Лига 2 - Франция
събота, 22.10.2022
14:00
14:00

Амиен

Сент Етиен
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Амиен |
| Гост: | Сент Етиен |
| Разстояние: | 520.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад де ла Ликорн |
| Капацитет: | 12 097 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.30 | 2.80 | 1 | 1.40 | 1.50 | |||
| 56% | 33% | 11% | 2.50 | 83% | 17% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 76% | 24% | 54% | 46% | 30% | 70% |
Последни 6 директни срещи
| 2019-10-27 | Сент Етиен | 2 - 2 | Амиен |
| 2019-04-06 | Амиен | 2 - 2 | Сент Етиен |
| 2018-09-02 | Сент Етиен | 0 - 0 | Амиен |
| 2018-07-27 | Амиен | 1 - 1 | Сент Етиен |
| 2018-02-03 | Амиен | 0 - 2 | Сент Етиен |
| 2017-08-19 | Сент Етиен | 3 - 0 | Амиен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
| 0% | 67% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Амиен последни 12 срещи
| 2022-10-15 | Ним | 2 - 0 | Амиен |
| 2022-10-08 | Амиен | 2 - 1 | Дижон |
| 2022-10-01 | Родес | 0 - 1 | Амиен |
| 2022-09-23 | Амиен | 2 - 5 | Кювили-Руан |
| 2022-09-17 | Амиен | 3 - 0 | Шамоа Ниор |
| 2022-09-10 | Каен | 3 - 1 | Амиен |
| 2022-09-02 | Амиен | 1 - 0 | Гренобъл Фут 38 |
| 2022-08-30 | Амиен | 1 - 1 | Париж ФК |
| 2022-08-27 | Льо Авър | 1 - 1 | Амиен |
| 2022-08-20 | Амиен | 3 - 1 | Бастия |
| 2022-08-13 | Сошо | 0 - 1 | Амиен |
| 2022-08-06 | Амиен | 1 - 0 | Анси |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Сент Етиен последни 12 срещи
| 2022-10-15 | Сент Етиен | 0 - 2 | Париж ФК |
| 2022-10-10 | Сошо | 2 - 1 | Сент Етиен |
| 2022-10-01 | Сент Етиен | 2 - 2 | Гренобъл Фут 38 |
| 2022-09-17 | Гингам | 2 - 1 | Сент Етиен |
| 2022-09-10 | Сент Етиен | 2 - 0 | Бордо |
| 2022-09-05 | По | 2 - 2 | Сент Етиен |
| 2022-08-30 | Сент Етиен | 5 - 0 | Бастия |
| 2022-08-27 | Валансиен | 2 - 2 | Сент Етиен |
| 2022-08-20 | Сент Етиен | 0 - 6 | Льо Авър |
| 2022-08-15 | Кювили-Руан | 2 - 2 | Сент Етиен |
| 2022-08-06 | Сент Етиен | 1 - 1 | Ним |
| 2022-07-30 | Дижон | 2 - 1 | Сент Етиен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 12 | 9 | 6 | |
| 17% | 42% | 42% | 100% | 75% | 50% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бордо | 12 | +11 | 24 |
| 2 | Льо Авър | 12 | +14 | 23 |
| 3 | Сошо | 12 | +12 | 23 |
| 4 | Амиен | 12 | +3 | 23 |
| 5 | Валансиен | 12 | +3 | 22 |
| 6 | Гренобъл Фут 38 | 12 | +2 | 19 |
| 7 | Гингам | 12 | +1 | 18 |
| 8 | Каен | 12 | +1 | 18 |
| 9 | Бастия | 12 | -4 | 17 |
| 10 | Париж ФК | 12 | 0 | 16 |
| 11 | Метц | 12 | +1 | 15 |
| 12 | Кювили-Руан | 12 | -4 | 14 |
| 13 | По | 12 | -5 | 14 |
| 14 | Лавал | 12 | -1 | 13 |
| 15 | Дижон | 12 | -4 | 13 |
| 16 | Анси | 12 | -2 | 12 |
| 17 | Родес | 12 | -5 | 12 |
| 18 | Ним | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Сент Етиен | 12 | -4 | 8 |
| 20 | Шамоа Ниор | 12 | -14 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Амиен | |
| Сент Етиен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Амиен | Сент Етиен |
|---|---|---|---|
| 1 | Бордо | ||
| 2 | Льо Авър | ||
| 3 | Сошо | 2 - 1 | |
| 4 | Амиен | - | |
| 5 | Валансиен | 2 - 2 | |
| 6 | Гренобъл Фут 38 | 1 - 0 | |
| 7 | Гингам | 2 - 1 | |
| 8 | Каен | ||
| 9 | Бастия | 3 - 1 | |
| 10 | Париж ФК | 1 - 1 | |
| 11 | Метц | ||
| 12 | Кювили-Руан | 2 - 2 | |
| 13 | По | 2 - 2 | |
| 14 | Лавал | ||
| 15 | Дижон | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | Анси | 1 - 0 | |
| 17 | Родес | ||
| 18 | Ним | ||
| 19 | Сент Етиен | - | |
| 20 | Шамоа Ниор | 3 - 0 |
Класиране в шампионата
| Амиен | Сент Етиен | |
| Позиция | 4 | 19 |
| Точки | 23 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 19 |
| Точки | 16 | 3 |
Форма в шампионата
| Амиен | Сент Етиен | |
|
Победи Равни Загуби |
7
2 3 |
2
5 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
1 0 |
0
3 3 |
Голове в шампионата
| Амиен | Сент Етиен | |
|
Вкарани Получени |
15
12 |
19
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
3 |
9
12 |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (120) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (286) | |
| Средно голове на мач | 2.38 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.27 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.11 |
| Домакинът е отбелязал в | 68% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 25% |
Амиен следващи 6 срещи
| 2022-10-30 | Шамбли | - | Амиен |
| 2022-11-05 | По | - | Амиен |
| 2022-11-12 | Амиен | - | Кювили-Руан |
| 2022-12-26 | Валансиен | - | Амиен |
| 2022-12-30 | Лавал | - | Амиен |
| 2023-01-10 | Амиен | - | Гингам |
Сент Етиен следващи 6 срещи
| 2022-10-29 | Сент Етиен | - | Родес |
| 2022-11-07 | Метц | - | Сент Етиен |
| 2022-11-12 | Сент Етиен | - | Родес |
| 2022-12-09 | Сент Етиен | - | Гренобъл Фут 38 |
| 2022-12-14 | Сент Етиен | - | Аячо |
| 2022-12-26 | Анси | - | Сент Етиен |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 3.30 | 2.80 |
| Вероятност | 56% | 33% | 11% |
| 1 @ 2.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.50 |
| Вероятност | 83% | 17% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.07 | 1.72 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Над 2.5 @ 2.07 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-22 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
