Лига Португал 2 - Португалия
неделя, 11.04.2021
20:30
20:30

Ароука

Оливейрензе
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ароука |
| Гост: | Оливейра ди Аземейш |
| Разстояние: | 21.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ещадио Мунисипал де Ароука |
| Капацитет: | 2 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 20:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.60 | 5.50 | 1 | 1.12 | 2.20 | |||
| 48% | 29% | 23% | 1.57 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.25 | 1.61 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 64% | 36% | 43% | 57% | 16% | 84% |
Последни 11 директни срещи
| 2020-12-05 | Оливейрензе | 1 - 2 | Ароука |
| 2019-05-19 | Оливейрензе | 2 - 1 | Ароука |
| 2019-01-13 | Ароука | 0 - 0 | Оливейрензе |
| 2018-05-12 | Оливейрензе | 3 - 1 | Ароука |
| 2018-01-07 | Ароука | 3 - 0 | Оливейрензе |
| 2013-01-30 | Оливейрензе | 3 - 2 | Ароука |
| 2012-08-26 | Ароука | 2 - 1 | Оливейрензе |
| 2012-04-07 | Оливейрензе | 2 - 2 | Ароука |
| 2011-12-11 | Ароука | 3 - 3 | Оливейрензе |
| 2011-03-20 | Ароука | 0 - 0 | Оливейрензе |
| 2010-11-06 | Оливейрензе | 2 - 2 | Ароука |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 3 | 9 | 9 | 5 | |
| 27% | 45% | 27% | 82% | 82% | 45% |
Ароука последни 12 срещи
| 2021-04-03 | Порто Б | 0 - 3 | Ароука |
| 2021-03-27 | Ароука | 1 - 0 | Фейрензе |
| 2021-03-21 | Визела | 1 - 1 | Ароука |
| 2021-03-15 | Ароука | 0 - 1 | Пенафиел |
| 2021-03-08 | Бенфика Б | 3 - 1 | Ароука |
| 2021-02-27 | Ароука | 2 - 1 | Кова Да Пиедаде |
| 2021-02-21 | Академико Визеу | 0 - 4 | Ароука |
| 2021-02-13 | Ароука | 0 - 0 | Варзин |
| 2021-02-06 | Лейшоес | 0 - 1 | Ароука |
| 2021-02-02 | Ароука | 1 - 0 | Ещорил Прая |
| 2021-01-24 | Шавеш | 2 - 1 | Ароука |
| 2021-01-17 | Ароука | 0 - 0 | Мафра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 6 | 5 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 42% | 17% |
Оливейрензе последни 12 срещи
| 2021-04-05 | Оливейрензе | 2 - 1 | Лейшоес |
| 2021-03-26 | Ещорил Прая | 3 - 0 | Оливейрензе |
| 2021-03-21 | Оливейрензе | 0 - 0 | Акад. Коимбра |
| 2021-03-16 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | Оливейрензе |
| 2021-03-07 | Оливейрензе | 0 - 1 | Шавеш |
| 2021-03-03 | Пенафиел | 1 - 0 | Оливейрензе |
| 2021-02-28 | Каза Пиа | 2 - 0 | Оливейрензе |
| 2021-02-23 | Оливейрензе | 2 - 2 | Вилафранкензе |
| 2021-02-14 | Порто Б | 1 - 2 | Оливейрензе |
| 2021-01-30 | Оливейрензе | 0 - 3 | Визела |
| 2021-01-22 | Оливейрензе | 1 - 1 | Варзин |
| 2021-01-17 | Академико Визеу | 1 - 2 | Оливейрензе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 6 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 50% | 8% |
Класиране Лига Португал 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ещорил Прая | 27 | +27 | 60 |
| 2 | Визела | 27 | +14 | 49 |
| 3 | Фейрензе | 27 | +13 | 48 |
| 4 | Акад. Коимбра | 27 | +11 | 48 |
| 5 | Шавеш | 27 | +8 | 46 |
| 6 | Ароука | 27 | +8 | 44 |
| 7 | Пенафиел | 28 | -1 | 37 |
| 8 | Каза Пиа | 27 | -4 | 35 |
| 9 | Бенфика Б | 27 | +6 | 33 |
| 10 | Мафра | 27 | -7 | 33 |
| 11 | Лейшоес | 28 | -6 | 33 |
| 12 | Спортинг Ковиля | 27 | -3 | 31 |
| 13 | Кова Да Пиедаде | 28 | -9 | 30 |
| 14 | Академико Визеу | 27 | -10 | 29 |
| 15 | Варзин | 28 | -13 | 27 |
| 16 | Вилафранкензе | 26 | -9 | 26 |
| 17 | Оливейрензе | 27 | -16 | 26 |
| 18 | Порто Б | 28 | -9 | 25 |
Хронология на изиграните мачове
| Ароука | |
| Оливейрензе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ароука | Оливейрензе |
|---|---|---|---|
| 1 | Ещорил Прая | 1 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Визела | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Фейрензе | 1 - 0 | |
| 4 | Акад. Коимбра | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 5 | Шавеш | 0 - 2 | |
| 6 | Ароука | - | |
| 7 | Пенафиел | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Каза Пиа | 2 - 0 | |
| 9 | Бенфика Б | 1 - 0 | 4 - 0 |
| 10 | Мафра | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 11 | Лейшоес | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Кова Да Пиедаде | 2 - 1 | |
| 14 | Академико Визеу | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Варзин | 0 - 0 | |
| 16 | Вилафранкензе | 0 - 0 | |
| 17 | Оливейрензе | - | |
| 18 | Порто Б | 2 - 3 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Ароука | Оливейрензе | |
| Позиция | 6 | 17 |
| Точки | 44 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 14 |
| Точки | 22 | 12 |
Форма в шампионата
| Ароука | Оливейрензе | |
|
Победи Равни Загуби |
12
8 7 |
6
8 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 3 |
3
3 7 |
Голове в шампионата
| Ароука | Оливейрензе | |
|
Вкарани Получени |
30
22 |
22
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
9 |
10
21 |
Обща статистика за Лига Португал 2
| Мачове (245) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (574) | |
| Средно голове на мач | 2.34 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.20 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.15 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 20% |
Ароука следващи 6 срещи
| 2021-04-19 | Спортинг Ковиля | - | Ароука |
| 2021-04-25 | Ароука | - | Вилафранкензе |
| 2021-05-03 | Акад. Коимбра | - | Ароука |
| 2021-05-09 | Ароука | - | Каза Пиа |
| 2021-05-15 | Мафра | - | Ароука |
| 2021-05-22 | Ароука | - | Шавеш |
Оливейрензе следващи 6 срещи
| 2021-04-18 | Оливейрензе | - | Мафра |
| 2021-04-25 | Кова Да Пиедаде | - | Оливейрензе |
| 2021-05-02 | Оливейрензе | - | Бенфика Б |
| 2021-05-08 | Фейрензе | - | Оливейрензе |
| 2021-05-14 | Оливейрензе | - | Академико Визеу |
| 2021-05-22 | Варзин | - | Оливейрензе |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 3.60 | 5.50 |
| Вероятност | 48% | 29% | 23% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 2.20 |
| Вероятност | 67% | 33% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.18 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.18 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-11 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
