Серия А - Бразилия
събота, 03.09.2022
23:00
23:00

Атлетико PR

Флуминензе RJ
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Куритиба |
| Гост: | Рио де Жанейро |
| Разстояние: | 676.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Арена да Байшада |
| Капацитет: | 43 900 (28 413) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 23:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.20 | 2.20 | X2 | 1.61 | 1.28 | |||
| 31% | 34% | 35% | 1.28 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 62% | 38% | 44% | 56% | 26% | 74% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-15 | Флуминензе RJ | 2 - 1 | Атлетико PR |
| 2021-10-17 | Атлетико PR | 0 - 1 | Флуминензе RJ |
| 2021-06-30 | Флуминензе RJ | 1 - 4 | Атлетико PR |
| 2020-12-05 | Флуминензе RJ | 3 - 1 | Атлетико PR |
| 2020-08-22 | Атлетико PR | 0 - 1 | Флуминензе RJ |
| 2019-10-18 | Флуминензе RJ | 1 - 2 | Атлетико PR |
| 2019-06-02 | Атлетико PR | 3 - 0 | Флуминензе RJ |
| 2018-11-28 | Флуминензе RJ | 0 - 2 | Атлетико PR |
| 2018-11-07 | Атлетико PR | 2 - 0 | Флуминензе RJ |
| 2018-09-16 | Атлетико PR | 3 - 1 | Флуминензе RJ |
| 2018-05-20 | Флуминензе RJ | 2 - 0 | Атлетико PR |
| 2017-09-17 | Атлетико PR | 3 - 1 | Флуминензе RJ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 10 | 7 | 4 | |
| 58% | 0% | 42% | 83% | 58% | 33% |
Атлетико PR последни 12 срещи
| 2022-08-31 | Атлетико PR | 1 - 0 | Палмейрас SP |
| 2022-08-28 | Сеара CE | 0 - 0 | Атлетико PR |
| 2022-08-21 | Атлетико PR | 1 - 1 | Америка MG |
| 2022-08-18 | Атлетико PR | 0 - 1 | Фламенго RJ |
| 2022-08-14 | Фламенго RJ | 5 - 0 | Атлетико PR |
| 2022-08-12 | Естудиантес ЛП | 0 - 1 | Атлетико PR |
| 2022-08-07 | Атлетико MG | 2 - 3 | Атлетико PR |
| 2022-08-05 | Атлетико PR | 0 - 0 | Естудиантес ЛП |
| 2022-07-31 | Атлетико PR | 1 - 0 | Сао Пауло SP |
| 2022-07-28 | Фламенго RJ | 0 - 0 | Атлетико PR |
| 2022-07-24 | Ботафого RJ | 2 - 0 | Атлетико PR |
| 2022-07-20 | Атлетико PR | 4 - 1 | Атлетико GO |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 5 | 3 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 42% | 25% | 25% |
Флуминензе RJ последни 12 срещи
| 2022-08-27 | Флуминензе RJ | 1 - 1 | Палмейрас SP |
| 2022-08-24 | Флуминензе RJ | 2 - 2 | Коринтианс SP |
| 2022-08-20 | Флуминензе RJ | 5 - 2 | Коритиба PR |
| 2022-08-18 | Флуминензе RJ | 2 - 2 | Форталеса CE |
| 2022-08-14 | Интернасионал | 3 - 0 | Флуминензе RJ |
| 2022-08-07 | Флуминензе RJ | 1 - 0 | Куяба MT |
| 2022-08-02 | Сантос SP | 2 - 2 | Флуминензе RJ |
| 2022-07-29 | Форталеса CE | 0 - 1 | Флуминензе RJ |
| 2022-07-24 | Флуминензе RJ | 2 - 1 | Брагантино SP |
| 2022-07-20 | Гояс GO | 2 - 3 | Флуминензе RJ |
| 2022-07-17 | Сао Пауло SP | 2 - 2 | Флуминензе RJ |
| 2022-07-13 | Крузейро MG | 0 - 3 | Флуминензе RJ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 10 | 9 | 6 | |
| 50% | 42% | 8% | 83% | 75% | 50% |
Класиране Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Палмейрас SP | 24 | +23 | 50 |
| 2 | Фламенго RJ | 24 | +19 | 43 |
| 3 | Интернасионал | 24 | +15 | 42 |
| 4 | Флуминензе RJ | 24 | +10 | 42 |
| 5 | Коринтианс SP | 24 | +5 | 42 |
| 6 | Атлетико PR | 24 | +1 | 39 |
| 7 | Атлетико MG | 24 | +3 | 36 |
| 8 | Сантос SP | 24 | +7 | 34 |
| 9 | Гояс GO | 24 | -4 | 32 |
| 10 | Америка MG | 24 | -5 | 32 |
| 11 | Брагантино SP | 24 | +3 | 31 |
| 12 | Форталеса CE | 24 | -1 | 30 |
| 13 | Сао Пауло SP | 24 | +2 | 29 |
| 14 | Сеара CE | 24 | -1 | 27 |
| 15 | Ботафого RJ | 24 | -7 | 27 |
| 16 | Куяба MT | 24 | -7 | 25 |
| 17 | Коритиба PR | 24 | -13 | 25 |
| 18 | Авай SC | 24 | -14 | 23 |
| 19 | Атлетико GO | 24 | -13 | 22 |
| 20 | Жувентуд RS | 24 | -23 | 17 |
Хронология на изиграните мачове
| Атлетико PR | |
| Флуминензе RJ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Атлетико PR | Флуминензе RJ |
|---|---|---|---|
| 1 | Палмейрас SP | 1 - 1 | |
| 2 | Фламенго RJ | 1 - 0 | |
| 3 | Интернасионал | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 4 | Флуминензе RJ | - | |
| 5 | Коринтианс SP | 1 - 1 | |
| 6 | Атлетико PR | - | |
| 7 | Атлетико MG | 0 - 1 | |
| 8 | Сантос SP | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 9 | Гояс GO | 2 - 3 | |
| 10 | Америка MG | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Брагантино SP | 4 - 2 | |
| 12 | Форталеса CE | 0 - 1 | |
| 13 | Сао Пауло SP | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 14 | Сеара CE | 1 - 0 | |
| 15 | Ботафого RJ | 0 - 1 | |
| 16 | Куяба MT | 0 - 1 | |
| 17 | Коритиба PR | 3 - 2 | |
| 18 | Авай SC | 2 - 1 | |
| 19 | Атлетико GO | 4 - 1 | |
| 20 | Жувентуд RS | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Атлетико PR | Флуминензе RJ | |
| Позиция | 6 | 4 |
| Точки | 39 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 22 | 16 |
Форма в шампионата
| Атлетико PR | Флуминензе RJ | |
|
Победи Равни Загуби |
11
6 7 |
12
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 1 |
4
4 3 |
Голове в шампионата
| Атлетико PR | Флуминензе RJ | |
|
Вкарани Получени |
29
28 |
38
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
9 |
13
14 |
Обща статистика за Серия А
| Мачове (240) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (551) | |
| Средно голове на мач | 2.30 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.92 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 21% |
Атлетико PR следващи 6 срещи
| 2022-09-07 | Палмейрас SP | - | Атлетико PR |
| 2022-09-11 | Авай SC | - | Атлетико PR |
| 2022-09-18 | Атлетико PR | - | Куяба MT |
| 2022-09-28 | Сантос SP | - | Атлетико PR |
| 2022-10-01 | Атлетико PR | - | Жувентуд RS |
| 2022-10-05 | Атлетико PR | - | Форталеса CE |
Флуминензе RJ следващи 6 срещи
| 2022-09-10 | Флуминензе RJ | - | Форталеса CE |
| 2022-09-16 | Коринтианс SP | - | Флуминензе RJ |
| 2022-09-18 | Фламенго RJ | - | Флуминензе RJ |
| 2022-09-28 | Флуминензе RJ | - | Жувентуд RS |
| 2022-10-01 | Атлетико MG | - | Флуминензе RJ |
| 2022-10-05 | Атлетико GO | - | Флуминензе RJ |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 3.20 | 2.20 |
| Вероятност | 31% | 34% | 35% |
| X2 @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 1.28 |
| Вероятност | 46% | 54% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.70 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.70 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 26% | 74% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-03 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
