Примера РФЕФ - гр. 2 - Испания
сряда, 03.03.2021
16:00
16:00

Баракалдо

Аморебиета
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Баракалдо |
| Гост: | Аморебиета |
| Разстояние: | 23.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Естадио Лазесаре |
| Капацитет: | 7 960 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.12 | 2.99 | 2.35 | X2 | 1.47 | 1.35 | |||
| 29% | 26% | 45% | 1.35 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.83 | 2.22 | 1.60 | 3.87 | 1.21 | ||||||
| 73% | 27% | 48% | 52% | 23% | 77% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-31 | Аморебиета | 2 - 0 | Баракалдо |
| 2019-11-30 | Аморебиета | 3 - 2 | Баракалдо |
| 2019-05-05 | Баракалдо | 4 - 3 | Аморебиета |
| 2018-12-15 | Аморебиета | 2 - 0 | Баракалдо |
| 2018-04-21 | Аморебиета | 2 - 2 | Баракалдо |
| 2017-11-26 | Баракалдо | 1 - 1 | Аморебиета |
| 2017-04-12 | Баракалдо | 0 - 1 | Аморебиета |
| 2016-11-19 | Аморебиета | 2 - 2 | Баракалдо |
| 2016-09-07 | Баракалдо | 3 - 3 | Аморебиета |
| 2016-04-30 | Аморебиета | 0 - 2 | Баракалдо |
| 2015-12-12 | Баракалдо | 1 - 1 | Аморебиета |
| 2015-01-24 | Баракалдо | 1 - 1 | Аморебиета |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 11 | 5 | 5 | |
| 17% | 50% | 33% | 92% | 42% | 42% |
Баракалдо последни 12 срещи
| 2021-02-27 | Баракалдо | 0 - 4 | Сантандер |
| 2021-02-21 | Аренас де Гечо | 4 - 1 | Баракалдо |
| 2021-02-17 | Баракалдо | 1 - 0 | Ларедо |
| 2021-02-13 | Баракалдо | 3 - 0 | Реал Унион |
| 2021-02-07 | Реал Сосиедад Б | 2 - 0 | Баракалдо |
| 2021-01-09 | Лейоа | 2 - 2 | Баракалдо |
| 2021-01-03 | Билбао Атлетик | 3 - 0 | Баракалдо |
| 2020-12-23 | Баракалдо | 0 - 2 | Португалете |
| 2020-12-20 | Баракалдо | 4 - 2 | Алавес Б |
| 2020-11-28 | Сантандер | 3 - 0 | Баракалдо |
| 2020-11-22 | Баракалдо | 0 - 0 | Аренас де Гечо |
| 2020-11-15 | Реал Унион | 2 - 1 | Баракалдо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 8 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 67% | 33% |
Аморебиета последни 12 срещи
| 2021-02-27 | Реал Унион | 2 - 0 | Аморебиета |
| 2021-02-20 | Аморебиета | 3 - 2 | Алавес Б |
| 2021-02-13 | Реал Сосиедад Б | 2 - 1 | Аморебиета |
| 2021-02-06 | Аморебиета | 2 - 3 | Билбао Атлетик |
| 2021-01-23 | Аморебиета | 2 - 1 | Португалете |
| 2021-01-16 | Ларедо | 1 - 3 | Аморебиета |
| 2021-01-10 | Сантандер | 0 - 1 | Аморебиета |
| 2021-01-07 | Аморебиета | 0 - 1 | Спортинг Хихон |
| 2020-12-16 | Аморебиета | 1 - 0 | УД Логронес |
| 2020-12-12 | Аморебиета | 0 - 0 | Аренас де Гечо |
| 2020-12-06 | Лейоа | 1 - 1 | Аморебиета |
| 2020-11-28 | Аморебиета | 1 - 0 | Реал Унион |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 5 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 42% | 25% |
Класиране Примера РФЕФ - гр. 2
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Билбао Атлетик | 15 | +12 | 30 | |||||
| 2 | Калахора | 15 | +8 | 29 | |||||
| 3 | Реал Сосиедад Б | 16 | +12 | 28 | |||||
| 4 | Аморебиета | 16 | +5 | 28 | |||||
| 5 | Туделано | 15 | +10 | 27 | |||||
| 6 | СД Логронес | 15 | +9 | 25 | |||||
| 1 | Реал Унион | 16 | +13 | 32 | |||||
| 2 | Сантандер | 16 | +11 | 28 | |||||
| 3 | Ебро | 15 | -3 | 22 | |||||
| 4 | Осасуна Б | 15 | 0 | 20 | |||||
| 5 | Аренас де Гечо | 15 | 0 | 20 | |||||
| 6 | Тарасона | 15 | -7 | 18 | |||||
| 7 | Ларедо | 17 | -11 | 18 | |||||
| 1 | Мутилвера | 15 | +9 | 23 | |||||
| 2 | Алавес Б | 17 | -7 | 17 | |||||
| 3 | Ехеа | 15 | -7 | 14 | |||||
| 4 | Португалете | 15 | -5 | 13 | |||||
| 5 | Исара | 15 | -10 | 12 | |||||
| 6 | Баракалдо | 15 | -19 | 11 | |||||
| 7 | Харо Депортиво | 15 | -9 | 9 | |||||
| 8 | Лейоа | 14 | -11 | 9 | |||||
Хронология на изиграните мачове
| Баракалдо | |
| Аморебиета | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Баракалдо | Аморебиета |
|---|---|---|---|
| 1 | Билбао Атлетик | 2 - 1 | |
| 2 | Калахора | ||
| 3 | Реал Сосиедад Б | 1 - 4 | 2 - 1 |
| 4 | Аморебиета | - | |
| 5 | Туделано | ||
| 6 | СД Логронес | ||
| 1 | Реал Унион | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | Сантандер | 0 - 4 | 0 - 1 |
| 3 | Ебро | ||
| 4 | Осасуна Б | ||
| 5 | Аренас де Гечо | 0 - 0 | |
| 6 | Тарасона | ||
| 7 | Ларедо | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 1 | Мутилвера | ||
| 2 | Алавес Б | 4 - 2 | 0 - 0 |
| 3 | Ехеа | ||
| 4 | Португалете | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Исара | ||
| 6 | Баракалдо | - | |
| 7 | Харо Депортиво | ||
| 8 | Лейоа | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Баракалдо | Аморебиета | |
| Позиция | 6 | 4 |
| Точки | 11 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 8 |
| Точки | 10 | 9 |
Форма в шампионата
| Баракалдо | Аморебиета | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 10 |
8
4 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 3 |
2
3 3 |
Голове в шампионата
| Баракалдо | Аморебиета | |
|
Вкарани Получени |
13
32 |
21
16 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
12 |
7
8 |
Обща статистика за Примера РФЕФ - гр. 2
| Мачове (161) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (348) | |
| Средно голове на мач | 2.16 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.27 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.89 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 42% |
| Над 1.5 | 64% |
| Над 2.5 | 37% |
| Над 3.5 | 18% |
Баракалдо следващи 6 срещи
| 2021-03-06 | Португалете | - | Баракалдо |
| 2021-03-14 | Баракалдо | - | Билбао Атлетик |
| 2021-03-21 | Алавес Б | - | Баракалдо |
| 2021-03-28 | Баракалдо | - | Лейоа |
| 2021-04-07 | Баракалдо | - | Ехеа |
| 2021-04-11 | Мутилвера | - | Баракалдо |
Аморебиета следващи 6 срещи
| 2021-03-07 | Аморебиета | - | Лейоа |
| 2021-03-14 | Аренас де Гечо | - | Аморебиета |
| 2021-04-02 | Аморебиета | - | Сантандер |
| 2021-04-07 | Аморебиета | - | Туделано |
| 2021-04-11 | СД Логронес | - | Аморебиета |
| 2021-04-17 | Аморебиета | - | Калахора |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.12 | 2.99 | 2.35 |
| Вероятност | 29% | 26% | 45% |
| X2 @ 1.35 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.47 | 1.35 |
| Вероятност | 38% | 62% |
| X2 @ 1.35 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.37 | 2.83 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.37 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.22 | 1.60 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 2.5 @ 1.60 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.87 | 1.21 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.21 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.89 | 1.82 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Без @ 1.82 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-03 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
