ТФФ Първа Лига - Турция
неделя, 25.04.2021
18:30
18:30

Алтънорду

Гиресунспор
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Измир |
| Гост: | Гиресун |
| Разстояние: | 1 001.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Алтай Алсанджак |
| Капацитет: | 15 358 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.87 | 3.20 | 2.30 | X2 | 1.53 | 1.36 | |||
| 34% | 22% | 44% | 1.36 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 75% | 25% | 46% | 54% | 24% | 76% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-21 | Гиресунспор | 2 - 0 | Алтънорду |
| 2020-07-12 | Алтънорду | 3 - 1 | Гиресунспор |
| 2019-12-23 | Гиресунспор | 1 - 1 | Алтънорду |
| 2019-05-18 | Гиресунспор | 3 - 1 | Алтънорду |
| 2018-12-24 | Алтънорду | 0 - 0 | Гиресунспор |
| 2018-03-31 | Гиресунспор | 0 - 0 | Алтънорду |
| 2017-11-19 | Алтънорду | 3 - 3 | Гиресунспор |
| 2017-01-21 | Гиресунспор | 1 - 0 | Алтънорду |
| 2016-08-21 | Алтънорду | 2 - 2 | Гиресунспор |
| 2016-04-04 | Алтънорду | 1 - 2 | Гиресунспор |
| 2015-10-28 | Гиресунспор | 1 - 0 | Алтънорду |
| 2015-02-23 | Алтънорду | 1 - 1 | Гиресунспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 8 | 5 | 4 | |
| 8% | 50% | 42% | 67% | 42% | 33% |
Алтънорду последни 12 срещи
| 2021-04-18 | Акхисар | 1 - 1 | Алтънорду |
| 2021-04-13 | Алтънорду | 0 - 1 | Адана Демирспор |
| 2021-04-09 | Кечиоренгуджу | 5 - 3 | Алтънорду |
| 2021-04-04 | Алтънорду | 6 - 3 | Ескишехирспор |
| 2021-03-20 | Истанбулспор | 1 - 2 | Алтънорду |
| 2021-03-15 | Алтънорду | 0 - 0 | Самсунспор |
| 2021-03-06 | Бандърмаспор | 2 - 2 | Алтънорду |
| 2021-02-27 | Алтънорду | 1 - 0 | Юмраниеспор |
| 2021-02-23 | Алтай Измир | 1 - 3 | Алтънорду |
| 2021-02-20 | Алтънорду | 1 - 1 | Аданаспор |
| 2021-02-12 | Анкараспор | 0 - 3 | Алтънорду |
| 2021-02-07 | Алтънорду | 2 - 1 | Болуспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 7 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 58% | 33% |
Гиресунспор последни 12 срещи
| 2021-04-17 | Адана Демирспор | 3 - 0 | Гиресунспор |
| 2021-04-13 | Гиресунспор | 2 - 1 | Кечиоренгуджу |
| 2021-04-09 | Ескишехирспор | 0 - 5 | Гиресунспор |
| 2021-04-03 | Гиресунспор | 0 - 0 | Истанбулспор |
| 2021-03-20 | Самсунспор | 0 - 2 | Гиресунспор |
| 2021-03-12 | Гиресунспор | 0 - 1 | Бандърмаспор |
| 2021-03-07 | Юмраниеспор | 3 - 1 | Гиресунспор |
| 2021-02-28 | Гиресунспор | 1 - 2 | Алтай Измир |
| 2021-02-24 | Аданаспор | 0 - 4 | Гиресунспор |
| 2021-02-20 | Гиресунспор | 1 - 0 | Анкараспор |
| 2021-02-14 | Болуспор | 0 - 1 | Гиресунспор |
| 2021-02-08 | Гиресунспор | 2 - 1 | Бурсаспор |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 7 | 3 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 58% | 25% |
Класиране ТФФ Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гиресунспор | 31 | +25 | 63 |
| 2 | Адана Демирспор | 31 | +28 | 61 |
| 3 | Самсунспор | 31 | +22 | 61 |
| 4 | Истанбулспор | 31 | +25 | 57 |
| 5 | Алтай Измир | 31 | +27 | 57 |
| 6 | Алтънорду | 31 | +7 | 53 |
| 7 | Кечиоренгуджу | 31 | +14 | 49 |
| 8 | Юмраниеспор | 31 | +2 | 47 |
| 9 | Тузласпор | 31 | -2 | 47 |
| 10 | Бурсаспор | 31 | -1 | 43 |
| 11 | Бандърмаспор | 31 | -2 | 39 |
| 12 | Болуспор | 31 | -4 | 38 |
| 13 | Балъкесирспор | 31 | -9 | 35 |
| 14 | Аданаспор | 31 | -6 | 34 |
| 15 | Менеменспор | 31 | -19 | 31 |
| 16 | Акхисар | 31 | -22 | 26 |
| 17 | Анкараспор | 31 | -25 | 23 |
| 18 | Ескишехирспор | 31 | -60 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Алтънорду | |
| Гиресунспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Алтънорду | Гиресунспор |
|---|---|---|---|
| 1 | Гиресунспор | - | |
| 2 | Адана Демирспор | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Самсунспор | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 4 | Истанбулспор | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Алтай Измир | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Алтънорду | - | |
| 7 | Кечиоренгуджу | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Юмраниеспор | 1 - 0 | 3 - 1 |
| 9 | Тузласпор | ||
| 10 | Бурсаспор | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 11 | Бандърмаспор | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Болуспор | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 13 | Балъкесирспор | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 14 | Аданаспор | 1 - 1 | 0 - 4 |
| 15 | Менеменспор | 2 - 4 | 0 - 4 |
| 16 | Акхисар | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 17 | Анкараспор | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 18 | Ескишехирспор | 6 - 3 | 0 - 5 |
Класиране в шампионата
| Алтънорду | Гиресунспор | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 53 | 63 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 1 |
| Точки | 27 | 30 |
Форма в шампионата
| Алтънорду | Гиресунспор | |
|
Победи Равни Загуби |
15
8 8 |
19
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
3 4 |
9
3 3 |
Голове в шампионата
| Алтънорду | Гиресунспор | |
|
Вкарани Получени |
50
43 |
49
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
22
17 |
26
13 |
Обща статистика за ТФФ Първа Лига
| Мачове (279) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (765) | |
| Средно голове на мач | 2.74 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.47 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.28 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 53% |
| Над 3.5 | 28% |
Алтънорду следващи 6 срещи
| 2021-05-01 | Алтънорду | - | Тузласпор |
| 2021-05-09 | Балъкесирспор | - | Алтънорду |
| 2021-05-18 | Алтънорду | - | Самсунспор |
| 2021-05-22 | Самсунспор | - | Алтънорду |
| 2021-05-26 | Алтънорду | - | Алтай Измир |
| 2021-08-15 | Кечиоренгуджу | - | Алтънорду |
Гиресунспор следващи 6 срещи
| 2021-05-01 | Гиресунспор | - | Акхисар |
| 2021-05-09 | Тузласпор | - | Гиресунспор |
| 2021-07-28 | Алтай Измир | - | Гиресунспор |
| 2021-08-09 | Гиресунспор | - | Фенербахче |
| 2021-08-16 | Гиресунспор | - | Галатасарай |
| 2021-08-21 | Касъмпаша | - | Гиресунспор |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.87 | 3.20 | 2.30 |
| Вероятност | 34% | 22% | 44% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.36 |
| Вероятност | 43% | 57% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-25 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
