Първа Дивизия - Андора
неделя, 20.11.2022
10:00
10:00

Атлетик Ескалдес

Ордино
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ескалдес-Енгордан |
| Гост: | Ордино |
| Разстояние: | 5.3 км |
| Начален час | |
| Час: | 10:00 (11:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 7.02 | 13.67 | 1 | 1.02 | 4.82 | |||
| 47% | 35% | 18% | 1.12 | 92% | 8% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.00 | 1.41 | 2.61 | 2.03 | 1.70 | ||||||
| 67% | 33% | 58% | 42% | 48% | 52% |
Последни 8 директни срещи
| 2022-10-23 | Ордино | 0 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-02-27 | Ордино | 0 - 5 | Атлетик Ескалдес |
| 2021-12-19 | Атлетик Ескалдес | 3 - 0 | Ордино |
| 2021-10-03 | Ордино | 1 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2020-07-22 | Атлетик Ескалдес | 4 - 0 | Ордино |
| 2020-07-12 | Атлетик Ескалдес | 4 - 0 | Ордино |
| 2020-02-09 | Ордино | 1 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2019-11-03 | Атлетик Ескалдес | 2 - 0 | Ордино |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 0 | 8 | 5 | 3 | |
| 75% | 25% | 0% | 100% | 62% | 38% |
Атлетик Ескалдес последни 12 срещи
| 2022-11-13 | Сант Жулия | 0 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-11-06 | Атлетик Ескалдес | 0 - 0 | ФК Санта Колома |
| 2022-10-30 | Атлетик Ескалдес | 5 - 1 | Сант Жулия |
| 2022-10-23 | Ордино | 0 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-10-16 | Атлетик Ескалдес | 3 - 0 | Пеня Енкарнада |
| 2022-10-09 | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Интер Ескадлес |
| 2022-10-02 | ФК Санта Колома | 1 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-09-18 | Атлетик Ескалдес | 1 - 0 | УЕ Енгордани |
| 2022-09-11 | УЕ Санта Колома | 2 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-09-04 | Интер Ескадлес | 2 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-07-14 | Атлетик Ескалдес | 0 - 0 | Гзира Юнайтед |
| 2022-07-05 | Гзира Юнайтед | 1 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 9 | 7 | 2 | |
| 58% | 33% | 8% | 75% | 58% | 17% |
Ордино последни 12 срещи
| 2022-11-13 | ФК Санта Колома | 1 - 0 | Ордино |
| 2022-11-06 | Ордино | 0 - 3 | Интер Ескадлес |
| 2022-10-30 | Пеня Енкарнада | 1 - 0 | Ордино |
| 2022-10-23 | Ордино | 0 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-10-16 | ФК Санта Колома | 1 - 1 | Ордино |
| 2022-10-09 | Ордино | 5 - 3 | УЕ Енгордани |
| 2022-10-02 | УЕ Санта Колома | 0 - 0 | Ордино |
| 2022-09-18 | Ордино | 0 - 1 | Сант Жулия |
| 2022-09-11 | Интер Ескадлес | 2 - 1 | Ордино |
| 2022-05-21 | Карой | 1 - 1 | Ордино |
| 2022-05-14 | Ордино | 2 - 3 | ФК Санта Колома |
| 2022-05-08 | Ордино | 2 - 1 | УЕ Енгордани |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 6 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 50% | 17% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетик Ескалдес | 9 | +16 | 23 |
| 2 | УЕ Санта Колома | 9 | +8 | 18 |
| 3 | Интер Ескадлес | 9 | +14 | 17 |
| 4 | ФК Санта Колома | 9 | +4 | 16 |
| 5 | УЕ Енгордани | 9 | -2 | 10 |
| 6 | Ордино | 9 | -8 | 5 |
| 7 | Сант Жулия | 9 | -15 | 5 |
| 8 | Пеня Енкарнада | 9 | -17 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Атлетик Ескалдес | |
| Ордино | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Атлетик Ескалдес | Ордино |
|---|---|---|---|
| 1 | Атлетик Ескалдес | - | |
| 2 | УЕ Санта Колома | 0 - 0 | |
| 3 | Интер Ескадлес | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | ФК Санта Колома | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | УЕ Енгордани | 1 - 0 | |
| 6 | Ордино | - | |
| 7 | Сант Жулия | 5 - 1 | |
| 8 | Пеня Енкарнада | 3 - 0 | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Атлетик Ескалдес | Ордино | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 23 | 5 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 6 |
| Точки | 13 | 2 |
Форма в шампионата
| Атлетик Ескалдес | Ордино | |
|
Победи Равни Загуби |
7
2 0 |
1
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
1 0 |
0
2 3 |
Голове в шампионата
| Атлетик Ескалдес | Ордино | |
|
Вкарани Получени |
21
5 |
7
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
11
2 |
2
5 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (36) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (95) | |
| Средно голове на мач | 2.64 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.39 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.25 |
| Домакинът е отбелязал в | 64% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 19% |
Атлетик Ескалдес следващи 6 срещи
| 2022-11-27 | УЕ Санта Колома | - | Атлетик Ескалдес |
| 2022-12-04 | Атлетик Ескалдес | - | Пеня Енкарнада |
| 2022-12-11 | Атлетик Ескалдес | - | Интер Ескадлес |
| 2022-12-17 | УЕ Енгордани | - | Атлетик Ескалдес |
| 2023-01-29 | Атлетик Ескалдес | - | УЕ Енгордани |
| 2023-02-05 | УЕ Санта Колома | - | Атлетик Ескалдес |
Ордино следващи 6 срещи
| 2022-11-27 | Ордино | - | Пеня Енкарнада |
| 2022-12-04 | УЕ Енгордани | - | Ордино |
| 2022-12-11 | Ордино | - | Сант Жулия |
| 2022-12-18 | УЕ Санта Колома | - | Ордино |
| 2023-01-22 | Ордино | - | Пеня Енкарнада |
| 2023-01-29 | Ордино | - | ФК Санта Колома |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 7.02 | 13.67 |
| Вероятност | 47% | 35% | 18% |
| 1 @ 1.12 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.02 | 4.82 |
| Вероятност | 92% | 8% |
| 1X @ 1.02 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 5.00 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.14 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.41 | 2.61 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.41 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.03 | 1.70 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 3.5 @ 1.70 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 1.54 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Г/Г @ 2.30 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-20 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
