Лига Експансион - Финална Фаза
Мексико
петък, 24.04.2026
00:00
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Сакатекас |
| Гост: |
Тепатитлан |
| Разстояние: |
218.7 км |
| Начален час |
| Час: |
00:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.50 |
3.75 |
5.50 |
1 |
|
|
|
1.13 |
2.37 |
| 43% |
33% |
24% |
1.50 |
|
|
|
79% |
21% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.26 |
3.50 |
|
|
|
1.80 |
1.88 |
|
|
|
2.95 |
1.34 |
| 74% |
26% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
31% |
69% |
Последни 12 директни срещи
|
2026-01-11 |
Тепатитлан
|
1 - 1 |
Атланте
|
|
2025-11-15 |
Атланте
|
1 - 1 |
Тепатитлан
|
|
2025-11-13 |
Тепатитлан
|
1 - 0 |
Атланте
|
|
2025-08-03 |
Атланте
|
1 - 1 |
Тепатитлан
|
|
2025-02-08 |
Атланте
|
1 - 0 |
Тепатитлан
|
|
2024-08-25 |
Тепатитлан
|
1 - 1 |
Атланте
|
|
2024-03-14 |
Тепатитлан
|
1 - 2 |
Атланте
|
|
2023-08-06 |
Атланте
|
2 - 2 |
Тепатитлан
|
|
2023-03-31 |
Тепатитлан
|
0 - 0 |
Атланте
|
|
2022-08-28 |
Атланте
|
1 - 1 |
Тепатитлан
|
|
2022-03-27 |
Тепатитлан
|
2 - 1 |
Атланте
|
|
2021-11-07 |
Атланте
|
1 - 0 |
Тепатитлан
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
7 |
2 |
|
8 |
3 |
1 |
| 25% |
58% |
17% |
|
67% |
25% |
8% |
Атланте последни 12 срещи
|
2026-04-18 |
Атланте
|
1 - 1 |
Атлетико Ла Пас
|
|
2026-04-12 |
Канкун
|
2 - 1 |
Атланте
|
|
2026-04-05 |
Атланте
|
3 - 1 |
Сакатекас
|
|
2026-03-28 |
Венадос
|
4 - 1 |
Атланте
|
|
2026-03-21 |
Атланте
|
2 - 0 |
Дорадос Синалоа
|
|
2026-03-19 |
Тласкала
|
1 - 1 |
Атланте
|
|
2026-03-07 |
Атланте
|
2 - 1 |
Атлетико Морелия
|
|
2026-03-01 |
Леонес Негрос
|
1 - 1 |
Атланте
|
|
2026-02-26 |
Ирапуато
|
0 - 5 |
Атланте
|
|
2026-02-21 |
Атланте
|
1 - 0 |
Алебрихес Оахака
|
|
2026-02-14 |
Корекаминос УАТ
|
1 - 1 |
Атланте
|
|
2026-02-07 |
Атланте
|
1 - 3 |
Тапатио
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
11 |
6 |
4 |
| 42% |
33% |
25% |
|
92% |
50% |
33% |
Тепатитлан последни 12 срещи
|
2026-04-11 |
Атлетико Ла Пас
|
1 - 1 |
Тепатитлан
|
|
2026-04-04 |
Тепатитлан
|
2 - 0 |
Алебрихес Оахака
|
|
2026-03-29 |
Канкун
|
2 - 2 |
Тепатитлан
|
|
2026-03-21 |
Тепатитлан
|
2 - 0 |
Венадос
|
|
2026-03-15 |
Атлетико Морелия
|
3 - 2 |
Тепатитлан
|
|
2026-03-08 |
Тепатитлан
|
4 - 0 |
Сакатекас
|
|
2026-03-01 |
Тласкала
|
1 - 0 |
Тепатитлан
|
|
2026-02-21 |
Тепатитлан
|
2 - 1 |
Ирапуато
|
|
2026-02-15 |
Леонес Негрос
|
0 - 0 |
Тепатитлан
|
|
2026-02-07 |
Тепатитлан
|
2 - 1 |
Корекаминос УАТ
|
|
2026-01-31 |
Дорадос Синалоа
|
0 - 0 |
Тепатитлан
|
|
2026-01-24 |
Тепатитлан
|
2 - 0 |
Тапатио
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
9 |
5 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
75% |
42% |
25% |
Класиране Лига де Експансион МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тепатитлан |
14 |
7 |
5 |
2 |
21 |
10 |
+11 |
26 |
| 2 |
Канкун |
14 |
7 |
4 |
3 |
24 |
17 |
+7 |
25 |
| 3 |
Атлетико Морелия |
14 |
7 |
2 |
5 |
18 |
12 |
+6 |
23 |
| 4 |
Атлетико Ла Пас |
14 |
5 |
7 |
2 |
22 |
12 |
+10 |
22 |
| 5 |
Хайба Брава |
14 |
6 |
3 |
5 |
15 |
15 |
0 |
21 |
| 6 |
Сакатекас |
14 |
6 |
3 |
5 |
19 |
20 |
-1 |
21 |
| 7 |
Тапатио |
14 |
6 |
2 |
6 |
28 |
24 |
+4 |
20 |
| 8 |
Атланте |
14 |
5 |
5 |
4 |
21 |
17 |
+4 |
20 |
| 9 |
Ирапуато |
14 |
6 |
2 |
6 |
27 |
24 |
+3 |
20 |
| 10 |
Тласкала |
14 |
5 |
5 |
4 |
16 |
17 |
-1 |
20 |
| 11 |
Венадос |
14 |
4 |
4 |
6 |
25 |
25 |
0 |
16 |
| 12 |
Алебрихес Оахака |
14 |
4 |
4 |
6 |
20 |
29 |
-9 |
16 |
| 13 |
Дорадос Синалоа |
14 |
3 |
4 |
7 |
17 |
28 |
-11 |
13 |
| 14 |
Корекаминос УАТ |
14 |
3 |
3 |
8 |
14 |
27 |
-13 |
12 |
| 15 |
Леонес Негрос |
14 |
2 |
5 |
7 |
15 |
25 |
-10 |
11 |
Атланте следващи 1 срещи
|
2026-04-27 |
Тепатитлан
|
- |
Атланте
|
Тепатитлан следващи 1 срещи
|
2026-04-27 |
Тепатитлан
|
- |
Атланте
|
|
2026-05-01 |
Сакатекас
|
- |
Тепатитлан
|
|
2026-05-04 |
Тепатитлан
|
- |
Сакатекас
|
|
2026-05-10 |
Хайба Брава
|
- |
Тепатитлан
|
|
2026-05-17 |
Тепатитлан
|
- |
Хайба Брава
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.50 |
3.75 |
5.50 |
| Вероятност |
43% |
33% |
24% |
|
1 @ 1.50 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.13 |
2.37 |
| Вероятност |
79% |
21% |
|
1X @ 1.13 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.26 |
3.50 |
| Вероятност |
|
74% |
26% |
|
Над 1.5 @ 1.26 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.80 |
1.88 |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Над 2.5 @ 1.80 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.95 |
1.34 |
| Вероятност |
|
31% |
69% |
|
Под 3.5 @ 1.34 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.93 |
1.77 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Без @ 1.77 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-23 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!