Клаусура - Финална Фаза - Ел Салвадор
неделя, 09.05.2021
22:15
Алианса Салвадор
Агила Сан Мигел
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
Краен победител Алианса Салвадор
с общ резултат 3 - 1
Първа среща
Агила Сан Мигел0 - 1Алианса Салвадор
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Сан Салвадор |
| Гост: |
Сан Мигел |
| Разстояние: |
110.9 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Хорхе Гонзалес
|
| Капацитет: |
35 000 |
| Размер: |
105 x 70 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
22:15 (15:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.83 |
3.14 |
4.62 |
1 |
|
|
|
1.15 |
1.85 |
| 40% |
35% |
25% |
1.83 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.50 |
2.46 |
|
|
|
2.51 |
1.47 |
|
|
|
4.86 |
1.17 |
| 62% |
38% |
|
|
|
37% |
63% |
|
|
|
19% |
81% |
Последни 12 директни срещи
|
2021-05-05 |
Агила Сан Мигел
|
0 - 1 |
Алианса Салвадор
|
|
2021-01-31 |
Алианса Салвадор
|
3 - 0 |
Агила Сан Мигел
|
|
2020-12-27 |
Алианса Салвадор
|
1 - 2 |
Агила Сан Мигел
|
|
2020-11-28 |
Агила Сан Мигел
|
1 - 0 |
Алианса Салвадор
|
|
2020-02-23 |
Алианса Салвадор
|
1 - 0 |
Агила Сан Мигел
|
|
2019-11-21 |
Агила Сан Мигел
|
0 - 0 |
Алианса Салвадор
|
|
2019-09-13 |
Алианса Салвадор
|
2 - 0 |
Агила Сан Мигел
|
|
2019-05-26 |
Алианса Салвадор
|
0 - 0 |
Агила Сан Мигел
|
|
2019-03-31 |
Агила Сан Мигел
|
0 - 0 |
Алианса Салвадор
|
|
2019-01-31 |
Алианса Салвадор
|
2 - 0 |
Агила Сан Мигел
|
|
2018-11-07 |
Агила Сан Мигел
|
1 - 2 |
Алианса Салвадор
|
|
2018-09-20 |
Алианса Салвадор
|
3 - 1 |
Агила Сан Мигел
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
6 |
4 |
1 |
| 58% |
25% |
17% |
|
50% |
33% |
8% |
Алианса Салвадор последни 12 срещи
|
2021-05-05 |
Агила Сан Мигел
|
0 - 1 |
Алианса Салвадор
|
|
2021-05-01 |
Онсе Депортиво
|
2 - 1 |
Алианса Салвадор
|
|
2021-04-28 |
Алианса Салвадор
|
1 - 2 |
Атлетико Марте
|
|
2021-04-25 |
Луис Анхел Фирпо
|
1 - 2 |
Алианса Салвадор
|
|
2021-04-22 |
Алианса Салвадор
|
1 - 1 |
ФАС Санта Ана
|
|
2021-04-18 |
Алианса Салвадор
|
4 - 0 |
Хокоро
|
|
2021-04-11 |
Алианса Салвадор
|
3 - 1 |
Онсе Депортиво
|
|
2021-04-08 |
Атлетико Марте
|
2 - 4 |
Алианса Салвадор
|
|
2021-04-04 |
Алианса Салвадор
|
1 - 0 |
Луис Анхел Фирпо
|
|
2021-04-01 |
ФАС Санта Ана
|
3 - 2 |
Алианса Салвадор
|
|
2021-03-20 |
Хокоро
|
1 - 0 |
Алианса Салвадор
|
|
2021-03-14 |
Атлетико Марте
|
3 - 5 |
Алианса Салвадор
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
9 |
8 |
5 |
| 58% |
8% |
33% |
|
75% |
67% |
42% |
Агила Сан Мигел последни 12 срещи
|
2021-05-05 |
Агила Сан Мигел
|
0 - 1 |
Алианса Салвадор
|
|
2021-05-01 |
Агила Сан Мигел
|
2 - 1 |
Чалатенанго
|
|
2021-04-28 |
Санта Текла
|
1 - 1 |
Агила Сан Мигел
|
|
2021-04-24 |
Агила Сан Мигел
|
1 - 1 |
Мун. Лименьо
|
|
2021-04-22 |
Сонсонате
|
0 - 1 |
Агила Сан Мигел
|
|
2021-04-18 |
Исидро Метапан
|
1 - 1 |
Агила Сан Мигел
|
|
2021-04-11 |
Чалатенанго
|
0 - 0 |
Агила Сан Мигел
|
|
2021-04-07 |
Агила Сан Мигел
|
0 - 0 |
Санта Текла
|
|
2021-04-04 |
Мун. Лименьо
|
0 - 0 |
Агила Сан Мигел
|
|
2021-03-31 |
Агила Сан Мигел
|
4 - 0 |
Сонсонате
|
|
2021-03-20 |
Агила Сан Мигел
|
0 - 2 |
Исидро Метапан
|
|
2021-03-13 |
Агила Сан Мигел
|
0 - 0 |
Луис Анхел Фирпо
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
7 |
2 |
|
6 |
2 |
1 |
| 25% |
58% |
17% |
|
50% |
17% |
8% |
Класиране Примера
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Онсе Депортиво |
10 |
5 |
3 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
18 |
| 2 |
Алианса Салвадор |
10 |
5 |
1 |
4 |
19 |
13 |
+6 |
16 |
| 3 |
ФАС Санта Ана |
10 |
4 |
4 |
2 |
17 |
15 |
+2 |
16 |
| 4 |
Луис Анхел Фирпо |
10 |
3 |
4 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
13 |
| 5 |
Атлетико Марте |
10 |
2 |
4 |
4 |
12 |
19 |
-7 |
10 |
| 6 |
Хокоро |
10 |
1 |
4 |
5 |
5 |
13 |
-8 |
7 |
| 1 |
Исидро Метапан |
10 |
6 |
1 |
3 |
19 |
10 |
+9 |
19 |
| 2 |
Мун. Лименьо |
10 |
5 |
3 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
18 |
| 3 |
Агила Сан Мигел |
10 |
3 |
6 |
1 |
10 |
6 |
+4 |
15 |
| 4 |
Санта Текла |
10 |
3 |
4 |
3 |
14 |
14 |
0 |
13 |
| 5 |
Чалатенанго |
10 |
3 |
3 |
4 |
12 |
16 |
-4 |
12 |
| 6 |
Сонсонате |
10 |
1 |
1 |
8 |
9 |
23 |
-14 |
4 |
Алианса Салвадор следващи 6 срещи
|
2021-05-16 |
Луис Анхел Фирпо
|
- |
Алианса Салвадор
|
|
2021-05-23 |
Алианса Салвадор
|
- |
Луис Анхел Фирпо
|
|
2021-05-30 |
Алианса Салвадор
|
- |
ФАС Санта Ана
|
|
2021-07-15 |
Ди Си Юнайтед
|
- |
Алианса Салвадор
|
|
2021-08-01 |
Алианса Салвадор
|
- |
Мун. Лименьо
|
|
2021-08-08 |
Платенсе Сак.
|
- |
Алианса Салвадор
|
Агила Сан Мигел следващи 6 срещи
|
2021-08-01 |
Онсе Депортиво
|
- |
Агила Сан Мигел
|
|
2021-08-08 |
Агила Сан Мигел
|
- |
ФАС Санта Ана
|
|
2021-08-12 |
Исидро Метапан
|
- |
Агила Сан Мигел
|
|
2021-08-15 |
Агила Сан Мигел
|
- |
Атлетико Марте
|
|
2021-08-22 |
Санта Текла
|
- |
Агила Сан Мигел
|
|
2021-08-26 |
Агила Сан Мигел
|
- |
Чалатенанго
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.83 |
3.14 |
4.62 |
| Вероятност |
40% |
35% |
25% |
|
1 @ 1.83 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.15 |
1.85 |
| Вероятност |
71% |
29% |
|
1X @ 1.15 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.50 |
2.46 |
| Вероятност |
|
62% |
38% |
|
Над 1.5 @ 1.50 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.51 |
1.47 |
| Вероятност |
|
37% |
63% |
|
Под 2.5 @ 1.47 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
4.86 |
1.17 |
| Вероятност |
|
19% |
81% |
|
Под 3.5 @ 1.17 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.32 |
1.54 |
| Вероятност |
|
39% |
61% |
|
Без @ 1.54 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-09 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!