Серия А - Бразилия
сряда, 05.10.2022
23:30
23:30

Атлетико PR

Форталеса CE
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Куритиба |
| Гост: | Форталеза |
| Разстояние: | 2 672.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Арена да Байшада |
| Капацитет: | 43 900 (28 413) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 23:30 (19:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.30 | 3.75 | 1X | 1.25 | 1.66 | |||
| 45% | 24% | 31% | 1.25 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 59% | 41% | 38% | 62% | 21% | 79% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-06-12 | Форталеса CE | 0 - 0 | Атлетико PR |
| 2021-10-23 | Форталеса CE | 3 - 0 | Атлетико PR |
| 2021-07-03 | Атлетико PR | 2 - 1 | Форталеса CE |
| 2020-11-07 | Атлетико PR | 2 - 1 | Форталеса CE |
| 2020-08-08 | Форталеса CE | 0 - 2 | Атлетико PR |
| 2019-09-27 | Атлетико PR | 4 - 1 | Форталеса CE |
| 2019-06-05 | Атлетико PR | 1 - 0 | Форталеса CE |
| 2019-05-16 | Форталеса CE | 0 - 0 | Атлетико PR |
| 2019-05-02 | Форталеса CE | 2 - 1 | Атлетико PR |
| 2006-10-23 | Форталеса CE | 3 - 4 | Атлетико PR |
| 2006-07-12 | Атлетико PR | 0 - 0 | Форталеса CE |
| 2005-10-05 | Форталеса CE | 1 - 4 | Атлетико PR |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 7 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 58% | 25% |
Атлетико PR последни 12 срещи
| 2022-10-01 | Атлетико PR | 2 - 0 | Жувентуд RS |
| 2022-09-28 | Сантос SP | 2 - 0 | Атлетико PR |
| 2022-09-18 | Атлетико PR | 2 - 2 | Куяба MT |
| 2022-09-11 | Авай SC | 1 - 1 | Атлетико PR |
| 2022-09-07 | Палмейрас SP | 2 - 2 | Атлетико PR |
| 2022-09-03 | Атлетико PR | 1 - 0 | Флуминензе RJ |
| 2022-08-31 | Атлетико PR | 1 - 0 | Палмейрас SP |
| 2022-08-28 | Сеара CE | 0 - 0 | Атлетико PR |
| 2022-08-21 | Атлетико PR | 1 - 1 | Америка MG |
| 2022-08-18 | Атлетико PR | 0 - 1 | Фламенго RJ |
| 2022-08-14 | Фламенго RJ | 5 - 0 | Атлетико PR |
| 2022-08-12 | Естудиантес ЛП | 0 - 1 | Атлетико PR |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 3 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 25% | 25% |
Форталеса CE последни 12 срещи
| 2022-10-01 | Гояс GO | 0 - 1 | Форталеса CE |
| 2022-09-28 | Форталеса CE | 3 - 2 | Фламенго RJ |
| 2022-09-18 | Жувентуд RS | 1 - 1 | Форталеса CE |
| 2022-09-10 | Флуминензе RJ | 2 - 1 | Форталеса CE |
| 2022-09-04 | Форталеса CE | 1 - 3 | Ботафого RJ |
| 2022-08-28 | Сао Пауло SP | 0 - 1 | Форталеса CE |
| 2022-08-21 | Форталеса CE | 1 - 0 | Коринтианс SP |
| 2022-08-18 | Флуминензе RJ | 2 - 2 | Форталеса CE |
| 2022-08-14 | Сеара CE | 0 - 1 | Форталеса CE |
| 2022-08-07 | Форталеса CE | 3 - 0 | Интернасионал |
| 2022-07-31 | Куяба MT | 0 - 1 | Форталеса CE |
| 2022-07-29 | Форталеса CE | 0 - 1 | Флуминензе RJ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 6 | 5 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 50% | 42% | 25% |
Класиране Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Палмейрас SP | 29 | +28 | 63 |
| 2 | Интернасионал | 29 | +18 | 53 |
| 3 | Флуминензе RJ | 29 | +13 | 51 |
| 4 | Коринтианс SP | 29 | +7 | 50 |
| 5 | Фламенго RJ | 29 | +20 | 48 |
| 6 | Атлетико PR | 29 | +2 | 47 |
| 7 | Атлетико MG | 29 | +5 | 43 |
| 8 | Америка MG | 29 | -2 | 42 |
| 9 | Сао Пауло SP | 28 | +8 | 37 |
| 10 | Сантос SP | 29 | +5 | 37 |
| 11 | Форталеса CE | 29 | -2 | 37 |
| 12 | Ботафого RJ | 29 | -4 | 37 |
| 13 | Гояс GO | 29 | -5 | 37 |
| 14 | Брагантино SP | 29 | 0 | 35 |
| 15 | Сеара CE | 29 | -4 | 31 |
| 16 | Коритиба PR | 28 | -14 | 31 |
| 17 | Куяба MT | 29 | -9 | 30 |
| 18 | Авай SC | 29 | -18 | 28 |
| 19 | Атлетико GO | 29 | -18 | 25 |
| 20 | Жувентуд RS | 29 | -30 | 19 |
Хронология на изиграните мачове
| Атлетико PR | |
| Форталеса CE | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Атлетико PR | Форталеса CE |
|---|---|---|---|
| 1 | Палмейрас SP | ||
| 2 | Интернасионал | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 3 | Флуминензе RJ | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Коринтианс SP | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Фламенго RJ | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Атлетико PR | - | |
| 7 | Атлетико MG | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 8 | Америка MG | 1 - 1 | |
| 9 | Сао Пауло SP | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Сантос SP | 2 - 2 | |
| 11 | Форталеса CE | - | |
| 12 | Ботафого RJ | 3 - 1 | |
| 13 | Гояс GO | 0 - 1 | |
| 14 | Брагантино SP | 4 - 2 | 2 - 1 |
| 15 | Сеара CE | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 16 | Коритиба PR | 2 - 1 | |
| 17 | Куяба MT | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 18 | Авай SC | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 19 | Атлетико GO | 4 - 1 | 0 - 1 |
| 20 | Жувентуд RS | 2 - 0 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Атлетико PR | Форталеса CE | |
| Позиция | 6 | 11 |
| Точки | 47 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 6 |
| Точки | 29 | 19 |
Форма в шампионата
| Атлетико PR | Форталеса CE | |
|
Победи Равни Загуби |
13
8 8 |
10
7 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
5 1 |
6
1 8 |
Голове в шампионата
| Атлетико PR | Форталеса CE | |
|
Вкарани Получени |
35
33 |
29
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
22
11 |
17
20 |
Обща статистика за Серия А
| Мачове (289) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (665) | |
| Средно голове на мач | 2.30 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.92 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 20% |
Атлетико PR следващи 6 срещи
| 2022-10-09 | Коринтианс SP | - | Атлетико PR |
| 2022-10-16 | Атлетико PR | - | Коритиба PR |
| 2022-10-22 | Брагантино SP | - | Атлетико PR |
| 2022-10-26 | Атлетико PR | - | Палмейрас SP |
| 2022-10-29 | Фламенго RJ | - | Атлетико PR |
| 2022-11-02 | Атлетико PR | - | Гояс GO |
Форталеса CE следващи 6 срещи
| 2022-10-09 | Форталеса CE | - | Авай SC |
| 2022-10-16 | Америка MG | - | Форталеса CE |
| 2022-10-25 | Форталеса CE | - | Атлетико MG |
| 2022-10-27 | Форталеса CE | - | Коритиба PR |
| 2022-11-03 | Палмейрас SP | - | Форталеса CE |
| 2022-11-06 | Форталеса CE | - | Атлетико GO |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 3.30 | 3.75 |
| Вероятност | 45% | 24% | 31% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.66 |
| Вероятност | 59% | 41% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 21% | 79% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-05 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
