Серия А - Бразилия
четвъртък, 04.02.2021
00:30
00:30

Баия BA

Флуминензе RJ
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Салвадор |
| Гост: | Рио де Жанейро |
| Разстояние: | 1 210.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Арена Фонте Нова |
| Капацитет: | 51 708 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 00:30 (21:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.50 | 3.20 | 2 | 1.36 | 1.66 | |||
| 31% | 19% | 50% | 3.20 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 76% | 24% | 52% | 48% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-11 | Флуминензе RJ | 1 - 0 | Баия BA |
| 2019-10-12 | Флуминензе RJ | 2 - 0 | Баия BA |
| 2019-05-26 | Баия BA | 3 - 2 | Флуминензе RJ |
| 2018-11-22 | Баия BA | 2 - 0 | Флуминензе RJ |
| 2018-08-05 | Флуминензе RJ | 1 - 1 | Баия BA |
| 2017-10-29 | Флуминензе RJ | 1 - 1 | Баия BA |
| 2017-07-09 | Баия BA | 1 - 1 | Флуминензе RJ |
| 2014-10-04 | Флуминензе RJ | 1 - 1 | Баия BA |
| 2014-05-24 | Баия BA | 0 - 1 | Флуминензе RJ |
| 2013-12-08 | Баия BA | 1 - 2 | Флуминензе RJ |
| 2013-09-07 | Флуминензе RJ | 1 - 0 | Баия BA |
| 2012-10-10 | Баия BA | 0 - 2 | Флуминензе RJ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 9 | 2 | 1 | |
| 17% | 33% | 50% | 75% | 17% | 8% |
Баия BA последни 12 срещи
| 2021-01-31 | Васко да Гама | 0 - 0 | Баия BA |
| 2021-01-28 | Баия BA | 2 - 1 | Коринтианс SP |
| 2021-01-24 | Спорт Ресифе PE | 2 - 0 | Баия BA |
| 2021-01-20 | Баия BA | 1 - 0 | Атлетико PR |
| 2021-01-10 | Атлетико GO | 1 - 1 | Баия BA |
| 2021-01-06 | Гремио RS | 2 - 1 | Баия BA |
| 2020-12-27 | Баия BA | 1 - 2 | Интернасионал |
| 2020-12-20 | Фламенго RJ | 4 - 3 | Баия BA |
| 2020-12-16 | Деф. Хустисия | 1 - 0 | Баия BA |
| 2020-12-12 | Палмейрас SP | 3 - 0 | Баия BA |
| 2020-12-09 | Баия BA | 2 - 3 | Деф. Хустисия |
| 2020-12-05 | Баия BA | 0 - 2 | Сеара CE |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 6 | 2 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 50% | 17% |
Флуминензе RJ последни 12 срещи
| 2021-01-31 | Флуминензе RJ | 3 - 0 | Гояс GO |
| 2021-01-24 | Флуминензе RJ | 2 - 0 | Ботафого RJ |
| 2021-01-20 | Коритиба PR | 3 - 3 | Флуминензе RJ |
| 2021-01-16 | Флуминензе RJ | 1 - 0 | Спорт Ресифе PE |
| 2021-01-14 | Коринтианс SP | 5 - 0 | Флуминензе RJ |
| 2021-01-07 | Фламенго RJ | 1 - 2 | Флуминензе RJ |
| 2020-12-27 | Флуминензе RJ | 1 - 2 | Сао Пауло SP |
| 2020-12-17 | Атлетико GO | 2 - 1 | Флуминензе RJ |
| 2020-12-13 | Васко да Гама | 1 - 1 | Флуминензе RJ |
| 2020-12-05 | Флуминензе RJ | 3 - 1 | Атлетико PR |
| 2020-11-30 | Флуминензе RJ | 0 - 0 | Брагантино SP |
| 2020-11-22 | Интернасионал | 1 - 2 | Флуминензе RJ |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 25% |
Класиране Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Интернасионал | 33 | +26 | 65 |
| 2 | Фламенго RJ | 33 | +17 | 61 |
| 3 | Атлетико MG | 33 | +17 | 60 |
| 4 | Сао Пауло SP | 33 | +17 | 58 |
| 5 | Палмейрас SP | 33 | +14 | 53 |
| 6 | Гремио RS | 34 | +11 | 53 |
| 7 | Флуминензе RJ | 33 | +8 | 53 |
| 8 | Сантос SP | 33 | 0 | 46 |
| 9 | Сеара CE | 33 | +3 | 45 |
| 10 | Коринтианс SP | 32 | +1 | 45 |
| 11 | Атлетико PR | 33 | 0 | 45 |
| 12 | Атлетико GO | 33 | -4 | 45 |
| 13 | Брагантино SP | 33 | +7 | 44 |
| 14 | Васко да Гама | 33 | -13 | 37 |
| 15 | Баия BA | 33 | -16 | 36 |
| 16 | Форталеса CE | 33 | -6 | 35 |
| 17 | Спорт Ресифе PE | 33 | -18 | 35 |
| 18 | Гояс GO | 33 | -24 | 29 |
| 19 | Коритиба PR | 33 | -16 | 28 |
| 20 | Ботафого RJ | 33 | -24 | 24 |
Хронология на изиграните мачове
| Баия BA | |
| Флуминензе RJ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Баия BA | Флуминензе RJ |
|---|---|---|---|
| 1 | Интернасионал | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 2 | Фламенго RJ | 3 - 5 | 1 - 2 |
| 3 | Атлетико MG | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Сао Пауло SP | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 5 | Палмейрас SP | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Гремио RS | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Флуминензе RJ | - | |
| 8 | Сантос SP | ||
| 9 | Сеара CE | 0 - 2 | |
| 10 | Коринтианс SP | 2 - 1 | 5 - 0 |
| 11 | Атлетико PR | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Атлетико GO | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 13 | Брагантино SP | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Васко да Гама | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Баия BA | - | |
| 16 | Форталеса CE | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 17 | Спорт Ресифе PE | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 18 | Гояс GO | 2 - 4 | |
| 19 | Коритиба PR | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 20 | Ботафого RJ | 1 - 0 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Баия BA | Флуминензе RJ | |
| Позиция | 15 | 7 |
| Точки | 36 | 53 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 25 | 19 |
Форма в шампионата
| Баия BA | Флуминензе RJ | |
|
Победи Равни Загуби |
10
6 17 |
15
8 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
1 7 |
5
4 7 |
Голове в шампионата
| Баия BA | Флуминензе RJ | |
|
Вкарани Получени |
38
54 |
48
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
22
22 |
19
26 |
Обща статистика за Серия А
| Мачове (330) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (827) | |
| Средно голове на мач | 2.51 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.42 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.09 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 21% |
Баия BA следващи 6 срещи
| 2021-02-06 | Баия BA | - | Гояс GO |
| 2021-02-13 | Атлетико MG | - | Баия BA |
| 2021-02-21 | Форталеса CE | - | Баия BA |
| 2021-02-21 | Баия BA | - | Жуазейрензе BA |
| 2021-02-26 | Баия BA | - | Сантос SP |
| 2021-03-06 | Баия BA | - | Ботафого PB |
Флуминензе RJ следващи 6 срещи
| 2021-02-11 | Флуминензе RJ | - | Атлетико MG |
| 2021-02-15 | Сеара CE | - | Флуминензе RJ |
| 2021-02-21 | Сантос SP | - | Флуминензе RJ |
| 2021-02-26 | Флуминензе RJ | - | Форталеса CE |
| 2021-03-05 | Резенде RJ | - | Флуминензе RJ |
| 2021-03-14 | Фламенго RJ | - | Флуминензе RJ |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 3.50 | 3.20 |
| Вероятност | 31% | 19% | 50% |
| 2 @ 3.20 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.66 |
| Вероятност | 38% | 62% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 76% | 24% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 2.05 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.90 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Г/Г @ 1.90 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-03 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
