Серия А - Бразилия
неделя, 11.09.2022
15:00
15:00

Авай SC

Атлетико PR
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Флорианополис |
| Гост: | Куритиба |
| Разстояние: | 251.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Росада |
| Капацитет: | 17 800 |
| Размер: | 110 x 75 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (11:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.10 | 2.62 | 2 | 1.44 | 1.40 | |||
| 26% | 23% | 51% | 2.62 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 64% | 36% | 44% | 56% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-22 | Атлетико PR | 2 - 1 | Авай SC |
| 2021-06-09 | Атлетико PR | 1 - 0 | Авай SC |
| 2021-06-03 | Авай SC | 1 - 1 | Атлетико PR |
| 2019-12-08 | Авай SC | 0 - 0 | Атлетико PR |
| 2019-09-15 | Атлетико PR | 0 - 1 | Авай SC |
| 2017-11-26 | Авай SC | 1 - 0 | Атлетико PR |
| 2017-08-03 | Атлетико PR | 5 - 0 | Авай SC |
| 2015-11-07 | Атлетико PR | 2 - 1 | Авай SC |
| 2015-07-25 | Авай SC | 1 - 2 | Атлетико PR |
| 2012-10-16 | Атлетико PR | 3 - 1 | Авай SC |
| 2012-07-18 | Авай SC | 1 - 2 | Атлетико PR |
| 2011-10-09 | Авай SC | 3 - 0 | Атлетико PR |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 7 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 58% | 17% |
Авай SC последни 12 срещи
| 2022-09-03 | Жувентуд RS | 1 - 1 | Авай SC |
| 2022-08-27 | Коритиба PR | 1 - 0 | Авай SC |
| 2022-08-23 | Авай SC | 0 - 1 | Интернасионал |
| 2022-08-13 | Гояс GO | 1 - 1 | Авай SC |
| 2022-08-06 | Авай SC | 1 - 1 | Коринтианс SP |
| 2022-07-31 | Америка MG | 3 - 1 | Авай SC |
| 2022-07-24 | Авай SC | 1 - 2 | Фламенго RJ |
| 2022-07-20 | Сеара CE | 1 - 0 | Авай SC |
| 2022-07-16 | Авай SC | 1 - 0 | Сантос SP |
| 2022-07-09 | Брагантино SP | 4 - 0 | Авай SC |
| 2022-07-03 | Авай SC | 1 - 2 | Куяба MT |
| 2022-06-26 | Авай SC | 2 - 2 | Палмейрас SP |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 8 | 5 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 67% | 42% | 25% |
Атлетико PR последни 12 срещи
| 2022-09-07 | Палмейрас SP | 2 - 2 | Атлетико PR |
| 2022-09-03 | Атлетико PR | 1 - 0 | Флуминензе RJ |
| 2022-08-31 | Атлетико PR | 1 - 0 | Палмейрас SP |
| 2022-08-28 | Сеара CE | 0 - 0 | Атлетико PR |
| 2022-08-21 | Атлетико PR | 1 - 1 | Америка MG |
| 2022-08-18 | Атлетико PR | 0 - 1 | Фламенго RJ |
| 2022-08-14 | Фламенго RJ | 5 - 0 | Атлетико PR |
| 2022-08-12 | Естудиантес ЛП | 0 - 1 | Атлетико PR |
| 2022-08-07 | Атлетико MG | 2 - 3 | Атлетико PR |
| 2022-08-05 | Атлетико PR | 0 - 0 | Естудиантес ЛП |
| 2022-07-31 | Атлетико PR | 1 - 0 | Сао Пауло SP |
| 2022-07-28 | Фламенго RJ | 0 - 0 | Атлетико PR |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 4 | 3 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 33% | 25% | 25% |
Класиране Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Палмейрас SP | 25 | +23 | 51 |
| 2 | Интернасионал | 26 | +16 | 46 |
| 3 | Фламенго RJ | 25 | +19 | 44 |
| 4 | Коринтианс SP | 25 | +5 | 43 |
| 5 | Флуминензе RJ | 25 | +9 | 42 |
| 6 | Атлетико PR | 25 | +2 | 42 |
| 7 | Атлетико MG | 26 | +5 | 40 |
| 8 | Гояс GO | 25 | -3 | 35 |
| 9 | Америка MG | 25 | -3 | 35 |
| 10 | Сантос SP | 26 | +5 | 34 |
| 11 | Брагантино SP | 26 | +3 | 33 |
| 12 | Сеара CE | 26 | 0 | 31 |
| 13 | Сао Пауло SP | 25 | +2 | 30 |
| 14 | Форталеса CE | 25 | -3 | 30 |
| 15 | Ботафого RJ | 25 | -5 | 30 |
| 16 | Куяба MT | 26 | -8 | 26 |
| 17 | Коритиба PR | 25 | -15 | 25 |
| 18 | Авай SC | 25 | -14 | 24 |
| 19 | Атлетико GO | 25 | -15 | 22 |
| 20 | Жувентуд RS | 25 | -23 | 18 |
Хронология на изиграните мачове
| Авай SC | |
| Атлетико PR | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Авай SC | Атлетико PR |
|---|---|---|---|
| 1 | Палмейрас SP | 2 - 2 | 0 - 2 |
| 2 | Интернасионал | 0 - 1 | |
| 3 | Фламенго RJ | 1 - 2 | 5 - 0 |
| 4 | Коринтианс SP | 1 - 1 | |
| 5 | Флуминензе RJ | 2 - 1 | |
| 6 | Атлетико PR | - | |
| 7 | Атлетико MG | 2 - 3 | |
| 8 | Гояс GO | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 9 | Америка MG | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Сантос SP | 1 - 0 | |
| 11 | Брагантино SP | ||
| 12 | Сеара CE | 0 - 0 | |
| 13 | Сао Пауло SP | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 14 | Форталеса CE | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 15 | Ботафого RJ | 2 - 0 | |
| 16 | Куяба MT | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 17 | Коритиба PR | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | Авай SC | - | |
| 19 | Атлетико GO | ||
| 20 | Жувентуд RS | 1 - 2 | 1 - 3 |
Класиране в шампионата
| Авай SC | Атлетико PR | |
| Позиция | 18 | 6 |
| Точки | 24 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 6 |
| Точки | 18 | 17 |
Форма в шампионата
| Авай SC | Атлетико PR | |
|
Победи Равни Загуби |
6
6 13 |
12
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 4 |
5
2 6 |
Голове в шампионата
| Авай SC | Атлетико PR | |
|
Вкарани Получени |
24
38 |
30
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
17
16 |
12
19 |
Обща статистика за Серия А
| Мачове (253) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (583) | |
| Средно голове на мач | 2.30 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.37 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.93 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 21% |
Авай SC следващи 6 срещи
| 2022-09-17 | Авай SC | - | Атлетико MG |
| 2022-09-26 | Сао Пауло SP | - | Авай SC |
| 2022-10-01 | Авай SC | - | Атлетико GO |
| 2022-10-07 | Авай SC | - | Ботафого RJ |
| 2022-10-09 | Форталеса CE | - | Авай SC |
| 2022-10-16 | Авай SC | - | Флуминензе RJ |
Атлетико PR следващи 6 срещи
| 2022-09-18 | Атлетико PR | - | Куяба MT |
| 2022-09-28 | Сантос SP | - | Атлетико PR |
| 2022-10-01 | Атлетико PR | - | Жувентуд RS |
| 2022-10-05 | Атлетико PR | - | Форталеса CE |
| 2022-10-09 | Коринтианс SP | - | Атлетико PR |
| 2022-10-16 | Атлетико PR | - | Коритиба PR |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.90 | 3.10 | 2.62 |
| Вероятност | 26% | 23% | 51% |
| 2 @ 2.62 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 1.40 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-11 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
