Втора Лига - Шотландия
събота, 10.04.2021
15:00
15:00

Анан Атлетик

Стърлинг Албиън
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Анан |
| Гост: | Стърлинг |
| Разстояние: | 132.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Галабанк Парк |
| Капацитет: | 3 000 (500) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.30 | 1.95 | 2 | 1.72 | 1.30 | |||
| 16% | 37% | 47% | 1.95 | 25% | 75% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 65% | 35% | 42% | 58% | 23% | 77% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-31 | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Анан Атлетик |
| 2020-01-18 | Анан Атлетик | 2 - 3 | Стърлинг Албиън |
| 2019-11-16 | Стърлинг Албиън | 2 - 0 | Анан Атлетик |
| 2019-09-21 | Анан Атлетик | 0 - 0 | Стърлинг Албиън |
| 2019-04-13 | Анан Атлетик | 2 - 2 | Стърлинг Албиън |
| 2019-01-12 | Стърлинг Албиън | 2 - 1 | Анан Атлетик |
| 2018-11-17 | Анан Атлетик | 2 - 2 | Стърлинг Албиън |
| 2018-09-22 | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Анан Атлетик |
| 2018-04-21 | Анан Атлетик | 3 - 1 | Стърлинг Албиън |
| 2018-02-17 | Стърлинг Албиън | 3 - 0 | Анан Атлетик |
| 2017-12-16 | Анан Атлетик | 1 - 1 | Стърлинг Албиън |
| 2017-09-23 | Стърлинг Албиън | 3 - 2 | Анан Атлетик |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 8 | 5 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 67% | 42% |
Анан Атлетик последни 12 срещи
| 2021-04-06 | Единбург Сити | 1 - 1 | Анан Атлетик |
| 2021-04-03 | Анан Атлетик | 0 - 3 | Елгин Сити |
| 2021-03-27 | Албион Роувърс | 1 - 1 | Анан Атлетик |
| 2021-03-20 | Анан Атлетик | 0 - 0 | Каудънбийт |
| 2021-01-02 | Странрар | 2 - 0 | Анан Атлетик |
| 2020-12-22 | Брихин Сити | 0 - 0 | Анан Атлетик |
| 2020-12-19 | Анан Атлетик | 1 - 2 | Куинс парк ФК |
| 2020-12-05 | Елгин Сити | 1 - 0 | Анан Атлетик |
| 2020-11-28 | Анан Атлетик | 0 - 4 | Единбург Сити |
| 2020-11-21 | Стенхаусмюър | 1 - 2 | Анан Атлетик |
| 2020-11-10 | Албион Роувърс | 1 - 5 | Анан Атлетик |
| 2020-11-07 | Анан Атлетик | 2 - 3 | Албион Роувърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 6 | 3 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Стърлинг Албиън последни 12 срещи
| 2021-04-06 | Стърлинг Албиън | 1 - 1 | Албион Роувърс |
| 2021-04-03 | Куинс парк ФК | 1 - 0 | Стърлинг Албиън |
| 2021-03-30 | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Стенхаусмюър |
| 2021-03-27 | Елгин Сити | 1 - 1 | Стърлинг Албиън |
| 2021-03-23 | Стърлинг Албиън | 0 - 2 | Рейт Роувърс |
| 2021-03-20 | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Брихин Сити |
| 2020-12-26 | Берик Рейнджърс | 0 - 3 | Стърлинг Албиън |
| 2020-12-19 | Единбург Сити | 2 - 3 | Стърлинг Албиън |
| 2020-12-12 | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Каудънбийт |
| 2020-12-05 | Странрар | 2 - 2 | Стърлинг Албиън |
| 2020-11-28 | Албион Роувърс | 0 - 1 | Стърлинг Албиън |
| 2020-11-21 | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Елгин Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 4 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 33% | 17% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Куинс парк ФК | 14 | +25 | 38 | |||||
| 2 | Елгин Сити | 14 | +13 | 28 | |||||
| 3 | Единбург Сити | 14 | +13 | 26 | |||||
| 4 | Стърлинг Албиън | 14 | +9 | 26 | |||||
| 5 | Странрар | 14 | +6 | 22 | |||||
| 1 | Стенхаусмюър | 14 | 0 | 19 | |||||
| 2 | Анан Атлетик | 14 | -9 | 11 | |||||
| 3 | Албион Роувърс | 14 | -16 | 11 | |||||
| 4 | Каудънбийт | 14 | -16 | 9 | |||||
| 5 | Брихин Сити | 14 | -25 | 5 | |||||
Хронология на изиграните мачове
| Анан Атлетик | |
| Стърлинг Албиън | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Анан Атлетик | Стърлинг Албиън |
|---|---|---|---|
| 1 | Куинс парк ФК | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Елгин Сити | 0 - 3 | 1 - 1 |
| 3 | Единбург Сити | 0 - 4 | 2 - 3 |
| 4 | Стърлинг Албиън | - | |
| 5 | Странрар | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 1 | Стенхаусмюър | 2 - 2 | |
| 2 | Анан Атлетик | - | |
| 3 | Албион Роувърс | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 4 | Каудънбийт | 0 - 0 | |
| 5 | Брихин Сити | 0 - 5 | |
Класиране в шампионата
| Анан Атлетик | Стърлинг Албиън | |
| Позиция | 2 | 4 |
| Точки | 11 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 3 |
| Точки | 2 | 12 |
Форма в шампионата
| Анан Атлетик | Стърлинг Албиън | |
|
Победи Равни Загуби |
2
5 7 |
7
5 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 4 |
3
3 1 |
Голове в шампионата
| Анан Атлетик | Стърлинг Албиън | |
|
Вкарани Получени |
11
20 |
20
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
4
13 |
14
8 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (70) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 39% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (189) | |
| Средно голове на мач | 2.70 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.36 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.34 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 27% |
Анан Атлетик следващи 6 срещи
| 2021-04-13 | Куинс парк ФК | - | Анан Атлетик |
| 2021-04-17 | Анан Атлетик | - | Брихин Сити |
| 2021-04-20 | Анан Атлетик | - | Стенхаусмюър |
| 2021-04-24 | Албион Роувърс | - | Анан Атлетик |
| 2021-04-27 | Анан Атлетик | - | Стенхаусмюър |
| 2021-04-29 | Брихин Сити | - | Анан Атлетик |
Стърлинг Албиън следващи 6 срещи
| 2021-04-13 | Стърлинг Албиън | - | Странрар |
| 2021-04-17 | Каудънбийт | - | Стърлинг Албиън |
| 2021-04-20 | Стърлинг Албиън | - | Единбург Сити |
| 2021-04-24 | Единбург Сити | - | Стърлинг Албиън |
| 2021-04-27 | Стърлинг Албиън | - | Куинс парк ФК |
| 2021-04-29 | Елгин Сити | - | Стърлинг Албиън |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.30 | 3.30 | 1.95 |
| Вероятност | 16% | 37% | 47% |
| 2 @ 1.95 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.30 |
| Вероятност | 25% | 75% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 2.00 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 2.10 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-10 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
