Втора Лига - Австрия
понеделник, 05.04.2021
13:30
13:30

А. Клагенфурт

Лафниц
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Клагенфурт |
| Гост: | Лафниц |
| Разстояние: | 153.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Вьортерзее Щадион |
| Капацитет: | 32 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.50 | 3.60 | X2 | 1.25 | 1.80 | |||
| 37% | 19% | 44% | 1.80 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.61 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 77% | 23% | 57% | 43% | 33% | 67% |
Последни 6 директни срещи
| 2020-10-23 | Лафниц | 2 - 1 | А. Клагенфурт |
| 2020-10-16 | Лафниц | 2 - 4 | А. Клагенфурт |
| 2020-06-14 | А. Клагенфурт | 2 - 1 | Лафниц |
| 2019-08-30 | Лафниц | 0 - 3 | А. Клагенфурт |
| 2019-05-17 | А. Клагенфурт | 2 - 0 | Лафниц |
| 2018-10-26 | Лафниц | 1 - 1 | А. Клагенфурт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 1 | 6 | 4 | 1 | |
| 67% | 17% | 17% | 100% | 67% | 17% |
А. Клагенфурт последни 12 срещи
| 2021-04-02 | Флоридсдорфер | 0 - 0 | А. Клагенфурт |
| 2021-03-26 | Щурм Грац | 2 - 0 | А. Клагенфурт |
| 2021-03-20 | А. Клагенфурт | 2 - 1 | Форвартс Щайр |
| 2021-03-12 | Аустрия Виена II | 1 - 2 | А. Клагенфурт |
| 2021-03-06 | А. Клагенфурт | 3 - 2 | Дорнбирн |
| 2021-03-02 | Хорн | 0 - 0 | А. Клагенфурт |
| 2021-02-26 | Блау-Вайс Линц | 0 - 1 | А. Клагенфурт |
| 2021-02-21 | А. Клагенфурт | 2 - 3 | Рапид Виена II |
| 2021-02-07 | ЛАСК Линц | 2 - 2 | А. Клагенфурт |
| 2021-01-29 | Лиферинг | 1 - 2 | А. Клагенфурт |
| 2021-01-16 | Хартберг | 1 - 3 | А. Клагенфурт |
| 2020-12-13 | А. Клагенфурт | 2 - 2 | Лиферинг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 8 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 67% | 42% |
Лафниц последни 12 срещи
| 2021-04-02 | Лафниц | 0 - 1 | Рапид Виена II |
| 2021-03-19 | Грацер АК | 1 - 1 | Лафниц |
| 2021-03-12 | Лафниц | 3 - 2 | Хорн |
| 2021-03-05 | Амщетен | 2 - 0 | Лафниц |
| 2021-02-26 | Лафниц | 1 - 0 | Флоридсдорфер |
| 2021-02-23 | Лафниц | 0 - 2 | Джуниърс ОО |
| 2021-02-19 | А. Лустенау | 2 - 3 | Лафниц |
| 2021-01-31 | Форвартс Щайр | 0 - 3 | Лафниц |
| 2021-01-16 | ЛАСК Линц | 5 - 0 | Лафниц |
| 2021-01-09 | Рапид Виена | 2 - 1 | Лафниц |
| 2020-12-11 | Вакер Инсбрук | 1 - 4 | Лафниц |
| 2020-12-06 | Лафниц | 1 - 0 | Блау-Вайс Линц |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 50% | 8% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лафниц | 20 | +13 | 41 |
| 2 | Лиферинг | 19 | +20 | 39 |
| 3 | Блау-Вайс Линц | 19 | +17 | 37 |
| 4 | А. Клагенфурт | 20 | +13 | 35 |
| 5 | Вакер Инсбрук | 20 | +4 | 33 |
| 6 | Грацер АК | 20 | +2 | 29 |
| 7 | Капфенберг | 20 | -3 | 28 |
| 8 | Амщетен | 19 | +1 | 27 |
| 9 | Дорнбирн | 20 | -5 | 23 |
| 10 | А. Лустенау | 20 | -2 | 22 |
| 11 | Флоридсдорфер | 20 | -5 | 22 |
| 12 | Рапид Виена II | 20 | -10 | 21 |
| 13 | Хорн | 20 | -11 | 21 |
| 14 | Джуниърс ОО | 19 | -13 | 21 |
| 15 | Аустрия Виена II | 20 | -8 | 18 |
| 16 | Форвартс Щайр | 20 | -13 | 18 |
Хронология на изиграните мачове
| А. Клагенфурт | |
| Лафниц | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | А. Клагенфурт | Лафниц |
|---|---|---|---|
| 1 | Лафниц | - | |
| 2 | Лиферинг | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Блау-Вайс Линц | 3 - 1 | |
| 4 | А. Клагенфурт | - | |
| 5 | Вакер Инсбрук | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 6 | Грацер АК | 1 - 1 | |
| 7 | Капфенберг | ||
| 8 | Амщетен | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Дорнбирн | 3 - 2 | 0 - 3 |
| 10 | А. Лустенау | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 11 | Флоридсдорфер | 5 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Рапид Виена II | 2 - 3 | 2 - 3 |
| 13 | Хорн | 0 - 1 | |
| 14 | Джуниърс ОО | ||
| 15 | Аустрия Виена II | 3 - 2 | 2 - 3 |
| 16 | Форвартс Щайр | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| А. Клагенфурт | Лафниц | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 35 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 1 |
| Точки | 23 | 22 |
Форма в шампионата
| А. Клагенфурт | Лафниц | |
|
Победи Равни Загуби |
9
8 3 |
13
2 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
2 1 |
7
1 2 |
Голове в шампионата
| А. Клагенфурт | Лафниц | |
|
Вкарани Получени |
36
23 |
34
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
26
13 |
20
12 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (158) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (460) | |
| Средно голове на мач | 2.91 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.53 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.39 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 75% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 58% |
| Над 3.5 | 34% |
А. Клагенфурт следващи 6 срещи
| 2021-04-09 | А. Клагенфурт | - | Капфенберг |
| 2021-04-13 | Амщетен | - | А. Клагенфурт |
| 2021-04-18 | А. Клагенфурт | - | Грацер АК |
| 2021-04-23 | Вакер Инсбрук | - | А. Клагенфурт |
| 2021-05-01 | А. Лустенау | - | А. Клагенфурт |
| 2021-05-09 | А. Клагенфурт | - | Джуниърс ОО |
Лафниц следващи 6 срещи
| 2021-04-10 | Лафниц | - | Лиферинг |
| 2021-04-13 | Капфенберг | - | Лафниц |
| 2021-04-16 | Лафниц | - | Дорнбирн |
| 2021-04-25 | Форвартс Щайр | - | Лафниц |
| 2021-04-30 | Лафниц | - | Аустрия Виена II |
| 2021-05-07 | Блау-Вайс Линц | - | Лафниц |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 3.50 | 3.60 |
| Вероятност | 37% | 19% | 44% |
| X2 @ 1.80 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.80 |
| Вероятност | 46% | 54% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 4.50 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.25 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Над 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.50 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 3.5 @ 1.50 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.25 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.57 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-05 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
