Първа Дивизия - Андора
неделя, 11.12.2022
10:00
10:00

Атлетик Ескалдес

Интер Ескадлес
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ескалдес-Енгордан |
| Гост: | Ескалдес-Енгордан |
| Начален час | |
| Час: | 10:00 (11:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.57 | 3.73 | 2.17 | 12 | 1.56 | 1.42 | |||
| 36% | 29% | 35% | 1.23 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.83 | 1.82 | 1.87 | 3.12 | 1.33 | ||||||
| 70% | 30% | 47% | 53% | 23% | 77% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-10-09 | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Интер Ескадлес |
| 2022-09-04 | Интер Ескадлес | 2 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-05-08 | Интер Ескадлес | 4 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-04-10 | Атлетик Ескалдес | 1 - 1 | Интер Ескадлес |
| 2022-04-07 | Атлетик Ескалдес | 2 - 2 | Интер Ескадлес |
| 2022-02-20 | Интер Ескадлес | 2 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2021-11-28 | Атлетик Ескалдес | 1 - 1 | Интер Ескадлес |
| 2021-09-26 | Интер Ескадлес | 0 - 0 | Атлетик Ескалдес |
| 2021-05-16 | Интер Ескадлес | 4 - 0 | Атлетик Ескалдес |
| 2021-04-25 | Атлетик Ескалдес | 1 - 4 | Интер Ескадлес |
| 2021-03-07 | Интер Ескадлес | 0 - 0 | Атлетик Ескалдес |
| 2020-12-20 | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Интер Ескадлес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 8 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 67% | 33% |
Атлетик Ескалдес последни 12 срещи
| 2022-12-04 | Атлетик Ескалдес | 4 - 0 | Пеня Енкарнада |
| 2022-11-27 | УЕ Санта Колома | 0 - 0 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-11-20 | Атлетик Ескалдес | 1 - 1 | Ордино |
| 2022-11-13 | Сант Жулия | 0 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-11-06 | Атлетик Ескалдес | 0 - 0 | ФК Санта Колома |
| 2022-10-30 | Атлетик Ескалдес | 5 - 1 | Сант Жулия |
| 2022-10-23 | Ордино | 0 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-10-16 | Атлетик Ескалдес | 3 - 0 | Пеня Енкарнада |
| 2022-10-09 | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Интер Ескадлес |
| 2022-10-02 | ФК Санта Колома | 1 - 1 | Атлетик Ескалдес |
| 2022-09-18 | Атлетик Ескалдес | 1 - 0 | УЕ Енгордани |
| 2022-09-11 | УЕ Санта Колома | 2 - 3 | Атлетик Ескалдес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 4 | 0 | 9 | 7 | 3 | |
| 67% | 33% | 0% | 75% | 58% | 25% |
Интер Ескадлес последни 12 срещи
| 2022-12-04 | УЕ Санта Колома | 2 - 2 | Интер Ескадлес |
| 2022-11-27 | Интер Ескадлес | 12 - 0 | Сант Жулия |
| 2022-11-24 | УЕ Енгордани | 0 - 4 | Интер Ескадлес |
| 2022-11-13 | Интер Ескадлес | 8 - 0 | Пеня Енкарнада |
| 2022-11-06 | Ордино | 0 - 3 | Интер Ескадлес |
| 2022-10-30 | УЕ Енгордани | 0 - 3 | Интер Ескадлес |
| 2022-10-23 | Интер Ескадлес | 2 - 0 | Пеня Енкарнада |
| 2022-10-16 | Интер Ескадлес | 1 - 3 | УЕ Санта Колома |
| 2022-10-09 | Атлетик Ескалдес | 2 - 1 | Интер Ескадлес |
| 2022-10-02 | Интер Ескадлес | 1 - 1 | Сант Жулия |
| 2022-09-18 | ФК Санта Колома | 2 - 2 | Интер Ескадлес |
| 2022-09-11 | Интер Ескадлес | 2 - 1 | Ордино |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 10 | 6 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 83% | 50% |
Класиране Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетик Ескалдес | 12 | +20 | 28 |
| 2 | ФК Санта Колома | 12 | +16 | 25 |
| 3 | Интер Ескадлес | 12 | +30 | 24 |
| 4 | УЕ Санта Колома | 12 | +10 | 23 |
| 5 | Ордино | 12 | -5 | 10 |
| 6 | УЕ Енгордани | 12 | -15 | 10 |
| 7 | Пеня Енкарнада | 12 | -24 | 6 |
| 8 | Сант Жулия | 12 | -32 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Атлетик Ескалдес | |
| Интер Ескадлес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Атлетик Ескалдес | Интер Ескадлес |
|---|---|---|---|
| 1 | Атлетик Ескалдес | - | 2 - 1 |
| 2 | ФК Санта Колома | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 3 | Интер Ескадлес | 2 - 1 | - |
| 4 | УЕ Санта Колома | 2 - 2 | |
| 5 | Ордино | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 6 | УЕ Енгордани | 1 - 0 | 0 - 4 |
| 7 | Пеня Енкарнада | 4 - 0 | |
| 8 | Сант Жулия | 5 - 1 |
Класиране в шампионата
| Атлетик Ескалдес | Интер Ескадлес | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 28 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 17 | 11 |
Форма в шампионата
| Атлетик Ескалдес | Интер Ескадлес | |
|
Победи Равни Загуби |
8
4 0 |
7
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 0 |
3
2 1 |
Голове в шампионата
| Атлетик Ескалдес | Интер Ескадлес | |
|
Вкарани Получени |
26
6 |
41
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
3 |
15
6 |
Обща статистика за Първа Дивизия
| Мачове (48) | |
| Победа за домакина | 35% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (142) | |
| Средно голове на мач | 2.96 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.60 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.35 |
| Домакинът е отбелязал в | 62% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 40% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 56% |
| Над 3.5 | 27% |
Атлетик Ескалдес следващи 6 срещи
| 2022-12-17 | УЕ Енгордани | - | Атлетик Ескалдес |
| 2023-01-29 | Атлетик Ескалдес | - | УЕ Енгордани |
| 2023-02-05 | УЕ Санта Колома | - | Атлетик Ескалдес |
| 2023-02-12 | Атлетик Ескалдес | - | Сант Жулия |
| 2023-02-19 | ФК Санта Колома | - | Атлетик Ескалдес |
| 2023-02-26 | Атлетик Ескалдес | - | Ордино |
Интер Ескадлес следващи 6 срещи
| 2022-12-18 | Интер Ескадлес | - | ФК Санта Колома |
| 2023-01-15 | УЕ Санта Колома | - | Интер Ескадлес |
| 2023-01-22 | Сант Жулия | - | Интер Ескадлес |
| 2023-01-29 | Сант Жулия | - | Интер Ескадлес |
| 2023-02-05 | Интер Ескадлес | - | Ордино |
| 2023-02-12 | Пеня Енкарнада | - | Интер Ескадлес |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.57 | 3.73 | 2.17 |
| Вероятност | 36% | 29% | 35% |
| 12 @ 1.23 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.56 | 1.42 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.56 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.23 | 3.83 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.23 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.82 | 1.87 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 2.5 @ 1.87 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.12 | 1.33 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.02 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 2.02 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-11 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
