Втора Лига - Англия
събота, 08.10.2022
15:00
15:00

Бароу

Мансфийлд Таун
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Бароу |
| Гост: | Мансфийлд |
| Разстояние: | 173.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Холкър Стрийт |
| Капацитет: | 5 000 (1 000) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.20 | 2.37 | 1 | 1.53 | 1.36 | |||
| 52% | 6% | 42% | 3.10 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 67% | 33% | 45% | 55% | 23% | 77% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-01-22 | Бароу | 1 - 3 | Мансфийлд Таун |
| 2021-10-02 | Мансфийлд Таун | 0 - 1 | Бароу |
| 2021-03-06 | Бароу | 2 - 0 | Мансфийлд Таун |
| 2020-10-27 | Мансфийлд Таун | 2 - 4 | Бароу |
| 2013-04-06 | Бароу | 0 - 4 | Мансфийлд Таун |
| 2013-02-09 | Мансфийлд Таун | 8 - 1 | Бароу |
| 2012-03-17 | Мансфийлд Таун | 7 - 0 | Бароу |
| 2011-09-17 | Бароу | 2 - 3 | Мансфийлд Таун |
| 2011-04-12 | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Бароу |
| 2011-02-19 | Бароу | 2 - 2 | Мансфийлд Таун |
| 2009-09-29 | Бароу | 3 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2009-08-18 | Мансфийлд Таун | 4 - 1 | Бароу |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 9 | 9 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 75% | 75% |
Бароу последни 12 срещи
| 2022-10-01 | Транмиър | 1 - 0 | Бароу |
| 2022-09-24 | Бароу | 0 - 2 | Лейтън Ориент |
| 2022-09-17 | Нюпорт Каунти | 0 - 2 | Бароу |
| 2022-09-13 | Бароу | 2 - 0 | Донкастър |
| 2022-09-03 | Нортхямптън | 3 - 1 | Бароу |
| 2022-08-30 | Флийтууд Таун | 1 - 1 | Бароу |
| 2022-08-27 | Уимбълдън | 0 - 1 | Бароу |
| 2022-08-23 | Бароу | 2 - 2 | Линкълн Сити |
| 2022-08-20 | Бароу | 1 - 0 | Харогейт Таун |
| 2022-08-16 | Бароу | 2 - 1 | Уолсол |
| 2022-08-13 | Сътън Юнайтед | 1 - 0 | Бароу |
| 2022-08-09 | Блекпул | 0 - 0 | Бароу |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 3 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 25% | 17% |
Мансфийлд Таун последни 12 срещи
| 2022-10-04 | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Дарби Каунти |
| 2022-09-30 | Мансфийлд Таун | 2 - 2 | Хартлипул |
| 2022-09-24 | Крю Александра | 1 - 2 | Мансфийлд Таун |
| 2022-09-20 | Гримсби Таун | 2 - 0 | Мансфийлд Таун |
| 2022-09-17 | Джилингам | 0 - 2 | Мансфийлд Таун |
| 2022-09-13 | Мансфийлд Таун | 0 - 0 | Карлайл |
| 2022-09-03 | Донкастър | 1 - 3 | Мансфийлд Таун |
| 2022-08-27 | Сътън Юнайтед | 2 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2022-08-20 | Мансфийлд Таун | 2 - 1 | Стокпорт |
| 2022-08-16 | Мансфийлд Таун | 5 - 2 | Уимбълдън |
| 2022-08-13 | Лейтън Ориент | 1 - 0 | Мансфийлд Таун |
| 2022-08-09 | Мансфийлд Таун | 1 - 2 | Дарби Каунти |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 25% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лейтън Ориент | 11 | +13 | 28 |
| 2 | Стивънидж | 12 | +7 | 28 |
| 3 | Нортхямптън | 12 | +10 | 26 |
| 4 | Брадфорд Сити | 11 | +8 | 21 |
| 5 | Салфорд Сити | 11 | +7 | 21 |
| 6 | Бароу | 11 | +3 | 21 |
| 7 | Мансфийлд Таун | 11 | +6 | 20 |
| 8 | Суиндън | 12 | +3 | 20 |
| 9 | Донкастър | 12 | +2 | 20 |
| 10 | Карлайл | 11 | +3 | 18 |
| 11 | Транмиър | 11 | +2 | 16 |
| 12 | Крю Александра | 11 | +1 | 16 |
| 13 | Гримсби Таун | 11 | +1 | 16 |
| 14 | Сътън Юнайтед | 12 | -3 | 14 |
| 15 | Уолсол | 12 | +1 | 13 |
| 16 | Уимбълдън | 11 | -3 | 12 |
| 17 | Нюпорт Каунти | 12 | -4 | 11 |
| 18 | Джилингам | 11 | -8 | 10 |
| 19 | Стокпорт | 11 | -4 | 9 |
| 20 | Хартлипул | 12 | -10 | 9 |
| 21 | Харогейт Таун | 11 | -7 | 8 |
| 22 | Колчестър | 11 | -8 | 6 |
| 23 | Кроули Таун | 11 | -9 | 6 |
| 24 | Рочдейл | 11 | -11 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Бароу | |
| Мансфийлд Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Бароу | Мансфийлд Таун |
|---|---|---|---|
| 1 | Лейтън Ориент | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 2 | Стивънидж | ||
| 3 | Нортхямптън | ||
| 4 | Брадфорд Сити | 3 - 2 | |
| 5 | Салфорд Сити | 2 - 0 | |
| 6 | Бароу | - | |
| 7 | Мансфийлд Таун | - | |
| 8 | Суиндън | ||
| 9 | Донкастър | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 10 | Карлайл | ||
| 11 | Транмиър | ||
| 12 | Крю Александра | 1 - 2 | |
| 13 | Гримсби Таун | ||
| 14 | Сътън Юнайтед | 2 - 1 | |
| 15 | Уолсол | 2 - 1 | |
| 16 | Уимбълдън | ||
| 17 | Нюпорт Каунти | ||
| 18 | Джилингам | 0 - 2 | |
| 19 | Стокпорт | ||
| 20 | Хартлипул | ||
| 21 | Харогейт Таун | 1 - 0 | |
| 22 | Колчестър | ||
| 23 | Кроули Таун | ||
| 24 | Рочдейл |
Класиране в шампионата
| Бароу | Мансфийлд Таун | |
| Позиция | 6 | 7 |
| Точки | 21 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 12 | 9 |
Форма в шампионата
| Бароу | Мансфийлд Таун | |
|
Победи Равни Загуби |
7
0 4 |
6
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 1 |
3
0 3 |
Голове в шампионата
| Бароу | Мансфийлд Таун | |
|
Вкарани Получени |
15
12 |
18
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
5 |
8
7 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (136) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (310) | |
| Средно голове на мач | 2.28 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.29 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.99 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 62% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 66% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 16% |
Бароу следващи 6 срещи
| 2022-10-15 | Рочдейл | - | Бароу |
| 2022-10-18 | Бароу | - | Карлайл |
| 2022-10-22 | Джилингам | - | Бароу |
| 2022-10-25 | Бароу | - | Гримсби Таун |
| 2022-10-29 | Бароу | - | Крю Александра |
| 2022-11-01 | Бароу | - | Колчестър |
Мансфийлд Таун следващи 6 срещи
| 2022-10-15 | Мансфийлд Таун | - | Уолсол |
| 2022-10-22 | Кроули Таун | - | Мансфийлд Таун |
| 2022-10-25 | Мансфийлд Таун | - | Нюпорт Каунти |
| 2022-10-29 | Мансфийлд Таун | - | Суиндън |
| 2022-11-05 | Бароу | - | Мансфийлд Таун |
| 2022-11-08 | Мансфийлд Таун | - | Брадфорд Сити |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 3.20 | 2.37 |
| Вероятност | 52% | 6% | 42% |
| 1 @ 3.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.36 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 1.53 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-08 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
