Клаусура - Плейофи - Колумбия

събота, 23.11.2019
23:00
Алианса Валедупар

Алианса Валедупар

Америка де Кали

Америка де Кали

0 - 1
(0 - 1,  0 - 0)
Инфо
Град
Домакин: Валедупар
Гост: Кали
Разстояние: 862.6 км
Начален час
Час: 23:00 (18:00 местно време)

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.40 3.00 3.00 X 1.36 1.53
34% 33% 33% 3.00 52% 48%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.50 2.50 2.40 1.53 5.00 1.16
65% 35% 41% 59% 22% 78%

Последни 7 директни срещи

2019-11-15 Америка де Кали 3 - 1 Алианса Валедупар
2019-07-14 Америка де Кали 2 - 1 Алианса Валедупар
2019-01-27 Алианса Валедупар 1 - 2 Америка де Кали
2018-09-02 Алианса Валедупар 2 - 2 Америка де Кали
2018-04-27 Америка де Кали 2 - 1 Алианса Валедупар
2017-08-13 Америка де Кали 2 - 1 Алианса Валедупар
2017-03-02 Алианса Валедупар 3 - 3 Америка де Кали
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
0 2 5 7 7 3
0% 29% 71% 100% 100% 43%

Алианса Валедупар последни 12 срещи

2019-11-20 Алианса Валедупар 1 - 1 Санта Фе Богота
2019-11-17 Санта Фе Богота 1 - 0 Алианса Валедупар
2019-11-15 Америка де Кали 3 - 1 Алианса Валедупар
2019-11-11 Алианса Валедупар 3 - 2 Депортиво Кали
2019-10-30 Патриотас Бояка 1 - 1 Алианса Валедупар
2019-10-24 Алианса Валедупар 0 - 0 Хун. Баранкиля
2019-10-21 Инд. Меделин 2 - 0 Алианса Валедупар
2019-10-12 Алианса Валедупар 0 - 1 Депортес Толима
2019-10-09 Алианса Валедупар 2 - 2 Депортиво Пасто
2019-10-06 Кукута 1 - 1 Алианса Валедупар
2019-10-02 Алианса Валедупар 0 - 0 Атл. Насионал
2019-09-27 Мильонариос 2 - 1 Алианса Валедупар
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
1 6 5 8 4 3
8% 50% 42% 67% 33% 25%

Америка де Кали последни 12 срещи

2019-11-21 Депортиво Кали 2 - 1 Америка де Кали
2019-11-17 Америка де Кали 1 - 0 Депортиво Кали
2019-11-15 Америка де Кали 3 - 1 Алианса Валедупар
2019-11-09 Санта Фе Богота 2 - 1 Америка де Кали
2019-10-30 Америка де Кали 1 - 0 Депортиво Пасто
2019-10-26 Кукута 3 - 1 Америка де Кали
2019-10-19 Америка де Кали 2 - 1 Атл. Насионал
2019-10-13 Мильонариос 1 - 2 Америка де Кали
2019-10-10 Америка де Кали 2 - 0 Унион Магдалена
2019-10-06 Депортиво Кали 3 - 2 Америка де Кали
2019-10-03 Америка де Кали 0 - 1 Инд. Юмбо
2019-09-29 Интер Богота 3 - 3 Америка де Кали
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 9 8 4
50% 8% 42% 75% 67% 33%

Класиране Примера А

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Атл. Насионал 20 9 8 3 30 17 +13 35
2 Америка де Кали 20 10 5 5 29 26 +3 35
3 Депортиво Кали 20 10 4 6 34 25 +9 34
4 Хун. Баранкиля 20 9 6 5 16 9 +7 33
5 Санта Фе Богота 20 9 5 6 22 12 +10 32
6 Депортес Толима 20 9 5 6 24 16 +8 32
7 Алианса Валедупар 20 8 8 4 17 14 +3 32
8 Кукута 20 9 5 6 28 28 0 32
9 Инд. Меделин 20 9 4 7 32 26 +6 31
10 Онсе Калдас 20 7 7 6 26 20 +6 28
11 Мильонариос 20 8 4 8 24 27 -3 28
12 Атл. Букараманга 20 6 7 7 23 23 0 25
13 Агилас Дорадас 20 5 9 6 25 27 -2 24
14 Депортиво Пасто 20 5 8 7 24 25 -1 23
15 Патриотас Бояка 20 5 8 7 19 20 -1 23
16 Енвигадо 20 5 8 7 23 28 -5 23
17 Интер Богота 20 4 8 8 19 24 -5 20
18 Инд. Юмбо 20 2 10 8 13 24 -11 16
19 Хагуарес Кордоба 20 3 6 11 11 34 -23 15
20 Унион Магдалена 20 3 5 12 14 28 -14 14

Алианса Валедупар следващи 6 срещи

2019-11-29 Депортиво Кали - Алианса Валедупар
2020-01-26 Америка де Кали - Алианса Валедупар
2020-01-30 Алианса Валедупар - Деп. Перейра
2020-02-03 Алианса Валедупар - Депортиво Пасто
2020-02-08 Кукута - Алианса Валедупар
2020-02-15 Алианса Валедупар - Интер Богота

Америка де Кали следващи 6 срещи

2019-11-29 Америка де Кали - Санта Фе Богота
2019-12-02 Хун. Баранкиля - Америка де Кали
2019-12-07 Америка де Кали - Хун. Баранкиля
2020-01-12 Мильонариос - Америка де Кали
2020-01-17 Америка де Кали - Депортиво Кали
2020-01-19 Мильонариос - Америка де Кали

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.40 3.00 3.00
Вероятност 34% 33% 33%
X @ 3.00
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.36 1.53
Вероятност 52% 48%
1X @ 1.36
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.50 2.50
Вероятност   65% 35%
Над 1.5 @ 1.50
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   2.40 1.53
Вероятност   41% 59%
Под 2.5 @ 1.53
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   5.00 1.16
Вероятност   22% 78%
Под 3.5 @ 1.16
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   2.10 1.66
Вероятност   48% 52%
Без @ 1.66

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2019-11-23 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Get it on Google Play