Примера РФЕФ - гр. 2 - Испания
неделя, 09.10.2022
11:00
11:00

Атл. Балеарес

Барса Атлетик
3 - 2
(1 - 0, 2 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Палма де Майорка |
| Гост: | Барселона |
| Разстояние: | 206.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Естадио Балеар |
| Капацитет: | 18 000 |
| Размер: | 102 x 67 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:00 (12:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.10 | 2.87 | X2 | 1.40 | 1.53 | |||
| 9% | 57% | 34% | 1.53 | 20% | 80% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 67% | 33% | 29% | 71% | 15% | 85% |
Последни 8 директни срещи
| 2022-04-17 | Атл. Балеарес | 6 - 2 | Барса Атлетик |
| 2021-12-12 | Барса Атлетик | 3 - 1 | Атл. Балеарес |
| 2019-02-24 | Атл. Балеарес | 1 - 0 | Барса Атлетик |
| 2018-10-06 | Барса Атлетик | 1 - 1 | Атл. Балеарес |
| 2017-02-05 | Атл. Балеарес | 2 - 1 | Барса Атлетик |
| 2016-09-17 | Барса Атлетик | 2 - 1 | Атл. Балеарес |
| 2016-04-17 | Атл. Балеарес | 3 - 0 | Барса Атлетик |
| 2015-11-29 | Барса Атлетик | 1 - 2 | Атл. Балеарес |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 2 | 7 | 6 | 2 | |
| 62% | 12% | 25% | 88% | 75% | 25% |
Атл. Балеарес последни 12 срещи
| 2022-10-02 | Алкояно | 2 - 1 | Атл. Балеарес |
| 2022-09-25 | Атл. Балеарес | 1 - 2 | УД Логронес |
| 2022-09-18 | Корнеля | 1 - 0 | Атл. Балеарес |
| 2022-09-11 | Атл. Балеарес | 1 - 1 | Кастейон |
| 2022-09-04 | Атл. Балеарес | 1 - 1 | Реал Унион |
| 2022-08-27 | Осасуна Б | 0 - 0 | Атл. Балеарес |
| 2022-08-17 | Алкоркон | 0 - 0 | Атл. Балеарес |
| 2022-08-10 | Атл. Балеарес | 2 - 0 | Пеня Депортива |
| 2022-05-28 | Сан Фернандо | 0 - 4 | Атл. Балеарес |
| 2022-05-21 | Атл. Балеарес | 0 - 0 | Атл. Санлукеньо |
| 2022-05-15 | УКАМ Мурсия | 1 - 1 | Атл. Балеарес |
| 2022-05-08 | Атл. Балеарес | 2 - 0 | Кастейон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 8 | 3 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 67% | 25% | 8% |
Барса Атлетик последни 12 срещи
| 2022-10-02 | Реал Сосиедад Б | 2 - 0 | Барса Атлетик |
| 2022-09-24 | Барса Атлетик | 2 - 0 | Реал Мурсия |
| 2022-09-18 | Аморебиета | 0 - 0 | Барса Атлетик |
| 2022-09-11 | Барса Атлетик | 2 - 0 | Калахора |
| 2022-09-04 | Алкояно | 0 - 0 | Барса Атлетик |
| 2022-08-27 | Барса Атлетик | 3 - 2 | Кастейон |
| 2022-08-10 | Барса Атлетик | 2 - 1 | Валенсия Местая |
| 2022-08-03 | Барса Атлетик | 0 - 1 | ФК Андора |
| 2022-05-28 | УКАМ Мурсия | 1 - 2 | Барса Атлетик |
| 2022-05-21 | Барса Атлетик | 5 - 0 | Кастейон |
| 2022-05-15 | Севиля Атлетико | 2 - 1 | Барса Атлетик |
| 2022-05-07 | Барса Атлетик | 0 - 2 | Сабадел |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 5 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 42% | 17% |
Класиране Примера РФЕФ - гр. 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алкояно | 7 | +3 | 16 |
| 2 | Кастейон | 7 | +8 | 14 |
| 3 | Елденсе | 6 | +4 | 13 |
| 4 | Реал Мурсия | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Барса Атлетик | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Нумансия | 7 | +2 | 11 |
| 7 | УД Логронес | 6 | +4 | 10 |
| 8 | Корнеля | 7 | -1 | 10 |
| 9 | Интерсити | 6 | +2 | 9 |
| 10 | СД Логронес | 6 | -1 | 9 |
| 11 | Реал Сосиедад Б | 7 | -1 | 8 |
| 12 | Осасуна Б | 6 | -1 | 8 |
| 13 | Билбао Атлетик | 6 | -2 | 7 |
| 14 | Сабадел | 6 | -4 | 7 |
| 15 | Химнастик | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Ла Нусия | 7 | -5 | 6 |
| 17 | Аморебиета | 6 | -1 | 5 |
| 18 | Реал Унион | 6 | -4 | 5 |
| 19 | Атл. Балеарес | 6 | -3 | 3 |
| 20 | Калахора | 6 | -4 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Атл. Балеарес | |
| Барса Атлетик | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Атл. Балеарес | Барса Атлетик |
|---|---|---|---|
| 1 | Алкояно | 0 - 0 | |
| 2 | Кастейон | 1 - 1 | |
| 3 | Елденсе | ||
| 4 | Реал Мурсия | ||
| 5 | Барса Атлетик | - | |
| 6 | Нумансия | ||
| 7 | УД Логронес | 1 - 2 | |
| 8 | Корнеля | ||
| 9 | Интерсити | ||
| 10 | СД Логронес | ||
| 11 | Реал Сосиедад Б | 2 - 0 | |
| 12 | Осасуна Б | ||
| 13 | Билбао Атлетик | ||
| 14 | Сабадел | ||
| 15 | Химнастик | ||
| 16 | Ла Нусия | ||
| 17 | Аморебиета | 0 - 0 | |
| 18 | Реал Унион | 1 - 1 | |
| 19 | Атл. Балеарес | - | |
| 20 | Калахора |
Класиране в шампионата
| Атл. Балеарес | Барса Атлетик | |
| Позиция | 19 | 5 |
| Точки | 3 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 15 |
| Точки | 2 | 2 |
Форма в шампионата
| Атл. Балеарес | Барса Атлетик | |
|
Победи Равни Загуби |
0
3 3 |
3
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 1 |
0
2 1 |
Голове в шампионата
| Атл. Балеарес | Барса Атлетик | |
|
Вкарани Получени |
4
7 |
7
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
4 |
0
2 |
Обща статистика за Примера РФЕФ - гр. 2
| Мачове (63) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (144) | |
| Средно голове на мач | 2.29 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.32 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.97 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 19% |
Атл. Балеарес следващи 6 срещи
| 2022-10-16 | Ла Нусия | - | Атл. Балеарес |
| 2022-10-23 | Атл. Балеарес | - | Елденсе |
| 2022-10-30 | Реал Сосиедад Б | - | Атл. Балеарес |
| 2022-11-06 | Атл. Балеарес | - | Нумансия |
| 2022-11-20 | Калахора | - | Атл. Балеарес |
| 2022-11-27 | Атл. Балеарес | - | Интерсити |
Барса Атлетик следващи 6 срещи
| 2022-10-15 | Барса Атлетик | - | Сабадел |
| 2022-10-23 | СД Логронес | - | Барса Атлетик |
| 2022-10-30 | Барса Атлетик | - | Корнеля |
| 2022-11-06 | Осасуна Б | - | Барса Атлетик |
| 2022-11-19 | Барса Атлетик | - | Билбао Атлетик |
| 2022-11-26 | Барса Атлетик | - | Нумансия |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 3.10 | 2.87 |
| Вероятност | 9% | 57% | 34% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.53 |
| Вероятност | 20% | 80% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.80 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 15% | 85% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-09 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
