Бундеслига - Австрия
събота, 29.10.2022
16:00
16:00

А. Лустенау

Рапид Виена
3 - 3
(1 - 0, 2 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лустенау |
| Гост: | Виена |
| Разстояние: | 508.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Райхсхофщадион |
| Капацитет: | 8 800 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.33 | 4.20 | 1.70 | 1X | 2.10 | 1.20 | |||
| 43% | 25% | 32% | 2.10 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 76% | 24% | 57% | 43% | 33% | 67% |
Последни 2 директни срещи
| 2022-08-07 | Рапид Виена | 1 - 1 | А. Лустенау |
| 2006-03-08 | А. Лустенау | 1 - 1 | Рапид Виена |
А. Лустенау последни 12 срещи
| 2022-10-23 | А. Лустенау | 0 - 0 | Рийд |
| 2022-10-15 | ВШГ Сваровски | 3 - 2 | А. Лустенау |
| 2022-10-08 | А. Клагенфурт | 2 - 1 | А. Лустенау |
| 2022-10-01 | А. Лустенау | 1 - 3 | Волфсбергер |
| 2022-09-22 | Аугсбург | 5 - 2 | А. Лустенау |
| 2022-09-18 | Щурм Грац | 2 - 0 | А. Лустенау |
| 2022-09-11 | А. Лустенау | 1 - 1 | ЛАСК Линц |
| 2022-09-03 | Аустрия Виена | 2 - 2 | А. Лустенау |
| 2022-08-27 | А. Лустенау | 0 - 6 | РБ Залцбург |
| 2022-08-20 | Алтах | 1 - 2 | А. Лустенау |
| 2022-08-14 | А. Лустенау | 4 - 1 | Хартберг |
| 2022-08-07 | Рапид Виена | 1 - 1 | А. Лустенау |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 11 | 8 | 6 | |
| 17% | 33% | 50% | 92% | 67% | 50% |
Рапид Виена последни 12 срещи
| 2022-10-26 | Рапид Виена | 5 - 1 | Хартберг |
| 2022-10-22 | Рапид Виена | 0 - 1 | А. Клагенфурт |
| 2022-10-18 | ВШГ Сваровски | 1 - 4 | Рапид Виена |
| 2022-10-15 | Рийд | 1 - 0 | Рапид Виена |
| 2022-10-09 | Рапид Виена | 1 - 2 | Аустрия Виена |
| 2022-10-01 | ВШГ Сваровски | 0 - 5 | Рапид Виена |
| 2022-09-18 | РБ Залцбург | 1 - 1 | Рапид Виена |
| 2022-09-10 | Рапид Виена | 1 - 3 | Волфсбергер |
| 2022-09-04 | Алтах | 0 - 1 | Рапид Виена |
| 2022-08-28 | Рапид Виена | 1 - 2 | Щурм Грац |
| 2022-08-25 | Рапид Виена | 0 - 1 | Вадуц |
| 2022-08-18 | Вадуц | 1 - 1 | Рапид Виена |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 67% | 50% | 33% |
Класиране Бундеслига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | РБ Залцбург | 13 | +21 | 30 |
| 2 | Щурм Грац | 13 | +14 | 28 |
| 3 | ЛАСК Линц | 13 | +7 | 23 |
| 4 | А. Клагенфурт | 13 | -1 | 20 |
| 5 | Рапид Виена | 13 | +5 | 17 |
| 6 | ВШГ Сваровски | 13 | -2 | 17 |
| 7 | Аустрия Виена | 13 | 0 | 16 |
| 8 | Волфсбергер | 13 | -2 | 14 |
| 9 | Алтах | 13 | -10 | 14 |
| 10 | А. Лустенау | 13 | -8 | 13 |
| 11 | Рийд | 13 | -9 | 12 |
| 12 | Хартберг | 13 | -15 | 10 |
Хронология на изиграните мачове
| А. Лустенау | |
| Рапид Виена | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | А. Лустенау | Рапид Виена |
|---|---|---|---|
| 1 | РБ Залцбург | 0 - 6 | 1 - 1 |
| 2 | Щурм Грац | ||
| 3 | ЛАСК Линц | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | А. Клагенфурт | 0 - 1 | |
| 5 | Рапид Виена | - | |
| 6 | ВШГ Сваровски | 2 - 1 | 0 - 5 |
| 7 | Аустрия Виена | ||
| 8 | Волфсбергер | 1 - 3 | |
| 9 | Алтах | 0 - 1 | |
| 10 | А. Лустенау | - | |
| 11 | Рийд | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 12 | Хартберг | 4 - 1 |
Класиране в шампионата
| А. Лустенау | Рапид Виена | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 13 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 8 | 10 |
Форма в шампионата
| А. Лустенау | Рапид Виена | |
|
Победи Равни Загуби |
3
4 6 |
5
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 2 |
3
1 2 |
Голове в шампионата
| А. Лустенау | Рапид Виена | |
|
Вкарани Получени |
16
24 |
19
14 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
12 |
9
4 |
Обща статистика за Бундеслига
| Мачове (78) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 41% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (245) | |
| Средно голове на мач | 3.14 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.46 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.68 |
| Домакинът е отбелязал в | 79% |
| Гостът е отбелязал в | 79% |
| Гол/Гол | 64% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 65% |
| Над 3.5 | 38% |
А. Лустенау следващи 6 срещи
| 2022-11-05 | Хартберг | - | А. Лустенау |
| 2022-11-12 | А. Лустенау | - | Алтах |
| 2022-11-24 | А. Лустенау | - | ВШГ Сваровски |
| 2023-01-17 | А. Лустенау | - | Брюл Санкт Гален |
| 2023-01-21 | А. Лустенау | - | Аарау |
| 2023-01-27 | Цървена Звезда | - | А. Лустенау |
Рапид Виена следващи 6 срещи
| 2022-11-06 | Рапид Виена | - | ЛАСК Линц |
| 2022-11-12 | Хартберг | - | Рапид Виена |
| 2022-11-25 | Рапид Виена | - | Флоридсдорфер |
| 2022-12-02 | Рапид Виена | - | Фърст Виена |
| 2022-12-09 | Рапид Виена | - | Шалке 04 |
| 2023-01-16 | Рапид Виена | - | Шльонск Вроцлав |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 4.20 | 1.70 |
| Вероятност | 43% | 25% | 32% |
| 1X @ 2.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.20 |
| Вероятност | 57% | 43% |
| 1X @ 2.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 4.50 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.18 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.60 | 2.30 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Над 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.50 | |
| Вероятност | 33% | 67% | |
| Под 3.5 @ 1.50 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-29 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
