Висша Лига - Фарьори
неделя, 28.08.2022
16:00
16:00

Б68 Тофтир

07 Вестур
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тофтир |
| Гост: | Сандавагур |
| Разстояние: | 22.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Свангаскард |
| Капацитет: | 6 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.98 | 3.75 | 2.90 | 1X | 1.36 | 1.73 | |||
| 43% | 22% | 35% | 1.36 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 6.50 | 1.41 | 2.75 | 2.00 | 1.73 | ||||||
| 79% | 21% | 66% | 34% | 43% | 57% |
Последни 8 директни срещи
| 2022-08-14 | 07 Вестур | 2 - 6 | Б68 Тофтир |
| 2022-04-10 | 07 Вестур | 1 - 0 | Б68 Тофтир |
| 2021-10-02 | Б68 Тофтир | 1 - 2 | 07 Вестур |
| 2021-08-28 | 07 Вестур | 1 - 1 | Б68 Тофтир |
| 2021-03-13 | 07 Вестур | 3 - 2 | Б68 Тофтир |
| 2011-10-16 | 07 Вестур | 0 - 1 | Б68 Тофтир |
| 2011-08-21 | Б68 Тофтир | 1 - 1 | 07 Вестур |
| 2011-05-22 | 07 Вестур | 0 - 1 | Б68 Тофтир |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 3 | 5 | 3 | 2 | |
| 38% | 25% | 38% | 62% | 38% | 25% |
Б68 Тофтир последни 12 срещи
| 2022-08-21 | Викингур Гота | 2 - 1 | Б68 Тофтир |
| 2022-08-14 | 07 Вестур | 2 - 6 | Б68 Тофтир |
| 2022-08-07 | Б68 Тофтир | 7 - 2 | Скала ИФ |
| 2022-07-31 | Клаксвик | 2 - 0 | Б68 Тофтир |
| 2022-07-02 | Б68 Тофтир | 0 - 1 | ХБ Торсхавн |
| 2022-06-24 | АБ Аргир | 0 - 3 | Б68 Тофтир |
| 2022-06-19 | Скала ИФ | 1 - 2 | Б68 Тофтир |
| 2022-05-26 | Б68 Тофтир | 0 - 1 | Рунавик |
| 2022-05-22 | Б68 Тофтир | 0 - 1 | ЕБ Стреймур |
| 2022-05-14 | Б68 Тофтир | 0 - 6 | Викингур Гота |
| 2022-05-08 | АБ Аргир | 4 - 1 | Б68 Тофтир |
| 2022-04-30 | ЕБ Стреймур | 2 - 1 | Б68 Тофтир |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 9 | 8 | 4 | |
| 33% | 0% | 67% | 75% | 67% | 33% |
07 Вестур последни 12 срещи
| 2022-08-21 | Клаксвик | 2 - 0 | 07 Вестур |
| 2022-08-14 | 07 Вестур | 2 - 6 | Б68 Тофтир |
| 2022-08-06 | Викингур Гота | 6 - 1 | 07 Вестур |
| 2022-07-27 | Рунавик | 0 - 1 | 07 Вестур |
| 2022-07-02 | 07 Вестур | 5 - 4 | ЕБ Стреймур |
| 2022-06-26 | 07 Вестур | 0 - 1 | Б36 Торсхавн |
| 2022-06-19 | 07 Вестур | 1 - 3 | АБ Аргир |
| 2022-05-28 | 07 Вестур | 2 - 0 | Скала ИФ |
| 2022-05-22 | ХБ Торсхавн | 3 - 0 | 07 Вестур |
| 2022-05-18 | ТБ Творойри | 1 - 4 | 07 Вестур |
| 2022-05-15 | 07 Вестур | 0 - 6 | Клаксвик |
| 2022-05-08 | Б36 Торсхавн | 3 - 0 | 07 Вестур |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 0 | 8 | 10 | 8 | 6 | |
| 33% | 0% | 67% | 83% | 67% | 50% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клаксвик | 18 | +45 | 52 |
| 2 | Викингур Гота | 19 | +40 | 46 |
| 3 | ХБ Торсхавн | 19 | +20 | 40 |
| 4 | ЕБ Стреймур | 19 | -10 | 27 |
| 5 | Б36 Торсхавн | 18 | +15 | 26 |
| 6 | Рунавик | 19 | -19 | 19 |
| 7 | 07 Вестур | 19 | -27 | 18 |
| 8 | Б68 Тофтир | 19 | -14 | 17 |
| 9 | АБ Аргир | 19 | -26 | 17 |
| 10 | Скала ИФ | 19 | -24 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Б68 Тофтир | |
| 07 Вестур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Б68 Тофтир | 07 Вестур |
|---|---|---|---|
| 1 | Клаксвик | 0 - 5 | 2 - 0 |
| 2 | Викингур Гота | 0 - 6 | 6 - 1 |
| 3 | ХБ Торсхавн | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | ЕБ Стреймур | 0 - 1 | 3 - 0 |
| 5 | Б36 Торсхавн | 3 - 0 | |
| 6 | Рунавик | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | 07 Вестур | - | |
| 8 | Б68 Тофтир | - | |
| 9 | АБ Аргир | 3 - 3 | |
| 10 | Скала ИФ | 7 - 2 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Б68 Тофтир | 07 Вестур | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 17 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 9 |
| Точки | 5 | 6 |
Форма в шампионата
| Б68 Тофтир | 07 Вестур | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 12 |
5
3 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
2 6 |
1
3 6 |
Голове в шампионата
| Б68 Тофтир | 07 Вестур | |
|
Вкарани Получени |
27
41 |
23
50 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
23 |
7
25 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (94) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 13% |
| Победа за госта | 44% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (328) | |
| Средно голове на мач | 3.49 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.81 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.68 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 74% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 82% |
| Над 2.5 | 67% |
| Над 3.5 | 41% |
Б68 Тофтир следващи 6 срещи
| 2022-09-04 | Б36 Торсхавн | - | Б68 Тофтир |
| 2022-09-10 | Б68 Тофтир | - | ЕБ Стреймур |
| 2022-09-16 | Клаксвик | - | Б68 Тофтир |
| 2022-10-02 | ХБ Торсхавн | - | Б68 Тофтир |
| 2022-10-08 | Б68 Тофтир | - | АБ Аргир |
| 2022-10-16 | Рунавик | - | Б68 Тофтир |
07 Вестур следващи 6 срещи
| 2022-09-04 | 07 Вестур | - | Викингур Гота |
| 2022-09-07 | 07 Вестур | - | Клаксвик |
| 2022-09-11 | 07 Вестур | - | ХБ Торсхавн |
| 2022-09-17 | Рунавик | - | 07 Вестур |
| 2022-10-02 | ЕБ Стреймур | - | 07 Вестур |
| 2022-10-05 | Клаксвик | - | 07 Вестур |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.98 | 3.75 | 2.90 |
| Вероятност | 43% | 22% | 35% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.73 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 6.50 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.08 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.41 | 2.75 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 2.5 @ 1.41 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.73 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 3.5 @ 1.73 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 2.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-08-28 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
