Про Лига - Белгия
неделя, 16.10.2022
17:30
17:30

Андерлехт

Клуб Брюж
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Брюксел |
| Гост: | Брюж |
| Разстояние: | 88.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Констант Ванден Сток |
| Капацитет: | 28 063 (21 845) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:30 (18:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.30 | 2.37 | 2 | 1.53 | 1.40 | |||
| 34% | 10% | 56% | 2.37 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.88 | 1.98 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 83% | 17% | 65% | 35% | 32% | 68% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-22 | Клуб Брюж | 1 - 1 | Андерлехт |
| 2022-05-01 | Андерлехт | 0 - 0 | Клуб Брюж |
| 2021-12-19 | Клуб Брюж | 2 - 2 | Андерлехт |
| 2021-10-03 | Андерлехт | 1 - 1 | Клуб Брюж |
| 2021-05-20 | Андерлехт | 3 - 3 | Клуб Брюж |
| 2021-05-02 | Клуб Брюж | 2 - 2 | Андерлехт |
| 2021-04-11 | Андерлехт | 2 - 1 | Клуб Брюж |
| 2020-10-04 | Клуб Брюж | 3 - 0 | Андерлехт |
| 2020-01-19 | Андерлехт | 1 - 2 | Клуб Брюж |
| 2019-12-19 | Андерлехт | 0 - 2 | Клуб Брюж |
| 2019-09-22 | Клуб Брюж | 2 - 1 | Андерлехт |
| 2019-04-28 | Клуб Брюж | 1 - 0 | Андерлехт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 10 | 7 | 3 | |
| 8% | 50% | 42% | 83% | 58% | 25% |
Андерлехт последни 12 срещи
| 2022-10-13 | Уест Хям | 2 - 1 | Андерлехт |
| 2022-10-09 | Мехелен | 1 - 3 | Андерлехт |
| 2022-10-06 | Андерлехт | 0 - 1 | Уест Хям |
| 2022-10-02 | Андерлехт | 0 - 1 | Шарлероа |
| 2022-09-18 | Андерлехт | 4 - 1 | Кортрийк |
| 2022-09-15 | ФК ФКСБ | 0 - 0 | Андерлехт |
| 2022-09-11 | Вестерло | 2 - 1 | Андерлехт |
| 2022-09-08 | Андерлехт | 1 - 0 | Силкеборг |
| 2022-09-04 | Андерлехт | 2 - 2 | ОХ Льовен |
| 2022-09-01 | Андерлехт | 0 - 1 | КАА Гент |
| 2022-08-28 | Роял Юнион СЖ | 2 - 1 | Андерлехт |
| 2022-08-25 | Андерлехт | 0 - 1 | Йънг Бойс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 6 | 6 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 50% | 50% | 25% |
Клуб Брюж последни 12 срещи
| 2022-10-12 | Атлетико Мадрид | 0 - 0 | Клуб Брюж |
| 2022-10-08 | Клуб Брюж | 0 - 2 | Вестерло |
| 2022-10-04 | Клуб Брюж | 2 - 0 | Атлетико Мадрид |
| 2022-10-01 | Клуб Брюж | 3 - 0 | Мехелен |
| 2022-09-18 | Стандарт Лиеж | 3 - 0 | Клуб Брюж |
| 2022-09-13 | Порто | 0 - 4 | Клуб Брюж |
| 2022-09-10 | Серен | 0 - 2 | Клуб Брюж |
| 2022-09-07 | Клуб Брюж | 1 - 0 | Байер Леверкузен |
| 2022-09-02 | Клуб Брюж | 4 - 0 | Серкъл Брюж |
| 2022-08-26 | Шарлероа | 1 - 3 | Клуб Брюж |
| 2022-08-21 | Клуб Брюж | 2 - 1 | Кортрийк |
| 2022-08-14 | ОХ Льовен | 0 - 3 | Клуб Брюж |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | |
| 75% | 8% | 17% | 83% | 58% | 25% |
Класиране Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Генк | 12 | +16 | 31 |
| 2 | Роял Антверп | 11 | +16 | 30 |
| 3 | Клуб Брюж | 11 | +10 | 22 |
| 4 | Роял Юнион СЖ | 11 | +4 | 22 |
| 5 | ОХ Льовен | 12 | +2 | 20 |
| 6 | Вестерло | 12 | +2 | 19 |
| 7 | Стандарт Лиеж | 11 | +1 | 19 |
| 8 | КАА Гент | 11 | +6 | 17 |
| 9 | Андерлехт | 11 | +7 | 16 |
| 10 | Сент Трюиден | 12 | 0 | 16 |
| 11 | Шарлероа | 12 | -2 | 15 |
| 12 | Серкъл Брюж | 12 | -6 | 12 |
| 13 | Мехелен | 11 | -4 | 11 |
| 14 | Остенде | 11 | -4 | 11 |
| 15 | Серен | 12 | -8 | 11 |
| 16 | Кортрийк | 12 | -11 | 10 |
| 17 | Ойпен | 12 | -15 | 9 |
| 18 | Зулте Варегем | 12 | -14 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Андерлехт | |
| Клуб Брюж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Андерлехт | Клуб Брюж |
|---|---|---|---|
| 1 | Генк | ||
| 2 | Роял Антверп | ||
| 3 | Клуб Брюж | - | |
| 4 | Роял Юнион СЖ | ||
| 5 | ОХ Льовен | 2 - 2 | 0 - 3 |
| 6 | Вестерло | ||
| 7 | Стандарт Лиеж | 3 - 0 | |
| 8 | КАА Гент | 0 - 1 | |
| 9 | Андерлехт | - | |
| 10 | Сент Трюиден | ||
| 11 | Шарлероа | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 12 | Серкъл Брюж | ||
| 13 | Мехелен | ||
| 14 | Остенде | 2 - 0 | |
| 15 | Серен | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | Кортрийк | 4 - 1 | |
| 17 | Ойпен | 2 - 1 | |
| 18 | Зулте Варегем |
Класиране в шампионата
| Андерлехт | Клуб Брюж | |
| Позиция | 9 | 3 |
| Точки | 16 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 7 |
| Точки | 10 | 9 |
Форма в шампионата
| Андерлехт | Клуб Брюж | |
|
Победи Равни Загуби |
5
1 5 |
7
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 2 |
3
0 2 |
Голове в шампионата
| Андерлехт | Клуб Брюж | |
|
Вкарани Получени |
19
12 |
22
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
6 |
9
6 |
Обща статистика за Про Лига
| Мачове (104) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 12% |
| Победа за госта | 42% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (308) | |
| Средно голове на мач | 2.96 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.48 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.48 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 78% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 61% |
| Над 3.5 | 34% |
Андерлехт следващи 6 срещи
| 2022-10-20 | Зулте Варегем | - | Андерлехт |
| 2022-10-23 | Стандарт Лиеж | - | Андерлехт |
| 2022-10-27 | Андерлехт | - | ФК ФКСБ |
| 2022-10-30 | Андерлехт | - | Ойпен |
| 2022-11-03 | Силкеборг | - | Андерлехт |
| 2022-11-06 | Роял Антверп | - | Андерлехт |
Клуб Брюж следващи 6 срещи
| 2022-10-19 | Клуб Брюж | - | Сент Трюиден |
| 2022-10-22 | Роял Юнион СЖ | - | Клуб Брюж |
| 2022-10-26 | Клуб Брюж | - | Порто |
| 2022-10-29 | Клуб Брюж | - | Остенде |
| 2022-11-01 | Байер Леверкузен | - | Клуб Брюж |
| 2022-11-06 | КАА Гент | - | Клуб Брюж |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.90 | 3.30 | 2.37 |
| Вероятност | 34% | 10% | 56% |
| 2 @ 2.37 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.40 |
| Вероятност | 37% | 63% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 83% | 17% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.88 | 1.98 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 2.5 @ 1.88 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.36 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 3.5 @ 1.36 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.05 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.70 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-16 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
