Професионална Лига 1 - Тунис
неделя, 07.02.2021
13:00
13:00

Солиман

Монастир
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Солиман |
| Гост: | Монастир |
| Разстояние: | 107.0 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.58 | 2.89 | 2.88 | 1 | 1.33 | 1.47 | |||
| 48% | 16% | 36% | 2.58 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.56 | 2.32 | 2.69 | 1.41 | 5.39 | 1.12 | ||||||
| 66% | 34% | 49% | 51% | 29% | 71% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-09-10 | Солиман | 1 - 2 | Монастир |
| 2019-12-14 | Монастир | 0 - 0 | Солиман |
Солиман последни 12 срещи
| 2021-02-03 | Режиш | 3 - 1 | Солиман |
| 2021-01-31 | Солиман | 1 - 1 | Сфаксиен Сфакс |
| 2021-01-27 | УС Татауин | 0 - 1 | Солиман |
| 2021-01-24 | Солиман | 2 - 1 | Клуб Африкан |
| 2021-01-13 | Кайруан | 2 - 3 | Солиман |
| 2021-01-08 | Солиман | 1 - 2 | Стад Тунизиен |
| 2021-01-03 | Олимпик Бежа | 2 - 2 | Солиман |
| 2020-12-30 | Солиман | 1 - 0 | Метлауи |
| 2020-12-26 | Бизертин | 2 - 1 | Солиман |
| 2020-12-18 | Солиман | 2 - 1 | Етоал дю Сахел |
| 2020-12-12 | Бен Гердан | 2 - 0 | Солиман |
| 2020-12-06 | Есперанс Тунис | 2 - 2 | Солиман |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 8 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Монастир последни 12 срещи
| 2021-02-03 | Монастир | 1 - 0 | Метлауи |
| 2021-01-30 | Монастир | 4 - 0 | УС Татауин |
| 2021-01-27 | Клуб Африкан | 1 - 3 | Монастир |
| 2021-01-23 | Монастир | 2 - 0 | Олимпик Бежа |
| 2021-01-13 | Режиш | 1 - 0 | Монастир |
| 2021-01-10 | Монастир | 1 - 0 | Кайруан |
| 2020-12-31 | Монастир | 2 - 2 | Бизертин |
| 2020-12-27 | Етоал дю Сахел | 3 - 1 | Монастир |
| 2020-12-19 | Монастир | 0 - 0 | Бен Гердан |
| 2020-12-13 | Монастир | 0 - 1 | Есперанс Тунис |
| 2020-12-10 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | Монастир |
| 2020-09-27 | Монастир | 2 - 0 | Есперанс Тунис |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 5 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 42% | 33% |
Класиране Професионална Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс Тунис | 11 | +11 | 28 |
| 2 | Етоал дю Сахел | 11 | +8 | 23 |
| 3 | Сфаксиен Сфакс | 10 | +13 | 21 |
| 4 | Режиш | 12 | +6 | 21 |
| 5 | Бен Гердан | 12 | +6 | 20 |
| 6 | Солиман | 12 | -1 | 18 |
| 7 | Монастир | 11 | +5 | 17 |
| 8 | Метлауи | 12 | -5 | 14 |
| 9 | Стад Тунизиен | 11 | +1 | 13 |
| 10 | Олимпик Бежа | 11 | -2 | 13 |
| 11 | УС Татауин | 12 | -7 | 11 |
| 12 | Бизертин | 12 | -5 | 10 |
| 13 | Клуб Африкан | 12 | -11 | 7 |
| 14 | Кайруан | 11 | -19 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Солиман | |
| Монастир | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Солиман | Монастир |
|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс Тунис | ||
| 2 | Етоал дю Сахел | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 3 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Режиш | 1 - 0 | |
| 5 | Бен Гердан | ||
| 6 | Солиман | - | |
| 7 | Монастир | - | |
| 8 | Метлауи | 1 - 0 | |
| 9 | Стад Тунизиен | 1 - 2 | |
| 10 | Олимпик Бежа | ||
| 11 | УС Татауин | ||
| 12 | Бизертин | ||
| 13 | Клуб Африкан | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 14 | Кайруан |
Класиране в шампионата
| Солиман | Монастир | |
| Позиция | 6 | 7 |
| Точки | 18 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 13 |
| Точки | 10 | 3 |
Форма в шампионата
| Солиман | Монастир | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 4 |
5
2 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 1 |
1
0 3 |
Голове в шампионата
| Солиман | Монастир | |
|
Вкарани Получени |
17
18 |
15
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
7
5 |
5
7 |
Обща статистика за Професионална Лига 1
| Мачове (80) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 22% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (166) | |
| Средно голове на мач | 2.08 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.24 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.84 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 49% |
| Гол/Гол | 36% |
| Над 1.5 | 62% |
| Над 2.5 | 35% |
| Над 3.5 | 19% |
Солиман следващи 6 срещи
| 2021-02-27 | Солиман | - | Есперанс Тунис |
| 2021-03-02 | Солиман | - | Бен Гердан |
| 2021-03-07 | Етоал дю Сахел | - | Солиман |
| 2021-03-10 | Солиман | - | Бизертин |
| 2021-03-14 | Метлауи | - | Солиман |
| 2021-03-17 | Солиман | - | Олимпик Бежа |
Монастир следващи 6 срещи
| 2021-02-14 | Раджа Казабланка | - | Монастир |
| 2021-02-21 | Монастир | - | Раджа Казабланка |
| 2021-02-25 | Стад Тунизиен | - | Монастир |
| 2021-02-28 | Монастир | - | Сфаксиен Сфакс |
| 2021-03-06 | Бен Гердан | - | Монастир |
| 2021-03-14 | Бизертин | - | Монастир |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.58 | 2.89 | 2.88 |
| Вероятност | 48% | 16% | 36% |
| 1 @ 2.58 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 1.47 |
| Вероятност | 56% | 44% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.56 | 2.32 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.56 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.69 | 1.41 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 1.41 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.39 | 1.12 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.12 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.28 | 1.58 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.58 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-07 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
