Лига Насионал - Гватемала
понеделник, 20.04.2026
02:00
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Антигуа |
| Гост: |
Малакатан |
| Разстояние: |
146.4 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Естадио Пенсативо
|
| Капацитет: |
9 000 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
02:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.46 |
4.00 |
5.50 |
1 |
|
|
|
1.12 |
2.50 |
| 59% |
19% |
22% |
1.46 |
|
|
|
72% |
28% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.26 |
3.50 |
|
|
|
1.80 |
1.88 |
|
|
|
3.00 |
1.33 |
| 63% |
37% |
|
|
|
34% |
66% |
|
|
|
21% |
79% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-03-01 |
Малакатеко
|
2 - 2 |
Антигуа ГФК
|
|
2025-11-30 |
Антигуа ГФК
|
2 - 0 |
Малакатеко
|
|
2025-09-21 |
Малакатеко
|
3 - 1 |
Антигуа ГФК
|
|
2025-04-10 |
Малакатеко
|
1 - 1 |
Антигуа ГФК
|
|
2025-02-06 |
Антигуа ГФК
|
2 - 3 |
Малакатеко
|
|
2024-09-15 |
Антигуа ГФК
|
3 - 1 |
Малакатеко
|
|
2024-03-23 |
Малакатеко
|
2 - 2 |
Антигуа ГФК
|
|
2023-11-02 |
Антигуа ГФК
|
4 - 2 |
Малакатеко
|
|
2023-04-26 |
Малакатеко
|
1 - 2 |
Антигуа ГФК
|
|
2023-01-22 |
Антигуа ГФК
|
0 - 1 |
Малакатеко
|
|
2022-11-16 |
Малакатеко
|
2 - 1 |
Антигуа ГФК
|
|
2022-09-05 |
Антигуа ГФК
|
2 - 1 |
Малакатеко
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
9 |
6 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
75% |
50% |
Антигуа ГФК последни 12 срещи
|
2026-04-16 |
Гуастатоя
|
3 - 0 |
Антигуа ГФК
|
|
2026-04-12 |
Антигуа ГФК
|
1 - 0 |
Мунисипал
|
|
2026-04-04 |
Аурора Гватемала
|
0 - 2 |
Антигуа ГФК
|
|
2026-04-02 |
Антигуа ГФК
|
8 - 2 |
Миктлан
|
|
2026-03-28 |
Депортиво Михко
|
2 - 1 |
Антигуа ГФК
|
|
2026-03-24 |
Антигуа ГФК
|
1 - 0 |
Маркуензе
|
|
2026-03-20 |
Комуникасионес
|
0 - 1 |
Антигуа ГФК
|
|
2026-03-15 |
Кселаху
|
1 - 1 |
Антигуа ГФК
|
|
2026-03-09 |
Антигуа ГФК
|
2 - 2 |
Кобан Империал
|
|
2026-03-05 |
Антигуа ГФК
|
1 - 0 |
Ачуапа
|
|
2026-03-01 |
Малакатеко
|
2 - 2 |
Антигуа ГФК
|
|
2026-02-25 |
Антигуа ГФК
|
2 - 0 |
Гуастатоя
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
8 |
5 |
3 |
| 58% |
25% |
17% |
|
67% |
42% |
25% |
Малакатеко последни 12 срещи
|
2026-04-17 |
Малакатеко
|
2 - 0 |
Кобан Империал
|
|
2026-04-12 |
Ачуапа
|
1 - 0 |
Малакатеко
|
|
2026-04-06 |
Кселаху
|
1 - 0 |
Малакатеко
|
|
2026-04-03 |
Малакатеко
|
1 - 0 |
Гуастатоя
|
|
2026-03-29 |
Мунисипал
|
1 - 0 |
Малакатеко
|
|
2026-03-23 |
Малакатеко
|
1 - 1 |
Аурора Гватемала
|
|
2026-03-19 |
Миктлан
|
1 - 0 |
Малакатеко
|
|
2026-03-15 |
Малакатеко
|
1 - 2 |
Депортиво Михко
|
|
2026-03-08 |
Маркуензе
|
1 - 0 |
Малакатеко
|
|
2026-03-04 |
Комуникасионес
|
3 - 2 |
Малакатеко
|
|
2026-03-01 |
Малакатеко
|
2 - 2 |
Антигуа ГФК
|
|
2026-02-24 |
Кобан Империал
|
2 - 0 |
Малакатеко
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
6 |
3 |
2 |
| 17% |
17% |
67% |
|
50% |
25% |
17% |
Класиране Лига Насионал
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Депортиво Михко |
21 |
10 |
6 |
5 |
30 |
23 |
+7 |
36 |
| 2 |
Мунисипал |
21 |
10 |
5 |
6 |
29 |
21 |
+8 |
35 |
| 3 |
Кселаху |
20 |
9 |
6 |
5 |
29 |
16 |
+13 |
33 |
| 4 |
Комуникасионес |
20 |
10 |
2 |
8 |
27 |
25 |
+2 |
32 |
| 5 |
Антигуа ГФК |
20 |
8 |
6 |
6 |
30 |
26 |
+4 |
30 |
| 6 |
Маркуензе |
21 |
9 |
3 |
9 |
25 |
25 |
0 |
30 |
| 7 |
Кобан Империал |
20 |
7 |
8 |
5 |
25 |
19 |
+6 |
29 |
| 8 |
Гуастатоя |
20 |
7 |
7 |
6 |
25 |
20 |
+5 |
28 |
| 9 |
Миктлан |
20 |
7 |
5 |
8 |
22 |
32 |
-10 |
26 |
| 10 |
Малакатеко |
20 |
5 |
4 |
11 |
17 |
23 |
-6 |
19 |
| 11 |
Аурора Гватемала |
21 |
4 |
7 |
10 |
13 |
29 |
-16 |
19 |
| 12 |
Ачуапа |
20 |
5 |
3 |
12 |
14 |
27 |
-13 |
18 |
Хронология на изиграните мачове
| Антигуа ГФК |
|
| Малакатеко |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Антигуа ГФК |
Малакатеко |
| 1 |
Депортиво Михко |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 2 |
Мунисипал |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Кселаху |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 4 |
Комуникасионес |
0 - 1 |
3 - 2 |
| 5 |
Антигуа ГФК |
- |
|
| 6 |
Маркуензе |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Кобан Империал |
2 - 2 |
2 - 0 |
| 8 |
Гуастатоя |
2 - 0 |
1 - 1 |
| 9 |
Миктлан |
8 - 2 |
1 - 0 |
| 10 |
Малакатеко |
|
- |
| 11 |
Аурора Гватемала |
2 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Ачуапа |
1 - 0 |
1 - 0 |
Представяне в Шампионата
| |
Антигуа ГФК |
Малакатеко |
| Победи |
8 |
5 |
| Равни |
6 |
4 |
| Загуби |
6 |
11 |
| Вкарани голове |
30 |
17 |
| Получени голове |
26 |
23 |
| Средно вкарани |
1.50 |
0.85 |
| Средно получени |
1.30 |
1.15 |
| Мачове вкарал |
85% |
60% |
| Мачове получил |
60% |
80% |
| Гол/Гол |
50% |
40% |
| Над 1.5 |
70% |
55% |
| Над 2.5 |
40% |
25% |
| Над 3.5 |
25% |
15% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
0 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
2 |
9 |
| Вкарани голове |
19 |
3 |
| Получени голове |
8 |
13 |
| Средно вкарани |
1.90 |
0.30 |
| Средно получени |
0.80 |
1.30 |
| Мачове вкарал |
90% |
20% |
| Мачове получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
40% |
20% |
| Над 1.5 |
60% |
30% |
| Над 2.5 |
30% |
10% |
| Над 3.5 |
20% |
10% |
Обща статистика за Лига Насионал
| Мачове (122) |
| Победа за домакина |
59% |
| Равен |
25% |
| Победа за госта |
16% |
| Изиграни мачове |
92% |
| Голове (286) |
| Средно голове на мач |
2.34 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.56 |
| Гостът е отбелязал средно |
0.79 |
| Домакинът е отбелязал в |
87% |
| Гостът е отбелязал в |
53% |
| Гол/Гол |
47% |
| Над 1.5 |
65% |
| Над 2.5 |
39% |
| Над 3.5 |
24% |
Антигуа ГФК следващи 3 срещи
|
2026-04-26 |
Ачуапа
|
- |
Антигуа ГФК
|
|
2026-04-30 |
Антигуа ГФК
|
- |
Комуникасионес
|
|
2026-05-03 |
Комуникасионес
|
- |
Антигуа ГФК
|
Малакатеко следващи 3 срещи
|
2026-04-26 |
Малакатеко
|
- |
Комуникасионес
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.46 |
4.00 |
5.50 |
| Вероятност |
59% |
19% |
22% |
|
1 @ 1.46 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.12 |
2.50 |
| Вероятност |
72% |
28% |
|
1X @ 1.12 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.26 |
3.50 |
| Вероятност |
|
63% |
37% |
|
Над 1.5 @ 1.26 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.80 |
1.88 |
| Вероятност |
|
34% |
66% |
|
Под 2.5 @ 1.88 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
3.00 |
1.33 |
| Вероятност |
|
21% |
79% |
|
Под 3.5 @ 1.33 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.98 |
1.71 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Без @ 1.71 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-20 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!