Суперлига - Косово
неделя, 02.10.2022
11:00
11:00

Балкани

Гниляне
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Суха река |
| Гост: | Гниляне |
| Разстояние: | 53.8 км |
| Начален час | |
| Час: | 11:00 (12:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.40 | 4.28 | 1X | 1.17 | 1.91 | |||
| 46% | 18% | 36% | 1.17 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 2.80 | 2.13 | 1.63 | 3.80 | 1.22 | ||||||
| 56% | 44% | 41% | 59% | 28% | 72% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-22 | Балкани | 2 - 0 | Гниляне |
| 2022-04-03 | Гниляне | 0 - 3 | Балкани |
| 2021-12-12 | Балкани | 0 - 1 | Гниляне |
| 2021-10-16 | Гниляне | 1 - 1 | Балкани |
| 2021-04-25 | Балкани | 1 - 0 | Гниляне |
| 2021-02-24 | Гниляне | 1 - 1 | Балкани |
| 2020-12-19 | Балкани | 0 - 4 | Гниляне |
| 2020-09-27 | Гниляне | 0 - 0 | Балкани |
| 2020-07-22 | Гниляне | 2 - 2 | Балкани |
| 2019-11-22 | Балкани | 2 - 1 | Гниляне |
| 2019-09-18 | Гниляне | 1 - 0 | Балкани |
| 2019-05-10 | Балкани | 1 - 0 | Гниляне |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 4 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 33% | 17% |
Балкани последни 12 срещи
| 2022-09-28 | Малишева | 2 - 3 | Балкани |
| 2022-09-19 | Феризай | 0 - 3 | Балкани |
| 2022-09-15 | Славия Прага | 3 - 2 | Балкани |
| 2022-09-11 | Балкани | 0 - 2 | Дрита Гниляне |
| 2022-09-08 | Балкани | 1 - 1 | Клуж |
| 2022-09-04 | Прищина | 0 - 1 | Балкани |
| 2022-08-28 | Балкани | 1 - 0 | Дукагини Клина |
| 2022-08-25 | Балкани | 1 - 0 | Шкупи Скопие |
| 2022-08-21 | Балкани | 1 - 0 | Дреница Србица |
| 2022-08-18 | Шкупи Скопие | 1 - 2 | Балкани |
| 2022-08-11 | Клаксвик | 2 - 1 | Балкани |
| 2022-08-04 | Балкани | 3 - 2 | Клаксвик |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 67% | 8% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Гниляне последни 12 срещи
| 2022-09-17 | Гниляне | 0 - 1 | Лапи Подуево |
| 2022-09-14 | Дрита Гниляне | 4 - 1 | Гниляне |
| 2022-09-11 | Гниляне | 1 - 1 | Прищина |
| 2022-09-04 | Дукагини Клина | 0 - 1 | Гниляне |
| 2022-08-27 | Гниляне | 3 - 1 | Трепча 89 |
| 2022-08-24 | Дреница Србица | 0 - 0 | Гниляне |
| 2022-08-21 | Гниляне | 1 - 0 | Малишева |
| 2022-08-13 | Гниляне | 3 - 2 | Феризай |
| 2022-07-14 | Лиепая | 3 - 1 | Гниляне |
| 2022-07-07 | Гниляне | 1 - 0 | Лиепая |
| 2022-05-22 | Балкани | 2 - 0 | Гниляне |
| 2022-05-15 | Гниляне | 3 - 4 | Малишева |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 5 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 42% | 42% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дрита Гниляне | 9 | +13 | 21 |
| 2 | Балкани | 6 | +5 | 15 |
| 3 | Гниляне | 8 | +1 | 14 |
| 4 | Прищина | 8 | +2 | 12 |
| 5 | Дреница Србица | 9 | -3 | 11 |
| 6 | Трепча 89 | 7 | +3 | 9 |
| 7 | Лапи Подуево | 8 | -4 | 9 |
| 8 | Малишева | 9 | -4 | 8 |
| 9 | Феризай | 9 | -8 | 7 |
| 10 | Дукагини Клина | 9 | -5 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Балкани | |
| Гниляне | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Балкани | Гниляне |
|---|---|---|---|
| 1 | Дрита Гниляне | 0 - 2 | 4 - 1 |
| 2 | Балкани | - | |
| 3 | Гниляне | - | |
| 4 | Прищина | ||
| 5 | Дреница Србица | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Трепча 89 | ||
| 7 | Лапи Подуево | ||
| 8 | Малишева | ||
| 9 | Феризай | ||
| 10 | Дукагини Клина | 1 - 0 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Балкани | Гниляне | |
| Позиция | 2 | 3 |
| Точки | 15 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 6 | 4 |
Форма в шампионата
| Балкани | Гниляне | |
|
Победи Равни Загуби |
5
0 1 |
4
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 1 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| Балкани | Гниляне | |
|
Вкарани Получени |
9
4 |
10
9 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
2
2 |
2
4 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (41) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (113) | |
| Средно голове на мач | 2.76 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.46 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.29 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 61% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 54% |
| Над 3.5 | 32% |
Балкани следващи 6 срещи
| 2022-10-06 | Сивасспор | - | Балкани |
| 2022-10-09 | Балкани | - | Малишева |
| 2022-10-13 | Балкани | - | Сивасспор |
| 2022-10-16 | Дреница Србица | - | Балкани |
| 2022-10-20 | Балкани | - | Трепча 89 |
| 2022-10-23 | Дукагини Клина | - | Балкани |
Гниляне следващи 6 срещи
| 2022-10-09 | Феризай | - | Гниляне |
| 2022-10-16 | Малишева | - | Гниляне |
| 2022-10-20 | Гниляне | - | Дреница Србица |
| 2022-10-23 | Трепча 89 | - | Гниляне |
| 2022-10-30 | Гниляне | - | Дукагини Клина |
| 2022-11-05 | Прищина | - | Гниляне |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 3.40 | 4.28 |
| Вероятност | 46% | 18% | 36% |
| 1X @ 1.17 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.17 | 1.91 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 1.17 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.38 | 2.80 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Над 1.5 @ 1.38 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.13 | 1.63 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 2.5 @ 1.63 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.80 | 1.22 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.96 | 1.80 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-02 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
