Лига 1 - Франция
сряда, 31.08.2022
18:00
18:00

Анже

Реймс
2 - 4
(0 - 2, 2 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Анже |
| Гост: | Реймс |
| Разстояние: | 392.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Раймон Копа |
| Капацитет: | 18 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Александър Дюжу (Фра) |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.30 | 2.60 | 1X | 1.50 | 1.40 | |||
| 33% | 49% | 18% | 1.50 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.40 | 2.10 | 1.72 | 3.75 | 1.28 | ||||||
| 87% | 13% | 63% | 37% | 56% | 44% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-03-13 | Анже | 0 - 1 | Реймс |
| 2021-12-05 | Реймс | 1 - 2 | Анже |
| 2021-02-03 | Реймс | 0 - 0 | Анже |
| 2020-09-13 | Анже | 1 - 0 | Реймс |
| 2020-02-01 | Анже | 1 - 4 | Реймс |
| 2019-11-09 | Реймс | 0 - 0 | Анже |
| 2019-04-28 | Анже | 1 - 1 | Реймс |
| 2018-10-20 | Реймс | 1 - 1 | Анже |
| 2016-02-03 | Реймс | 2 - 1 | Анже |
| 2015-09-22 | Анже | 0 - 0 | Реймс |
| 2012-01-28 | Реймс | 3 - 0 | Анже |
| 2011-08-26 | Анже | 0 - 0 | Реймс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 6 | 4 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 50% | 33% | 8% |
Анже последни 12 срещи
| 2022-08-28 | Троа | 3 - 1 | Анже |
| 2022-08-21 | Анже | 1 - 3 | Брест |
| 2022-08-14 | Оксер | 2 - 2 | Анже |
| 2022-08-07 | Анже | 0 - 0 | Нант |
| 2022-07-30 | Анже | 2 - 2 | Специя |
| 2022-07-27 | Севиля | 6 - 0 | Анже |
| 2022-07-23 | Анже | 4 - 1 | Сент Етиен |
| 2022-07-20 | Брест | 2 - 0 | Анже |
| 2022-07-17 | Анже | 0 - 0 | Лавал |
| 2022-07-13 | Анже | 2 - 1 | Шоле |
| 2022-07-10 | Анже | 2 - 1 | Шамоа Ниор |
| 2022-05-21 | Анже | 2 - 0 | Монпелие |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 8 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 50% |
Реймс последни 12 срещи
| 2022-08-28 | Реймс | 1 - 1 | Лион |
| 2022-08-21 | Страсбург | 1 - 1 | Реймс |
| 2022-08-14 | Реймс | 2 - 4 | Клермон Фут |
| 2022-08-07 | Ол. Марсилия | 4 - 1 | Реймс |
| 2022-07-31 | Реймс | 2 - 2 | Сасуоло |
| 2022-07-24 | Реймс | 0 - 1 | Виляреал |
| 2022-07-20 | Реймс | 1 - 0 | Метц |
| 2022-07-16 | Оксер | 0 - 2 | Реймс |
| 2022-07-13 | Реймс | 2 - 1 | Ломел |
| 2022-05-21 | Реймс | 2 - 3 | Ница |
| 2022-05-14 | Сент Етиен | 1 - 2 | Реймс |
| 2022-05-08 | Реймс | 1 - 2 | Ланс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 58% | 33% |
Класиране Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пари Сен Жермен | 4 | +14 | 10 |
| 2 | Ол. Марсилия | 4 | +7 | 10 |
| 3 | Ланс | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Лион | 3 | +4 | 7 |
| 5 | Лориен | 3 | +2 | 7 |
| 6 | Лил | 4 | -1 | 7 |
| 7 | Оксер | 4 | -1 | 7 |
| 8 | Монпелие | 4 | +4 | 6 |
| 9 | Клермон Фут | 4 | -3 | 6 |
| 10 | Тулуза | 4 | +1 | 5 |
| 11 | Нант | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Монако | 4 | -2 | 5 |
| 13 | Рен | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Брест | 4 | -6 | 4 |
| 15 | Троа | 4 | -5 | 3 |
| 16 | Страсбург | 4 | -2 | 2 |
| 17 | Анже | 4 | -4 | 2 |
| 18 | Ница | 4 | -4 | 2 |
| 19 | Реймс | 4 | -5 | 2 |
| 20 | Аячо | 4 | -4 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Анже | |
| Реймс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Анже | Реймс |
|---|---|---|---|
| 1 | Пари Сен Жермен | ||
| 2 | Ол. Марсилия | 4 - 1 | |
| 3 | Ланс | ||
| 4 | Лион | ||
| 5 | Лориен | ||
| 6 | Лил | ||
| 7 | Оксер | ||
| 8 | Монпелие | ||
| 9 | Клермон Фут | ||
| 10 | Тулуза | ||
| 11 | Нант | 0 - 0 | |
| 12 | Монако | ||
| 13 | Рен | ||
| 14 | Брест | 1 - 3 | |
| 15 | Троа | ||
| 16 | Страсбург | 1 - 1 | |
| 17 | Анже | - | |
| 18 | Ница | ||
| 19 | Реймс | - | |
| 20 | Аячо |
Класиране в шампионата
| Анже | Реймс | |
| Позиция | 17 | 19 |
| Точки | 2 | 2 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 18 |
| Точки | 1 | 1 |
Форма в шампионата
| Анже | Реймс | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 2 |
0
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
1 1 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Анже | Реймс | |
|
Вкарани Получени |
4
8 |
5
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
1
3 |
2
5 |
Обща статистика за Лига 1
| Мачове (39) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (133) | |
| Средно голове на мач | 3.41 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.56 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.85 |
| Домакинът е отбелязал в | 82% |
| Гостът е отбелязал в | 90% |
| Гол/Гол | 77% |
| Над 1.5 | 87% |
| Над 2.5 | 67% |
| Над 3.5 | 44% |
Анже следващи 6 срещи
| 2022-09-03 | Лион | - | Анже |
| 2022-09-11 | Анже | - | Монпелие |
| 2022-09-18 | Ница | - | Анже |
| 2022-09-30 | Анже | - | Ол. Марсилия |
| 2022-10-09 | Анже | - | Страсбург |
| 2022-10-16 | Тулуза | - | Анже |
Реймс следващи 6 срещи
| 2022-09-04 | Реймс | - | Ланс |
| 2022-09-11 | Тулуза | - | Реймс |
| 2022-09-18 | Реймс | - | Монако |
| 2022-10-02 | Троа | - | Реймс |
| 2022-10-08 | Реймс | - | Пари Сен Жермен |
| 2022-10-15 | Лориен | - | Реймс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 3.30 | 2.60 |
| Вероятност | 33% | 49% | 18% |
| 1X @ 1.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 1.40 |
| Вероятност | 64% | 36% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.40 | |
| Вероятност | 87% | 13% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.72 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 2.5 @ 2.10 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.28 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 3.5 @ 3.75 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.95 | |
| Вероятност | 83% | 17% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-08-31 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
