Серия А - Еквадор

вторник, 16.07.2019
01:15
Америка де Кито

Америка де Кито

Олмедо Риобамба

Олмедо Риобамба

1 - 1
(0 - 1,  1 - 0)
Инфо
Град
Домакин: Кито
Гост: Риобамба
Разстояние: 160.8 км
Начален час
Час: 01:15 (19:15 местно време)

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.75 3.21 2.44 2 1.50 1.39
8% 28% 64% 2.44 11% 89%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.33 3.16 2.03 1.73 3.54 1.27
74% 26% 42% 58% 22% 78%

Последни 1 директни срещи

2019-02-16 Олмедо Риобамба 1 - 0 Америка де Кито

Америка де Кито последни 12 срещи

2019-07-06 Мушук Руна 2 - 1 Америка де Кито
2019-05-24 У. Католика Кито 1 - 0 Америка де Кито
2019-05-19 Америка де Кито 1 - 1 Делфин Манта
2019-05-11 Фуерса Амария 3 - 0 Америка де Кито
2019-05-07 Америка де Кито 1 - 3 Ел Насионал
2019-04-29 Емелек Гуаякил 3 - 0 Америка де Кито
2019-04-20 Америка де Кито 1 - 1 Аукас Кито
2019-04-14 Текнико Ун. 3 - 2 Америка де Кито
2019-04-07 Америка де Кито 2 - 2 Барселона СК
2019-04-02 Гуаякил Сити 1 - 1 Америка де Кито
2019-03-17 Америка де Кито 0 - 1 Макара Амбато
2019-03-10 Инд. дел Вале 0 - 0 Америка де Кито
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
0 5 7 9 6 3
0% 42% 58% 75% 50% 25%

Олмедо Риобамба последни 12 срещи

2019-07-06 Олмедо Риобамба 0 - 2 ЛДУ Кито
2019-05-25 Барселона СК 2 - 0 Олмедо Риобамба
2019-05-20 Олмедо Риобамба 1 - 1 Мушук Руна
2019-05-14 У. Католика Кито 2 - 0 Олмедо Риобамба
2019-05-04 Олмедо Риобамба 3 - 1 Емелек Гуаякил
2019-04-27 Инд. дел Вале 2 - 1 Олмедо Риобамба
2019-04-20 Олмедо Риобамба 2 - 1 Деп. Куенка
2019-04-14 Делфин Манта 4 - 0 Олмедо Риобамба
2019-04-09 Олмедо Риобамба 2 - 1 Аукас Кито
2019-03-31 Ел Насионал 1 - 1 Олмедо Риобамба
2019-03-16 Олмедо Риобамба 1 - 1 Гуаякил Сити
2019-03-09 Текнико Ун. 0 - 3 Олмедо Риобамба
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 12 6 2
33% 25% 42% 100% 50% 17%

Класиране Серия А

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Макара Амбато 17 11 5 1 29 9 +20 38
2 У. Католика Кито 17 12 1 4 35 15 +20 37
3 Инд. дел Вале 17 11 4 2 23 10 +13 37
4 Барселона СК 17 10 3 4 35 19 +16 33
5 Делфин Манта 17 10 3 4 27 16 +11 33
6 Емелек Гуаякил 17 9 1 7 21 14 +7 28
7 ЛДУ Кито 17 6 7 4 25 21 +4 25
8 Аукас Кито 17 7 4 6 23 24 -1 25
9 Ел Насионал 17 6 4 7 22 23 -1 21
10 Деп. Куенка 17 6 4 7 28 30 -2 21
11 Олмедо Риобамба 16 6 3 7 21 24 -3 21
12 Мушук Руна 17 4 4 9 16 28 -12 16
13 Гуаякил Сити 17 3 5 9 14 25 -11 14
14 Текнико Ун. 17 3 2 12 18 37 -19 11
15 Америка де Кито 16 0 5 11 9 26 -17 5
16 Фуерса Амария 17 2 3 12 15 40 -25 4

Хронология на изиграните мачове

Америка де Кито                 
Олмедо Риобамба                 
Домакин                 
Гост                 

Мачове Домакин/Гост

Отбор Америка де Кито Олмедо Риобамба
1 Макара Амбато 0 - 1  
2 У. Католика Кито   2 - 0
3 Инд. дел Вале   2 - 1
4 Барселона СК 2 - 2 2 - 0
5 Делфин Манта 1 - 1 4 - 0
6 Емелек Гуаякил    
7 ЛДУ Кито 0 - 1 3 - 2
8 Аукас Кито 1 - 1  
9 Ел Насионал 1 - 3 1 - 1
10 Деп. Куенка    
11 Олмедо Риобамба   -
12 Мушук Руна 0 - 1  
13 Гуаякил Сити    
14 Текнико Ун.   0 - 3
15 Америка де Кито -  
16 Фуерса Амария   1 - 4

Класиране в шампионата

  Америка де Кито Олмедо Риобамба
Позиция 15 11
Точки 5 21
  Домакин Гост
Позиция 16 11
Точки 3 7

Форма в шампионата

  Америка де Кито Олмедо Риобамба
Победи
Равни
Загуби
0  
5      
11            
6       
3    
7        
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
0  
3    
4     
2   
1  
5      

Голове в шампионата

  Америка де Кито Олмедо Риобамба
Вкарани
Получени
9          
26                           
21                      
24                         
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
5      
10           
11            
15                

Обща статистика за Серия А

Мачове   (135)
Победа за домакина 48%
Равен 21%
Победа за госта 30%
Изиграни мачове 100%
Голове   (361)
Средно голове на мач 2.67
Домакинът е отбелязал средно 1.50
Гостът е отбелязал средно 1.17
Домакинът е отбелязал в 79%
Гостът е отбелязал в 70%
Гол/Гол 53%
Над 1.5 73%
Над 2.5 48%
Над 3.5 24%

Америка де Кито следващи 6 срещи

2019-07-19 ЛДУ Кито - Америка де Кито
2019-07-30 Америка де Кито - Деп. Куенка
2019-08-03 Америка де Кито - Инд. дел Вале
2019-08-10 Макара Амбато - Америка де Кито
2019-08-17 Америка де Кито - Гуаякил Сити
2019-08-25 Барселона СК - Америка де Кито

Олмедо Риобамба следващи 6 срещи

2019-07-20 Олмедо Риобамба - Фуерса Амария
2019-07-29 Макара Амбато - Олмедо Риобамба
2019-08-06 Олмедо Риобамба - Текнико Ун.
2019-08-10 Гуаякил Сити - Олмедо Риобамба
2019-08-18 Олмедо Риобамба - Ел Насионал
2019-08-24 Аукас Кито - Олмедо Риобамба

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.75 3.21 2.44
Вероятност 8% 28% 64%
2 @ 2.44
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.50 1.39
Вероятност 11% 89%
X2 @ 1.39
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.33 3.16
Вероятност   74% 26%
Над 1.5 @ 1.33
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   2.03 1.73
Вероятност   42% 58%
Под 2.5 @ 1.73
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   3.54 1.27
Вероятност   22% 78%
Под 3.5 @ 1.27
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   1.80 1.98
Вероятност   50% 50%
Г/Г @ 1.80

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2019-07-16 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Get it on Google Play