Втора Лига - Австрия

неделя, 21.03.2021
09:30
А. Лустенау

А. Лустенау

Вакер Инсбрук

Вакер Инсбрук

1 - 2
(0 - 2,  1 - 0)
Инфо
Град
Домакин: Лустенау
Гост: Инсбрук
Разстояние: 132.1 км
Стадион
Стадион: Райхсхофщадион
Капацитет: 8 800
Размер: 105 x 68 м
Снимки: Гугъл карта
Начален час
Час: 09:30 (10:30 местно време)

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
3.25 3.60 2.05 X2 1.72 1.33
31% 26% 43% 1.33 42% 58%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.33 1.65 2.20 2.50 1.50
79% 21% 58% 42% 35% 65%

Последни 12 директни срещи

2020-09-29 Вакер Инсбрук 0 - 0 А. Лустенау
2020-07-24 Вакер Инсбрук 1 - 1 А. Лустенау
2020-03-04 А. Лустенау 1 - 0 Вакер Инсбрук
2019-11-03 А. Лустенау 2 - 3 Вакер Инсбрук
2018-04-27 А. Лустенау 1 - 2 Вакер Инсбрук
2018-03-02 Вакер Инсбрук 2 - 1 А. Лустенау
2017-09-29 А. Лустенау 0 - 4 Вакер Инсбрук
2017-08-08 Вакер Инсбрук 3 - 2 А. Лустенау
2017-05-05 А. Лустенау 2 - 1 Вакер Инсбрук
2017-03-13 Вакер Инсбрук 1 - 0 А. Лустенау
2016-10-21 А. Лустенау 2 - 2 Вакер Инсбрук
2016-08-19 Вакер Инсбрук 0 - 1 А. Лустенау
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 8 7 4
25% 25% 50% 67% 58% 33%

А. Лустенау последни 12 срещи

2021-03-12 Джуниърс ОО 1 - 3 А. Лустенау
2021-03-05 А. Лустенау 0 - 2 Блау-Вайс Линц
2021-02-26 Хорн 4 - 3 А. Лустенау
2021-02-19 А. Лустенау 2 - 3 Лафниц
2021-02-12 Лиферинг 3 - 1 А. Лустенау
2021-01-16 Грасхопърс 3 - 2 А. Лустенау
2020-12-11 А. Лустенау 3 - 1 Грацер АК
2020-12-04 Амщетен 3 - 2 А. Лустенау
2020-11-29 А. Клагенфурт 2 - 1 А. Лустенау
2020-11-24 Капфенберг 0 - 2 А. Лустенау
2020-11-20 А. Лустенау 2 - 1 Флоридсдорфер
2020-11-01 А. Лустенау 0 - 1 Дорнбирн
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
4 0 8 11 9 7
33% 0% 67% 92% 75% 58%

Вакер Инсбрук последни 12 срещи

2021-03-14 Вакер Инсбрук 0 - 1 Лиферинг
2021-03-05 Флоридсдорфер 2 - 2 Вакер Инсбрук
2021-02-28 Вакер Инсбрук 1 - 1 Капфенберг
2021-02-19 Джуниърс ОО 0 - 3 Вакер Инсбрук
2021-02-12 Вакер Инсбрук 2 - 0 Форвартс Щайр
2021-02-05 Санкт Пьолтен 2 - 1 Вакер Инсбрук
2021-01-27 Вакер Инсбрук 1 - 0 Горица
2021-01-12 Рийд 2 - 2 Вакер Инсбрук
2020-12-11 Вакер Инсбрук 1 - 4 Лафниц
2020-12-04 Грацер АК 3 - 0 Вакер Инсбрук
2020-11-28 Вакер Инсбрук 2 - 1 Рапид Виена II
2020-11-24 Щурм Грац 1 - 0 Вакер Инсбрук
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 9 7 3
33% 25% 42% 75% 58% 25%

Класиране Втора Лига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Лафниц 19 13 2 4 34 20 +14 41
2 Лиферинг 18 11 3 4 37 18 +19 36
3 Блау-Вайс Линц 18 11 1 6 38 24 +14 34
4 А. Клагенфурт 19 9 7 3 36 23 +13 34
5 Грацер АК 19 8 5 6 26 23 +3 29
6 Амщетен 18 7 6 5 28 25 +3 27
7 Вакер Инсбрук 18 7 6 5 24 23 +1 27
8 Капфенберг 19 7 4 8 27 31 -4 25
9 Дорнбирн 19 6 5 8 23 25 -2 23
10 А. Лустенау 18 6 3 9 29 30 -1 21
11 Флоридсдорфер 19 6 3 10 25 30 -5 21
12 Хорн 18 5 5 8 26 34 -8 20
13 Джуниърс ОО 18 5 5 8 20 33 -13 20
14 Рапид Виена II 19 5 3 11 24 35 -11 18
15 Форвартс Щайр 19 3 8 8 19 32 -13 17
16 Аустрия Виена II 18 3 6 9 20 30 -10 15

Хронология на изиграните мачове

А. Лустенау                   
Вакер Инсбрук                   
Домакин                   
Гост                   

Мачове Домакин/Гост

Отбор А. Лустенау Вакер Инсбрук
1 Лафниц 2 - 3  
2 Лиферинг   2 - 0
3 Блау-Вайс Линц 0 - 2  
4 А. Клагенфурт   1 - 1
5 Грацер АК 3 - 1 3 - 0
6 Амщетен   2 - 2
7 Вакер Инсбрук   -
8 Капфенберг   0 - 3
9 Дорнбирн 0 - 1 0 - 1
10 А. Лустенау -  
11 Флоридсдорфер 2 - 1 2 - 2
12 Хорн 1 - 1  
13 Джуниърс ОО 0 - 1 0 - 3
14 Рапид Виена II    
15 Форвартс Щайр 4 - 0  
16 Аустрия Виена II    

Класиране в шампионата

  А. Лустенау Вакер Инсбрук
Позиция 10 7
Точки 21 27
  Домакин Гост
Позиция 12 7
Точки 10 12

Форма в шампионата

  А. Лустенау Вакер Инсбрук
Победи
Равни
Загуби
6       
3    
9          
7        
6       
5      
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
3    
1  
4     
3    
3    
2   

Голове в шампионата

  А. Лустенау Вакер Инсбрук
Вкарани
Получени
29                              
30                               
24                         
23                        
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
12             
10           
12             
10           

Обща статистика за Втора Лига

Мачове   (148)
Победа за домакина 42%
Равен 24%
Победа за госта 34%
Изиграни мачове 100%
Голове   (436)
Средно голове на мач 2.95
Домакинът е отбелязал средно 1.57
Гостът е отбелязал средно 1.37
Домакинът е отбелязал в 76%
Гостът е отбелязал в 75%
Гол/Гол 57%
Над 1.5 78%
Над 2.5 57%
Над 3.5 34%

А. Лустенау следващи 6 срещи

2021-04-02 Форвартс Щайр - А. Лустенау
2021-04-05 А. Лустенау - Аустрия Виена II
2021-04-10 А. Лустенау - Рапид Виена II
2021-04-13 Дорнбирн - А. Лустенау
2021-04-16 А. Лустенау - Капфенберг
2021-04-23 Флоридсдорфер - А. Лустенау

Вакер Инсбрук следващи 6 срещи

2021-04-02 Вакер Инсбрук - Амщетен
2021-04-05 Блау-Вайс Линц - Вакер Инсбрук
2021-04-09 Вакер Инсбрук - Дорнбирн
2021-04-13 Хорн - Вакер Инсбрук
2021-04-17 Аустрия Виена II - Вакер Инсбрук
2021-04-23 Вакер Инсбрук - А. Клагенфурт

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 3.25 3.60 2.05
Вероятност 31% 26% 43%
X2 @ 1.33
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.72 1.33
Вероятност 42% 58%
X2 @ 1.33
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.20 4.33
Вероятност   79% 21%
Над 1.5 @ 1.20
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   1.65 2.20
Вероятност   58% 42%
Над 2.5 @ 1.65
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   2.50 1.50
Вероятност   35% 65%
Под 3.5 @ 1.50
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   1.57 2.25
Вероятност   54% 46%
Г/Г @ 1.57

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-21 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Get it on Google Play