Серия А - Бразилия
неделя, 16.10.2022
23:00
23:00

Авай SC

Флуминензе RJ
0 - 3
(0 - 2, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Флорианополис |
| Гост: | Рио де Жанейро |
| Разстояние: | 748.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Росада |
| Капацитет: | 17 800 |
| Размер: | 110 x 75 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 23:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.20 | 3.30 | 1.95 | 2 | 1.80 | 1.22 | |||
| 25% | 26% | 49% | 1.95 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.20 | 1.65 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 70% | 30% | 48% | 52% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-06-19 | Флуминензе RJ | 2 - 0 | Авай SC |
| 2019-12-01 | Авай SC | 1 - 1 | Флуминензе RJ |
| 2019-09-03 | Флуминензе RJ | 0 - 1 | Авай SC |
| 2018-03-16 | Авай SC | 1 - 0 | Флуминензе RJ |
| 2018-03-01 | Флуминензе RJ | 1 - 2 | Авай SC |
| 2017-10-15 | Флуминензе RJ | 1 - 0 | Авай SC |
| 2017-06-22 | Авай SC | 0 - 3 | Флуминензе RJ |
| 2015-11-22 | Флуминензе RJ | 3 - 1 | Авай SC |
| 2015-08-08 | Авай SC | 1 - 0 | Флуминензе RJ |
| 2011-09-22 | Флуминензе RJ | 3 - 1 | Авай SC |
| 2011-06-26 | Авай SC | 0 - 1 | Флуминензе RJ |
| 2010-09-30 | Флуминензе RJ | 1 - 0 | Авай SC |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 6 | 4 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 50% | 33% | 17% |
Авай SC последни 12 срещи
| 2022-10-09 | Форталеса CE | 2 - 0 | Авай SC |
| 2022-10-07 | Авай SC | 1 - 2 | Ботафого RJ |
| 2022-10-01 | Авай SC | 1 - 2 | Атлетико GO |
| 2022-09-26 | Сао Пауло SP | 4 - 0 | Авай SC |
| 2022-09-17 | Авай SC | 1 - 0 | Атлетико MG |
| 2022-09-11 | Авай SC | 1 - 1 | Атлетико PR |
| 2022-09-03 | Жувентуд RS | 1 - 1 | Авай SC |
| 2022-08-27 | Коритиба PR | 1 - 0 | Авай SC |
| 2022-08-23 | Авай SC | 0 - 1 | Интернасионал |
| 2022-08-13 | Гояс GO | 1 - 1 | Авай SC |
| 2022-08-06 | Авай SC | 1 - 1 | Коринтианс SP |
| 2022-07-31 | Америка MG | 3 - 1 | Авай SC |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 9 | 4 | 2 | |
| 8% | 33% | 58% | 75% | 33% | 17% |
Флуминензе RJ последни 12 срещи
| 2022-10-09 | Флуминензе RJ | 0 - 2 | Америка MG |
| 2022-10-05 | Атлетико GO | 3 - 2 | Флуминензе RJ |
| 2022-10-01 | Атлетико MG | 2 - 0 | Флуминензе RJ |
| 2022-09-28 | Флуминензе RJ | 4 - 0 | Жувентуд RS |
| 2022-09-18 | Фламенго RJ | 1 - 2 | Флуминензе RJ |
| 2022-09-16 | Коринтианс SP | 3 - 0 | Флуминензе RJ |
| 2022-09-10 | Флуминензе RJ | 2 - 1 | Форталеса CE |
| 2022-09-03 | Атлетико PR | 1 - 0 | Флуминензе RJ |
| 2022-08-27 | Флуминензе RJ | 1 - 1 | Палмейрас SP |
| 2022-08-24 | Флуминензе RJ | 2 - 2 | Коринтианс SP |
| 2022-08-20 | Флуминензе RJ | 5 - 2 | Коритиба PR |
| 2022-08-18 | Флуминензе RJ | 2 - 2 | Форталеса CE |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 8 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 67% | 42% |
Класиране Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Палмейрас SP | 31 | +32 | 67 |
| 2 | Интернасионал | 31 | +20 | 57 |
| 3 | Коринтианс SP | 31 | +8 | 54 |
| 4 | Фламенго RJ | 31 | +21 | 52 |
| 5 | Флуминензе RJ | 31 | +10 | 51 |
| 6 | Атлетико PR | 31 | +1 | 48 |
| 7 | Атлетико MG | 31 | +6 | 47 |
| 8 | Америка MG | 31 | -1 | 45 |
| 9 | Ботафого RJ | 31 | -2 | 43 |
| 10 | Форталеса CE | 31 | 0 | 41 |
| 11 | Сао Пауло SP | 30 | +8 | 40 |
| 12 | Сантос SP | 31 | +7 | 40 |
| 13 | Брагантино SP | 31 | 0 | 38 |
| 14 | Гояс GO | 31 | -7 | 38 |
| 15 | Коритиба PR | 30 | -17 | 34 |
| 16 | Сеара CE | 31 | -4 | 33 |
| 17 | Куяба MT | 31 | -11 | 30 |
| 18 | Атлетико GO | 31 | -17 | 29 |
| 19 | Авай SC | 31 | -21 | 28 |
| 20 | Жувентуд RS | 31 | -33 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| Авай SC | |
| Флуминензе RJ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Авай SC | Флуминензе RJ |
|---|---|---|---|
| 1 | Палмейрас SP | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Интернасионал | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 3 | Коринтианс SP | 1 - 1 | |
| 4 | Фламенго RJ | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 5 | Флуминензе RJ | - | |
| 6 | Атлетико PR | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Атлетико MG | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 8 | Америка MG | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | Ботафого RJ | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Форталеса CE | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 11 | Сао Пауло SP | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 12 | Сантос SP | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 13 | Брагантино SP | ||
| 14 | Гояс GO | 3 - 2 | 2 - 3 |
| 15 | Коритиба PR | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 16 | Сеара CE | ||
| 17 | Куяба MT | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 18 | Атлетико GO | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 19 | Авай SC | - | |
| 20 | Жувентуд RS | 1 - 2 | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Авай SC | Флуминензе RJ | |
| Позиция | 19 | 5 |
| Точки | 28 | 51 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 7 |
| Точки | 22 | 19 |
Форма в шампионата
| Авай SC | Флуминензе RJ | |
|
Победи Равни Загуби |
7
7 17 |
15
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
4 6 |
5
4 6 |
Голове в шампионата
| Авай SC | Флуминензе RJ | |
|
Вкарани Получени |
28
49 |
48
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
21
21 |
17
21 |
Обща статистика за Серия А
| Мачове (309) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 26% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (721) | |
| Средно голове на мач | 2.33 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.39 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.94 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 65% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 21% |
Авай SC следващи 6 срещи
| 2022-10-23 | Палмейрас SP | - | Авай SC |
| 2022-10-28 | Куяба MT | - | Авай SC |
| 2022-11-02 | Авай SC | - | Брагантино SP |
| 2022-11-05 | Сантос SP | - | Авай SC |
| 2022-11-09 | Авай SC | - | Сеара CE |
| 2022-11-12 | Фламенго RJ | - | Авай SC |
Флуминензе RJ следващи 6 срещи
| 2022-10-23 | Флуминензе RJ | - | Ботафого RJ |
| 2022-10-27 | Коринтианс SP | - | Флуминензе RJ |
| 2022-10-31 | Сеара CE | - | Флуминензе RJ |
| 2022-11-05 | Флуминензе RJ | - | Сао Пауло SP |
| 2022-11-09 | Флуминензе RJ | - | Гояс GO |
| 2022-11-13 | Брагантино SP | - | Флуминензе RJ |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.20 | 3.30 | 1.95 |
| Вероятност | 25% | 26% | 49% |
| 2 @ 1.95 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.22 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.65 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.95 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-16 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
