Серия А - Бразилия
сряда, 02.11.2022
22:00
22:00

Атлетико GO

Сантос SP
2 - 3
(2 - 1, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Гояния |
| Гост: | Сантос |
| Разстояние: | 865.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сера Дурада |
| Капацитет: | 41 574 |
| Размер: | 110 x 75 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 22:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.20 | 3.40 | X2 | 1.30 | 1.61 | |||
| 28% | 31% | 41% | 1.61 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 68% | 32% | 42% | 58% | 18% | 82% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-07-10 | Сантос SP | 1 - 0 | Атлетико GO |
| 2021-11-13 | Атлетико GO | 0 - 0 | Сантос SP |
| 2021-07-25 | Сантос SP | 0 - 1 | Атлетико GO |
| 2021-02-07 | Атлетико GO | 1 - 1 | Сантос SP |
| 2020-10-15 | Сантос SP | 0 - 1 | Атлетико GO |
| 2019-04-12 | Сантос SP | 3 - 0 | Атлетико GO |
| 2019-04-04 | Атлетико GO | 1 - 0 | Сантос SP |
| 2017-10-22 | Сантос SP | 1 - 0 | Атлетико GO |
| 2017-07-01 | Атлетико GO | 1 - 1 | Сантос SP |
| 2012-11-10 | Атлетико GO | 2 - 1 | Сантос SP |
| 2012-08-11 | Сантос SP | 2 - 2 | Атлетико GO |
| 2011-11-17 | Сантос SP | 1 - 1 | Атлетико GO |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 6 | 3 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 50% | 25% | 8% |
Атлетико GO последни 12 срещи
| 2022-10-27 | Сао Пауло SP | 2 - 1 | Атлетико GO |
| 2022-10-23 | Атлетико GO | 1 - 0 | Сеара CE |
| 2022-10-16 | Жувентуд RS | 1 - 1 | Атлетико GO |
| 2022-10-10 | Атлетико GO | 1 - 1 | Палмейрас SP |
| 2022-10-05 | Атлетико GO | 3 - 2 | Флуминензе RJ |
| 2022-10-01 | Авай SC | 1 - 2 | Атлетико GO |
| 2022-09-28 | Коринтианс SP | 2 - 1 | Атлетико GO |
| 2022-09-20 | Атлетико GO | 1 - 2 | Интернасионал |
| 2022-09-11 | Коритиба PR | 2 - 0 | Атлетико GO |
| 2022-09-09 | Сао Пауло SP | 2 - 0 | Атлетико GO |
| 2022-09-04 | Атлетико GO | 0 - 2 | Атлетико MG |
| 2022-09-02 | Атлетико GO | 3 - 1 | Сао Пауло SP |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 6 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 50% | 17% |
Сантос SP последни 12 срещи
| 2022-10-26 | Фламенго RJ | 3 - 2 | Сантос SP |
| 2022-10-22 | Сантос SP | 0 - 1 | Коринтианс SP |
| 2022-10-18 | Брагантино SP | 0 - 2 | Сантос SP |
| 2022-10-11 | Сантос SP | 4 - 1 | Жувентуд RS |
| 2022-10-06 | Сантос SP | 1 - 2 | Атлетико MG |
| 2022-10-01 | Интернасионал | 1 - 0 | Сантос SP |
| 2022-09-28 | Сантос SP | 2 - 0 | Атлетико PR |
| 2022-09-18 | Палмейрас SP | 1 - 0 | Сантос SP |
| 2022-09-10 | Сеара CE | 2 - 1 | Сантос SP |
| 2022-09-06 | Сантос SP | 1 - 2 | Гояс GO |
| 2022-08-28 | Куяба MT | 0 - 0 | Сантос SP |
| 2022-08-21 | Сантос SP | 1 - 0 | Сао Пауло SP |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 7 | 5 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 58% | 42% | 17% |
Класиране Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Палмейрас SP | 34 | +37 | 74 |
| 2 | Интернасионал | 34 | +22 | 64 |
| 3 | Фламенго RJ | 34 | +24 | 61 |
| 4 | Флуминензе RJ | 35 | +16 | 61 |
| 5 | Коринтианс SP | 34 | +7 | 58 |
| 6 | Атлетико MG | 34 | +6 | 51 |
| 7 | Атлетико PR | 34 | -2 | 51 |
| 8 | Сао Пауло SP | 34 | +12 | 50 |
| 9 | Форталеса CE | 34 | +3 | 48 |
| 10 | Ботафого RJ | 34 | -2 | 47 |
| 11 | Америка MG | 34 | -3 | 46 |
| 12 | Сантос SP | 34 | +7 | 43 |
| 13 | Гояс GO | 34 | -6 | 43 |
| 14 | Брагантино SP | 34 | -1 | 41 |
| 15 | Коритиба PR | 34 | -22 | 35 |
| 16 | Сеара CE | 35 | -7 | 34 |
| 17 | Куяба MT | 34 | -11 | 34 |
| 18 | Атлетико GO | 34 | -17 | 33 |
| 19 | Авай SC | 34 | -28 | 28 |
| 20 | Жувентуд RS | 34 | -35 | 21 |
Хронология на изиграните мачове
| Атлетико GO | |
| Сантос SP | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Атлетико GO | Сантос SP |
|---|---|---|---|
| 1 | Палмейрас SP | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Интернасионал | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Фламенго RJ | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 4 | Флуминензе RJ | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Коринтианс SP | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Атлетико MG | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Атлетико PR | 2 - 2 | |
| 8 | Сао Пауло SP | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | Форталеса CE | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Ботафого RJ | 1 - 1 | |
| 11 | Америка MG | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Сантос SP | - | |
| 13 | Гояс GO | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Брагантино SP | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 15 | Коритиба PR | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 16 | Сеара CE | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 17 | Куяба MT | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 18 | Атлетико GO | - | |
| 19 | Авай SC | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 20 | Жувентуд RS | 3 - 1 | 1 - 2 |
Класиране в шампионата
| Атлетико GO | Сантос SP | |
| Позиция | 18 | 12 |
| Точки | 33 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 14 |
| Точки | 22 | 15 |
Форма в шампионата
| Атлетико GO | Сантос SP | |
|
Победи Равни Загуби |
8
9 17 |
11
10 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 7 |
3
6 8 |
Голове в шампионата
| Атлетико GO | Сантос SP | |
|
Вкарани Получени |
34
51 |
40
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
19 |
13
17 |
Обща статистика за Серия А
| Мачове (341) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (797) | |
| Средно голове на мач | 2.34 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.96 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 21% |
Атлетико GO следващи 6 срещи
| 2022-11-06 | Форталеса CE | - | Атлетико GO |
| 2022-11-10 | Атлетико GO | - | Атлетико PR |
| 2022-11-13 | Америка MG | - | Атлетико GO |
| 2023-01-15 | Атлетико GO | - | Гояс GO |
| 2023-01-22 | Вила Нова GO | - | Атлетико GO |
| 2023-01-28 | Атлетико GO | - | Апаресидензе GO |
Сантос SP следващи 6 срещи
| 2022-11-05 | Сантос SP | - | Авай SC |
| 2022-11-10 | Ботафого RJ | - | Сантос SP |
| 2022-11-13 | Сантос SP | - | Форталеса CE |
| 2023-01-14 | Сантос SP | - | Мирасол SP |
| 2023-01-19 | Гуарани SP | - | Сантос SP |
| 2023-02-04 | Палмейрас SP | - | Сантос SP |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 3.20 | 3.40 |
| Вероятност | 28% | 31% | 41% |
| X2 @ 1.61 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 1.61 |
| Вероятност | 40% | 60% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.66 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-02 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
