Висша Лига - Англия
събота, 06.03.2021
17:30
17:30

Астън Вила

Уулвърхямптън
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Бирмингам |
| Гост: | Уулвърхямптън |
| Разстояние: | 19.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Вила Парк |
| Капацитет: | 42 788 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Унай Емери (Исп) |
| Начален час | |
| Час: | 17:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.20 | 3.20 | 1 | 1.36 | 1.57 | |||
| 47% | 18% | 35% | 2.30 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 3.00 | 2.20 | 1.66 | 4.00 | 1.25 | ||||||
| 66% | 34% | 47% | 53% | 21% | 79% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-12 | Уулвърхямптън | 0 - 1 | Астън Вила |
| 2020-06-27 | Астън Вила | 0 - 1 | Уулвърхямптън |
| 2019-11-10 | Уулвърхямптън | 2 - 1 | Астън Вила |
| 2019-10-30 | Астън Вила | 2 - 1 | Уулвърхямптън |
| 2018-03-10 | Астън Вила | 4 - 1 | Уулвърхямптън |
| 2017-10-14 | Уулвърхямптън | 2 - 0 | Астън Вила |
| 2017-01-14 | Уулвърхямптън | 1 - 0 | Астън Вила |
| 2016-10-15 | Астън Вила | 1 - 1 | Уулвърхямптън |
| 2015-07-28 | Уулвърхямптън | 2 - 2 | Астън Вила |
| 2012-01-21 | Уулвърхямптън | 2 - 3 | Астън Вила |
| 2011-08-27 | Астън Вила | 0 - 0 | Уулвърхямптън |
| 2011-03-19 | Астън Вила | 0 - 1 | Уулвърхямптън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 42% | 25% |
Астън Вила последни 12 срещи
| 2021-03-03 | Шефилд Юнайтед | 1 - 0 | Астън Вила |
| 2021-02-27 | Лийдс | 0 - 1 | Астън Вила |
| 2021-02-21 | Астън Вила | 1 - 2 | Лестър |
| 2021-02-13 | Брайтън | 0 - 0 | Астън Вила |
| 2021-02-06 | Астън Вила | 1 - 0 | Арсенал |
| 2021-02-03 | Астън Вила | 1 - 3 | Уест Хям |
| 2021-01-30 | Саутхямптън | 0 - 1 | Астън Вила |
| 2021-01-27 | Бърнли | 3 - 2 | Астън Вила |
| 2021-01-23 | Астън Вила | 2 - 0 | Нюкасъл |
| 2021-01-20 | Манчестър Сити | 2 - 0 | Астън Вила |
| 2021-01-08 | Астън Вила | 1 - 4 | Ливърпул |
| 2021-01-01 | Манчестър Юн. | 2 - 1 | Астън Вила |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 58% | 42% | 25% |
Уулвърхямптън последни 12 срещи
| 2021-03-02 | Манчестър Сити | 4 - 1 | Уулвърхямптън |
| 2021-02-27 | Нюкасъл | 1 - 1 | Уулвърхямптън |
| 2021-02-19 | Уулвърхямптън | 1 - 0 | Лийдс |
| 2021-02-14 | Саутхямптън | 1 - 2 | Уулвърхямптън |
| 2021-02-11 | Уулвърхямптън | 0 - 2 | Саутхямптън |
| 2021-02-07 | Уулвърхямптън | 0 - 0 | Лестър |
| 2021-02-02 | Уулвърхямптън | 2 - 1 | Арсенал |
| 2021-01-30 | Кристъл Палас | 1 - 0 | Уулвърхямптън |
| 2021-01-27 | Челси | 0 - 0 | Уулвърхямптън |
| 2021-01-22 | Чорли | 0 - 1 | Уулвърхямптън |
| 2021-01-16 | Уулвърхямптън | 2 - 3 | Уест Бромич |
| 2021-01-12 | Уулвърхямптън | 1 - 2 | Евертън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 42% | 17% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Манчестър Сити | 27 | +39 | 65 |
| 2 | Манчестър Юн. | 27 | +21 | 51 |
| 3 | Лестър | 27 | +15 | 50 |
| 4 | Челси | 27 | +17 | 47 |
| 5 | Евертън | 26 | +6 | 46 |
| 6 | Уест Хям | 26 | +9 | 45 |
| 7 | Ливърпул | 27 | +12 | 43 |
| 8 | Тотнъм | 26 | +15 | 42 |
| 9 | Астън Вила | 25 | +11 | 39 |
| 10 | Арсенал | 26 | +7 | 37 |
| 11 | Лийдс | 26 | -1 | 35 |
| 12 | Уулвърхямптън | 27 | -9 | 34 |
| 13 | Кристъл Палас | 27 | -14 | 34 |
| 14 | Саутхямптън | 26 | -13 | 30 |
| 15 | Бърнли | 27 | -16 | 29 |
| 16 | Брайтън | 26 | -7 | 26 |
| 17 | Нюкасъл | 26 | -17 | 26 |
| 18 | Фулъм | 27 | -12 | 23 |
| 19 | Уест Бромич | 27 | -36 | 17 |
| 20 | Шефилд Юнайтед | 27 | -27 | 14 |
Хронология на изиграните мачове
| Астън Вила | |
| Уулвърхямптън | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Астън Вила | Уулвърхямптън |
|---|---|---|---|
| 1 | Манчестър Сити | 4 - 1 | |
| 2 | Манчестър Юн. | 1 - 0 | |
| 3 | Лестър | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Челси | 0 - 0 | |
| 5 | Евертън | ||
| 6 | Уест Хям | 1 - 3 | 4 - 0 |
| 7 | Ливърпул | 7 - 2 | 4 - 0 |
| 8 | Тотнъм | ||
| 9 | Астън Вила | - | |
| 10 | Арсенал | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Лийдс | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 12 | Уулвърхямптън | - | |
| 13 | Кристъл Палас | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 14 | Саутхямптън | 3 - 4 | 1 - 2 |
| 15 | Бърнли | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Брайтън | 1 - 2 | 3 - 3 |
| 17 | Нюкасъл | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 18 | Фулъм | ||
| 19 | Уест Бромич | ||
| 20 | Шефилд Юнайтед | 1 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Астън Вила | Уулвърхямптън | |
| Позиция | 9 | 12 |
| Точки | 39 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 14 |
| Точки | 16 | 15 |
Форма в шампионата
| Астън Вила | Уулвърхямптън | |
|
Победи Равни Загуби |
12
3 10 |
9
7 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
1 5 |
4
3 7 |
Голове в шампионата
| Астън Вила | Уулвърхямптън | |
|
Вкарани Получени |
38
27 |
28
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
16 |
13
23 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (265) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 23% |
| Победа за госта | 39% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (697) | |
| Средно голове на мач | 2.63 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.32 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.31 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 26% |
Астън Вила следващи 6 срещи
| 2021-03-12 | Нюкасъл | - | Астън Вила |
| 2021-03-21 | Астън Вила | - | Тотнъм |
| 2021-04-04 | Астън Вила | - | Фулъм |
| 2021-04-10 | Ливърпул | - | Астън Вила |
| 2021-04-21 | Астън Вила | - | Манчестър Сити |
| 2021-04-25 | Астън Вила | - | Уест Бромич |
Уулвърхямптън следващи 6 срещи
| 2021-03-15 | Уулвърхямптън | - | Ливърпул |
| 2021-04-05 | Уулвърхямптън | - | Уест Хям |
| 2021-04-09 | Фулъм | - | Уулвърхямптън |
| 2021-04-17 | Уулвърхямптън | - | Шефилд Юнайтед |
| 2021-04-25 | Уулвърхямптън | - | Бърнли |
| 2021-05-03 | Уест Бромич | - | Уулвърхямптън |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.20 | 3.20 |
| Вероятност | 47% | 18% | 35% |
| 1 @ 2.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.57 |
| Вероятност | 57% | 43% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 3.00 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.66 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.25 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-06 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
