Чалъндж Къп - Шотландия
петък, 23.09.2022
19:45
Алоа Атлетик
Еърдриониънс
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Алоа |
| Гост: |
Еърдри |
| Разстояние: |
30.2 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Рекриейшън Парк
|
| Капацитет: |
3 412 |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
19:45 (19:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.75 |
2.87 |
12 |
|
|
|
1.40 |
1.66 |
| 35% |
30% |
35% |
1.25 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.72 |
2.07 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Последни 12 директни срещи
|
2022-08-20 |
Еърдриониънс
|
2 - 0 |
Алоа Атлетик
|
|
2022-03-05 |
Алоа Атлетик
|
0 - 2 |
Еърдриониънс
|
|
2021-12-26 |
Еърдриониънс
|
3 - 1 |
Алоа Атлетик
|
|
2021-10-30 |
Алоа Атлетик
|
2 - 1 |
Еърдриониънс
|
|
2021-09-14 |
Еърдриониънс
|
2 - 1 |
Алоа Атлетик
|
|
2020-10-07 |
Еърдриониънс
|
0 - 2 |
Алоа Атлетик
|
|
2018-03-20 |
Еърдриониънс
|
2 - 2 |
Алоа Атлетик
|
|
2018-03-17 |
Алоа Атлетик
|
2 - 2 |
Еърдриониънс
|
|
2017-11-04 |
Алоа Атлетик
|
1 - 0 |
Еърдриониънс
|
|
2017-08-26 |
Еърдриониънс
|
2 - 0 |
Алоа Атлетик
|
|
2017-05-13 |
Алоа Атлетик
|
1 - 0 |
Еърдриониънс
|
|
2017-05-10 |
Еърдриониънс
|
1 - 0 |
Алоа Атлетик
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
5 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
42% |
25% |
Алоа Атлетик последни 12 срещи
|
2022-09-17 |
Алоа Атлетик
|
2 - 1 |
Монтроуз
|
|
2022-09-03 |
Клайд
|
2 - 4 |
Алоа Атлетик
|
|
2022-08-27 |
Алоа Атлетик
|
5 - 0 |
Питърхед
|
|
2022-08-20 |
Еърдриониънс
|
2 - 0 |
Алоа Атлетик
|
|
2022-08-13 |
Алоа Атлетик
|
2 - 4 |
Единбург Сити
|
|
2022-08-06 |
Алоа Атлетик
|
3 - 1 |
Келти Хартс
|
|
2022-07-30 |
Дънфърмлин
|
1 - 0 |
Алоа Атлетик
|
|
2022-07-23 |
Дънфърмлин
|
1 - 1 |
Алоа Атлетик
|
|
2022-07-19 |
Алоа Атлетик
|
0 - 2 |
Рос Каунти
|
|
2022-07-12 |
Алоа Атлетик
|
1 - 1 |
Ийст Файф
|
|
2022-07-09 |
Рейт Роувърс
|
4 - 0 |
Алоа Атлетик
|
|
2022-07-05 |
Алоа Атлетик
|
0 - 0 |
Куинс парк ФК
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
10 |
6 |
5 |
| 33% |
25% |
42% |
|
83% |
50% |
42% |
Еърдриониънс последни 12 срещи
|
2022-09-17 |
Еърдриониънс
|
5 - 0 |
Клайд
|
|
2022-09-03 |
Еърдриониънс
|
0 - 6 |
Единбург Сити
|
|
2022-08-27 |
Дънфърмлин
|
1 - 1 |
Еърдриониънс
|
|
2022-08-20 |
Еърдриониънс
|
2 - 0 |
Алоа Атлетик
|
|
2022-08-13 |
Куин ъф Саут
|
1 - 1 |
Еърдриониънс
|
|
2022-08-06 |
Еърдриониънс
|
4 - 0 |
Фолкърк
|
|
2022-07-30 |
Питърхед
|
0 - 2 |
Еърдриониънс
|
|
2022-07-23 |
Арброут
|
3 - 0 |
Еърдриониънс
|
|
2022-07-19 |
Еърдриониънс
|
2 - 0 |
Сейнт Мирън
|
|
2022-07-12 |
Еърдриониънс
|
1 - 1 |
Единбург Сити
|
|
2022-07-09 |
Каудънбийт
|
0 - 3 |
Еърдриониънс
|
|
2022-05-15 |
Еърдриониънс
|
1 - 1 |
Куинс парк ФК
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
12 |
5 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
100% |
42% |
25% |
Класиране Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дънфърмлин |
7 |
4 |
3 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
15 |
| 2 |
Еърдриониънс |
7 |
4 |
2 |
1 |
15 |
8 |
+7 |
14 |
| 3 |
Алоа Атлетик |
7 |
4 |
0 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
12 |
| 4 |
Единбург Сити |
7 |
4 |
0 |
3 |
15 |
12 |
+3 |
12 |
| 5 |
Монтроуз |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
4 |
+4 |
11 |
| 6 |
Фолкърк |
7 |
3 |
2 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
11 |
| 7 |
Куин ъф Саут |
7 |
2 |
2 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
8 |
| 8 |
Клайд |
7 |
2 |
1 |
4 |
12 |
16 |
-4 |
7 |
| 9 |
Келти Хартс |
7 |
1 |
1 |
5 |
4 |
13 |
-9 |
4 |
| 10 |
Питърхед |
7 |
1 |
1 |
5 |
6 |
19 |
-13 |
4 |
Класиране Чемпиъншип
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Партик Тисъл |
7 |
4 |
2 |
1 |
16 |
10 |
+6 |
14 |
| 2 |
Еър Юнайтед |
7 |
4 |
2 |
1 |
14 |
10 |
+4 |
14 |
| 3 |
Куинс парк ФК |
7 |
4 |
1 |
2 |
12 |
11 |
+1 |
13 |
| 4 |
Инвърнес КТ |
7 |
3 |
2 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
11 |
| 5 |
Дънди ФК |
7 |
3 |
1 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
10 |
| 6 |
Рейт Роувърс |
7 |
3 |
0 |
4 |
8 |
10 |
-2 |
9 |
| 7 |
Грийнок Мортън |
7 |
2 |
2 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
8 |
| 8 |
Хамилтън |
7 |
1 |
4 |
2 |
7 |
10 |
-3 |
7 |
| 9 |
Коув Рейнджърс |
7 |
1 |
2 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
5 |
| 10 |
Арброут |
7 |
1 |
2 |
4 |
5 |
10 |
-5 |
5 |
Алоа Атлетик следващи 6 срещи
|
2022-10-01 |
Куин ъф Саут
|
- |
Алоа Атлетик
|
|
2022-10-08 |
Алоа Атлетик
|
- |
Дънфърмлин
|
|
2022-10-15 |
Алоа Атлетик
|
- |
Еърдриониънс
|
|
2022-10-18 |
Фолкърк
|
- |
Алоа Атлетик
|
|
2022-10-22 |
Питърхед
|
- |
Алоа Атлетик
|
|
2022-10-29 |
Алоа Атлетик
|
- |
Клайд
|
Еърдриониънс следващи 6 срещи
|
2022-10-01 |
Келти Хартс
|
- |
Еърдриониънс
|
|
2022-10-04 |
Монтроуз
|
- |
Еърдриониънс
|
|
2022-10-08 |
Еърдриониънс
|
- |
Куин ъф Саут
|
|
2022-10-15 |
Алоа Атлетик
|
- |
Еърдриониънс
|
|
2022-10-22 |
Единбург Сити
|
- |
Еърдриониънс
|
|
2022-10-29 |
Еърдриониънс
|
- |
Монтроуз
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.10 |
3.75 |
2.87 |
| Вероятност |
35% |
30% |
35% |
|
12 @ 1.25 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.40 |
1.66 |
| Вероятност |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.66 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.22 |
4.00 |
| Вероятност |
|
77% |
23% |
|
Над 1.5 @ 1.22 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.72 |
2.07 |
| Вероятност |
|
56% |
44% |
|
Над 2.5 @ 1.72 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.75 |
1.40 |
| Вероятност |
|
35% |
65% |
|
Под 3.5 @ 1.40 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.61 |
2.20 |
| Вероятност |
|
58% |
42% |
|
Г/Г @ 1.61 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-23 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!