Втора Лига - Австрия
неделя, 16.05.2021
13:30
13:30

А. Лустенау

Лиферинг
2 - 4
(0 - 1, 2 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лустенау |
| Гост: | Залцбург |
| Разстояние: | 257.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Райхсхофщадион |
| Капацитет: | 8 800 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.10 | 4.80 | 1.54 | 2 | 2.39 | 1.16 | |||
| 22% | 16% | 62% | 1.54 | 26% | 74% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 5.53 | 1.42 | 2.70 | 2.08 | 1.72 | ||||||
| 80% | 20% | 57% | 43% | 36% | 64% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-12 | Лиферинг | 3 - 1 | А. Лустенау |
| 2020-07-03 | Лиферинг | 4 - 2 | А. Лустенау |
| 2019-10-06 | А. Лустенау | 3 - 2 | Лиферинг |
| 2019-04-05 | Лиферинг | 1 - 2 | А. Лустенау |
| 2018-09-01 | А. Лустенау | 1 - 0 | Лиферинг |
| 2018-05-21 | А. Лустенау | 0 - 0 | Лиферинг |
| 2018-04-03 | Лиферинг | 1 - 1 | А. Лустенау |
| 2017-11-03 | А. Лустенау | 2 - 4 | Лиферинг |
| 2017-08-25 | Лиферинг | 0 - 0 | А. Лустенау |
| 2017-05-12 | Лиферинг | 4 - 1 | А. Лустенау |
| 2017-03-17 | А. Лустенау | 2 - 0 | Лиферинг |
| 2016-11-01 | Лиферинг | 3 - 5 | А. Лустенау |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 7 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 58% | 50% |
А. Лустенау последни 12 срещи
| 2021-05-12 | Грацер АК | 2 - 0 | А. Лустенау |
| 2021-05-08 | А. Лустенау | 4 - 2 | Амщетен |
| 2021-05-01 | А. Лустенау | 0 - 2 | А. Клагенфурт |
| 2021-04-23 | Флоридсдорфер | 1 - 0 | А. Лустенау |
| 2021-04-16 | А. Лустенау | 1 - 1 | Капфенберг |
| 2021-04-13 | Дорнбирн | 2 - 0 | А. Лустенау |
| 2021-04-10 | А. Лустенау | 3 - 2 | Рапид Виена II |
| 2021-04-05 | А. Лустенау | 0 - 3 | Аустрия Виена II |
| 2021-04-02 | Форвартс Щайр | 0 - 0 | А. Лустенау |
| 2021-03-21 | А. Лустенау | 1 - 2 | Вакер Инсбрук |
| 2021-03-12 | Джуниърс ОО | 1 - 3 | А. Лустенау |
| 2021-03-05 | А. Лустенау | 0 - 2 | Блау-Вайс Линц |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 5 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 42% | 25% |
Лиферинг последни 12 срещи
| 2021-05-12 | Лиферинг | 2 - 3 | А. Клагенфурт |
| 2021-05-07 | Форвартс Щайр | 1 - 4 | Лиферинг |
| 2021-04-30 | Лиферинг | 3 - 2 | Дорнбирн |
| 2021-04-27 | Лиферинг | 5 - 1 | Аустрия Виена II |
| 2021-04-23 | Капфенберг | 0 - 3 | Лиферинг |
| 2021-04-20 | Лиферинг | 1 - 1 | Джуниърс ОО |
| 2021-04-17 | Амщетен | 0 - 3 | Лиферинг |
| 2021-04-10 | Лафниц | 1 - 4 | Лиферинг |
| 2021-04-05 | Лиферинг | 0 - 0 | Флоридсдорфер |
| 2021-04-02 | Грацер АК | 1 - 2 | Лиферинг |
| 2021-03-14 | Вакер Инсбрук | 0 - 1 | Лиферинг |
| 2021-03-07 | Лиферинг | 6 - 2 | Хорн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 10 | 9 | 6 | |
| 75% | 17% | 8% | 83% | 75% | 50% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лиферинг | 28 | +36 | 59 |
| 2 | Блау-Вайс Линц | 28 | +35 | 59 |
| 3 | Вакер Инсбрук | 28 | +16 | 54 |
| 4 | А. Клагенфурт | 28 | +27 | 53 |
| 5 | Лафниц | 28 | +19 | 51 |
| 6 | Грацер АК | 28 | +3 | 42 |
| 7 | Дорнбирн | 28 | -10 | 35 |
| 8 | Джуниърс ОО | 28 | -10 | 34 |
| 9 | Капфенберг | 28 | -15 | 33 |
| 10 | Флоридсдорфер | 28 | -6 | 32 |
| 11 | Амщетен | 28 | -19 | 31 |
| 12 | Форвартс Щайр | 28 | -19 | 30 |
| 13 | А. Лустенау | 28 | -9 | 29 |
| 14 | Аустрия Виена II | 28 | -11 | 29 |
| 15 | Рапид Виена II | 28 | -16 | 27 |
| 16 | Хорн | 28 | -21 | 27 |
Хронология на изиграните мачове
| А. Лустенау | |
| Лиферинг | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | А. Лустенау | Лиферинг |
|---|---|---|---|
| 1 | Лиферинг | - | |
| 2 | Блау-Вайс Линц | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Вакер Инсбрук | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 4 | А. Клагенфурт | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 5 | Лафниц | 2 - 3 | 1 - 4 |
| 6 | Грацер АК | 3 - 1 | 1 - 2 |
| 7 | Дорнбирн | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 8 | Джуниърс ОО | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Капфенберг | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 10 | Флоридсдорфер | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 11 | Амщетен | 4 - 2 | 0 - 3 |
| 12 | Форвартс Щайр | 4 - 0 | 1 - 4 |
| 13 | А. Лустенау | - | |
| 14 | Аустрия Виена II | 0 - 3 | 0 - 2 |
| 15 | Рапид Виена II | 3 - 2 | 1 - 0 |
| 16 | Хорн | 1 - 1 | 2 - 4 |
Класиране в шампионата
| А. Лустенау | Лиферинг | |
| Позиция | 13 | 1 |
| Точки | 29 | 59 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 1 |
| Точки | 17 | 32 |
Форма в шампионата
| А. Лустенау | Лиферинг | |
|
Победи Равни Загуби |
8
5 15 |
18
5 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 7 |
10
2 2 |
Голове в шампионата
| А. Лустенау | Лиферинг | |
|
Вкарани Получени |
38
47 |
64
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
21
22 |
31
12 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (224) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (678) | |
| Средно голове на мач | 3.03 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.59 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.44 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 74% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 58% |
| Над 3.5 | 35% |
А. Лустенау следващи 6 срещи
| 2021-05-23 | Лафниц | - | А. Лустенау |
| 2021-07-02 | Вил | - | А. Лустенау |
| 2021-07-25 | А. Лустенау | - | Грацер АК |
| 2021-07-30 | Лафниц | - | А. Лустенау |
| 2021-08-06 | А. Лустенау | - | Лиферинг |
| 2021-08-13 | Флоридсдорфер | - | А. Лустенау |
Лиферинг следващи 6 срещи
| 2021-05-23 | Лиферинг | - | Блау-Вайс Линц |
| 2021-06-25 | Лиферинг | - | Рийд |
| 2021-07-02 | Щурм Грац | - | Лиферинг |
| 2021-07-10 | Лиферинг | - | Грьодиг |
| 2021-07-23 | Капфенберг | - | Лиферинг |
| 2021-07-30 | Лиферинг | - | Санкт Пьолтен |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.10 | 4.80 | 1.54 |
| Вероятност | 22% | 16% | 62% |
| 2 @ 1.54 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.39 | 1.16 |
| Вероятност | 26% | 74% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 5.53 | |
| Вероятност | 80% | 20% | |
| Над 1.5 @ 1.12 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.42 | 2.70 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Над 2.5 @ 1.42 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.08 | 1.72 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 3.5 @ 1.72 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.54 | 2.36 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.54 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-16 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
