||
| 14 | Акад. Кантолао | 3 - 1 | |
| 15 | УТК Кахамарка | ||
| 16 | Карлос Манучи | ||
| 17 | Карлос Стейн | 2 - 1 | |
| 18 | Ун. Сан Мартин | ||
| 19 | Аякучо | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Алианса Атл. | Сиенсиано | |
| Позиция | 9 | 5 |
| Точки | 12 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 4 |
| Точки | 9 | 7 |
Форма в шампионата
| Алианса Атл. | Сиенсиано | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 3 |
4
3 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
0 0 |
2
1 1 |
Голове в шампионата
| Алианса Атл. | Сиенсиано | |
|
Вкарани Получени |
10
6 |
9
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
2 |
3
2 |
Обща статистика за Примера
| Мачове (74) | |
| Победа за домакина | 55% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 23% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (187) | |
| Средно голове на мач | 2.53 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.58 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.95 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 27% |
Алианса Атл. следващи 6 срещи
| 2022-09-05 | Бинасионал | - | Алианса Атл. |
| 2022-09-10 | Алианса Атл. | - | АДТ Тарма |
| 2022-09-19 | Аякучо | - | Алианса Атл. |
| 2022-09-30 | Алианса Атл. | - | Ун. де Депортес |
| 2022-10-06 | Спорт Бойс | - | Алианса Атл. |
| 2022-10-09 | Алианса Атл. | - | Атлетико Грау |
Сиенсиано следващи 6 срещи
| 2022-09-03 | Сиенсиано | - | Карлос Манучи |
| 2022-09-11 | Сп. Кристал | - | Сиенсиано |
| 2022-09-17 | Сиенсиано | - | Мелгар Арекипа |
| 2022-10-04 | Сиенсиано | - | Спорт Уанкайо |
| 2022-10-07 | УТК Кахамарка | - | Сиенсиано |
| 2022-10-17 | Сиенсиано | - | Алианса Лима |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.60 | 3.60 | 2.60 |
| Вероятност | 40% | 16% | 44% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.50 |
| Вероятност | 47% | 53% |
| X2 @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 3.50 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 1.5 @ 1.28 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.93 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.93 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 17% | 83% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-08-28 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
