Серия С - гр. B - Италия
неделя, 21.03.2021
16:30
16:30

Арецо

Имолезе
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Арецо |
| Гост: | Имола |
| Разстояние: | 99.6 км |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.30 | 4.00 | X2 | 1.20 | 1.90 | |||
| 35% | 24% | 41% | 1.90 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 75% | 25% | 46% | 54% | 24% | 76% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-11-28 | Имолезе | 0 - 2 | Арецо |
Арецо последни 12 срещи
| 2021-03-17 | Фано | 0 - 1 | Арецо |
| 2021-03-13 | Арецо | 1 - 0 | Фермана |
| 2021-03-07 | Самбенедетезе | 1 - 0 | Арецо |
| 2021-03-03 | Арецо | 1 - 1 | Мантова |
| 2021-02-28 | Триестина | 2 - 2 | Арецо |
| 2021-02-21 | Арецо | 2 - 0 | Мателика |
| 2021-02-17 | Падуа | 2 - 0 | Арецо |
| 2021-02-14 | Арецо | 3 - 3 | Карпи |
| 2021-02-07 | Виртус Верона | 1 - 1 | Арецо |
| 2021-02-03 | Арецо | 0 - 1 | Губио |
| 2021-01-31 | Перуджа | 3 - 0 | Арецо |
| 2021-01-23 | Арецо | 2 - 3 | Унион Бреша |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 4 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 33% | 25% |
Имолезе последни 12 срещи
| 2021-03-17 | Имолезе | 0 - 0 | Леняго Салус |
| 2021-03-14 | Зюдтирол | 4 - 0 | Имолезе |
| 2021-03-10 | Имолезе | 1 - 1 | Фано |
| 2021-03-07 | Имолезе | 0 - 0 | Триестина |
| 2021-03-03 | Модена | 3 - 1 | Имолезе |
| 2021-02-27 | Имолезе | 1 - 5 | Мантова |
| 2021-02-21 | Фермана | 2 - 0 | Имолезе |
| 2021-02-17 | Самбенедетезе | 1 - 3 | Имолезе |
| 2021-02-07 | Карпи | 0 - 3 | Имолезе |
| 2021-02-03 | Имолезе | 3 - 0 | Унион Бреша |
| 2021-01-30 | Виртус Верона | 3 - 1 | Имолезе |
| 2021-01-23 | Имолезе | 1 - 1 | Падуа |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 42% |
Класиране Серия С - гр. B
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падуа | 31 | +38 | 64 |
| 2 | Зюдтирол | 31 | +33 | 62 |
| 3 | Перуджа | 30 | +24 | 57 |
| 4 | Модена | 31 | +14 | 54 |
| 5 | Триестина | 31 | +7 | 48 |
| 6 | Мателика | 31 | -3 | 46 |
| 7 | Унион Бреша | 30 | +1 | 46 |
| 8 | Чезена | 28 | +10 | 44 |
| 9 | Мантова | 31 | 0 | 43 |
| 10 | Самбенедетезе | 30 | +2 | 41 |
| 11 | Губио | 30 | -1 | 41 |
| 12 | Виртус Верона | 31 | +2 | 41 |
| 13 | Фермана | 30 | -4 | 36 |
| 14 | Карпи | 31 | -16 | 34 |
| 15 | Вис Пезаро 1898 | 31 | -12 | 33 |
| 16 | Имолезе | 31 | -17 | 28 |
| 17 | Леняго Салус | 31 | -15 | 27 |
| 18 | Фано | 31 | -12 | 27 |
| 19 | Арецо | 31 | -26 | 23 |
| 20 | Равена | 29 | -25 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| Арецо | |
| Имолезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Арецо | Имолезе |
|---|---|---|---|
| 1 | Падуа | 0 - 5 | 0 - 1 |
| 2 | Зюдтирол | 0 - 4 | 4 - 0 |
| 3 | Перуджа | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 4 | Модена | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 5 | Триестина | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Мателика | 2 - 0 | |
| 7 | Унион Бреша | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 8 | Чезена | 0 - 2 | |
| 9 | Мантова | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Самбенедетезе | 2 - 3 | 1 - 3 |
| 11 | Губио | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Виртус Верона | 0 - 3 | 3 - 1 |
| 13 | Фермана | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 14 | Карпи | 3 - 3 | 0 - 3 |
| 15 | Вис Пезаро 1898 | ||
| 16 | Имолезе | - | |
| 17 | Леняго Салус | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 18 | Фано | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | Арецо | - | |
| 20 | Равена | 3 - 2 |
Класиране в шампионата
| Арецо | Имолезе | |
| Позиция | 19 | 16 |
| Точки | 23 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 14 |
| Точки | 11 | 13 |
Форма в шампионата
| Арецо | Имолезе | |
|
Победи Равни Загуби |
4
11 16 |
7
7 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
5 9 |
4
1 10 |
Голове в шампионата
| Арецо | Имолезе | |
|
Вкарани Получени |
29
55 |
30
47 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
31 |
16
26 |
Обща статистика за Серия С - гр. B
| Мачове (305) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (750) | |
| Средно голове на мач | 2.46 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.08 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 23% |
Арецо следващи 6 срещи
| 2021-03-28 | Зюдтирол | - | Арецо |
| 2021-04-03 | Модена | - | Арецо |
| 2021-04-11 | Арецо | - | Вис Пезаро 1898 |
| 2021-04-18 | Леняго Салус | - | Арецо |
| 2021-04-25 | Арецо | - | Равена |
| 2021-05-02 | Чезена | - | Арецо |
Имолезе следващи 6 срещи
| 2021-03-27 | Имолезе | - | Перуджа |
| 2021-04-03 | Вис Пезаро 1898 | - | Имолезе |
| 2021-04-11 | Имолезе | - | Равена |
| 2021-04-18 | Чезена | - | Имолезе |
| 2021-04-25 | Имолезе | - | Губио |
| 2021-05-02 | Мателика | - | Имолезе |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 3.30 | 4.00 |
| Вероятност | 35% | 24% | 41% |
| X2 @ 1.90 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 1.90 |
| Вероятност | 46% | 54% |
| X2 @ 1.90 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.28 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-21 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
