Примера РФЕФ - гр. 2 - Испания
събота, 27.02.2021
17:00
17:00

Баракалдо

Сантандер
0 - 4
(0 - 2, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Баракалдо |
| Гост: | Сантандер |
| Разстояние: | 67.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Естадио Лазесаре |
| Капацитет: | 7 960 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Гост: | Хосе Алберто (Исп) |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.32 | 3.24 | 2.14 | X2 | 1.56 | 1.29 | |||
| 30% | 24% | 46% | 1.29 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.38 | 2.79 | 2.22 | 1.61 | 4.02 | 1.20 | ||||||
| 71% | 29% | 44% | 56% | 24% | 76% |
Последни 5 директни срещи
| 2020-11-28 | Сантандер | 3 - 0 | Баракалдо |
| 2019-02-23 | Сантандер | 1 - 0 | Баракалдо |
| 2018-10-07 | Баракалдо | 0 - 1 | Сантандер |
| 2018-03-11 | Баракалдо | 2 - 0 | Сантандер |
| 2017-10-22 | Сантандер | 3 - 2 | Баракалдо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | 1 | |
| 20% | 0% | 80% | 60% | 40% | 20% |
Баракалдо последни 12 срещи
| 2021-02-21 | Аренас де Гечо | 4 - 1 | Баракалдо |
| 2021-02-17 | Баракалдо | 1 - 0 | Ларедо |
| 2021-02-13 | Баракалдо | 3 - 0 | Реал Унион |
| 2021-02-07 | Реал Сосиедад Б | 2 - 0 | Баракалдо |
| 2021-01-09 | Лейоа | 2 - 2 | Баракалдо |
| 2021-01-03 | Билбао Атлетик | 3 - 0 | Баракалдо |
| 2020-12-23 | Баракалдо | 0 - 2 | Португалете |
| 2020-12-20 | Баракалдо | 4 - 2 | Алавес Б |
| 2020-11-28 | Сантандер | 3 - 0 | Баракалдо |
| 2020-11-22 | Баракалдо | 0 - 0 | Аренас де Гечо |
| 2020-11-15 | Реал Унион | 2 - 1 | Баракалдо |
| 2020-11-08 | Баракалдо | 1 - 4 | Реал Сосиедад Б |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 8 | 4 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 67% | 33% |
Сантандер последни 12 срещи
| 2021-02-21 | Сантандер | 3 - 1 | Ларедо |
| 2021-02-07 | Сантандер | 2 - 0 | Лейоа |
| 2021-01-31 | Алавес Б | 2 - 4 | Сантандер |
| 2021-01-24 | Сантандер | 1 - 1 | Билбао Атлетик |
| 2021-01-16 | Португалете | 0 - 1 | Сантандер |
| 2021-01-13 | Сантандер | 1 - 3 | Реал Унион |
| 2021-01-10 | Сантандер | 0 - 1 | Аморебиета |
| 2021-01-03 | Реал Сосиедад Б | 4 - 1 | Сантандер |
| 2020-12-20 | Аренас де Гечо | 1 - 1 | Сантандер |
| 2020-12-17 | Мутилвера | 1 - 0 | Сантандер |
| 2020-12-02 | Лейоа | 1 - 0 | Сантандер |
| 2020-11-28 | Сантандер | 3 - 0 | Баракалдо |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 5 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 42% | 33% |
Класиране Примера РФЕФ - гр. 2
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Билбао Атлетик | 15 | +12 | 30 | |||||
| 2 | Калахора | 15 | +8 | 29 | |||||
| 3 | Аморебиета | 15 | +7 | 28 | |||||
| 4 | Туделано | 15 | +10 | 27 | |||||
| 5 | Реал Сосиедад Б | 15 | +9 | 25 | |||||
| 6 | СД Логронес | 15 | +9 | 25 | |||||
| 1 | Реал Унион | 15 | +11 | 29 | |||||
| 2 | Сантандер | 15 | +7 | 25 | |||||
| 3 | Ебро | 15 | -3 | 22 | |||||
| 4 | Аренас де Гечо | 14 | +3 | 20 | |||||
| 5 | Осасуна Б | 15 | 0 | 20 | |||||
| 6 | Тарасона | 15 | -7 | 18 | |||||
| 7 | Ларедо | 16 | -10 | 18 | |||||
| 1 | Мутилвера | 15 | +9 | 23 | |||||
| 2 | Алавес Б | 16 | -7 | 16 | |||||
| 3 | Ехеа | 15 | -7 | 14 | |||||
| 4 | Исара | 15 | -10 | 12 | |||||
| 5 | Баракалдо | 14 | -15 | 11 | |||||
| 6 | Португалете | 14 | -6 | 10 | |||||
| 7 | Харо Депортиво | 15 | -9 | 9 | |||||
| 8 | Лейоа | 13 | -11 | 8 | |||||
Хронология на изиграните мачове
| Баракалдо | |
| Сантандер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Баракалдо | Сантандер |
|---|---|---|---|
| 1 | Билбао Атлетик | 0 - 1 | |
| 2 | Калахора | ||
| 3 | Аморебиета | ||
| 4 | Туделано | ||
| 5 | Реал Сосиедад Б | 1 - 4 | 4 - 1 |
| 6 | СД Логронес | ||
| 1 | Реал Унион | 3 - 0 | |
| 2 | Сантандер | - | |
| 3 | Ебро | ||
| 4 | Аренас де Гечо | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Осасуна Б | ||
| 6 | Тарасона | ||
| 7 | Ларедо | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 1 | Мутилвера | ||
| 2 | Алавес Б | 4 - 2 | 2 - 4 |
| 3 | Ехеа | ||
| 4 | Исара | ||
| 5 | Баракалдо | - | |
| 6 | Португалете | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 7 | Харо Депортиво | ||
| 8 | Лейоа | 1 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Баракалдо | Сантандер | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 11 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 6 |
| Точки | 10 | 11 |
Форма в шампионата
| Баракалдо | Сантандер | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 9 |
7
4 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
1 2 |
3
2 2 |
Голове в шампионата
| Баракалдо | Сантандер | |
|
Вкарани Получени |
13
28 |
22
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
8 |
8
8 |
Обща статистика за Примера РФЕФ - гр. 2
| Мачове (156) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 25% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (334) | |
| Средно голове на мач | 2.14 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.88 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 43% |
| Над 1.5 | 63% |
| Над 2.5 | 36% |
| Над 3.5 | 17% |
Баракалдо следващи 6 срещи
| 2021-03-03 | Баракалдо | - | Аморебиета |
| 2021-03-06 | Португалете | - | Баракалдо |
| 2021-03-14 | Баракалдо | - | Билбао Атлетик |
| 2021-03-21 | Алавес Б | - | Баракалдо |
| 2021-03-28 | Баракалдо | - | Лейоа |
| 2021-04-07 | Баракалдо | - | Ехеа |
Сантандер следващи 6 срещи
| 2021-03-07 | Сантандер | - | Реал Сосиедад Б |
| 2021-03-13 | Реал Унион | - | Сантандер |
| 2021-03-21 | Сантандер | - | Аренас де Гечо |
| 2021-04-02 | Аморебиета | - | Сантандер |
| 2021-04-11 | Тарасона | - | Сантандер |
| 2021-04-18 | Сантандер | - | Осасуна Б |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.32 | 3.24 | 2.14 |
| Вероятност | 30% | 24% | 46% |
| X2 @ 1.29 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.56 | 1.29 |
| Вероятност | 39% | 61% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.38 | 2.79 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.38 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.22 | 1.61 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.02 | 1.20 | |
| Вероятност | 24% | 76% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.94 | 1.80 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-27 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
