Суперлига - Швейцария
неделя, 11.09.2022
15:30
15:30

Базел

Грасхопърс
5 - 1
(2 - 1, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Базел |
| Гост: | Цюрих |
| Разстояние: | 76.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Санкт Якоб Парк |
| Капацитет: | 38 512 (37 500) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:30 (16:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.33 | 6.50 | X2 | 1.11 | 2.50 | |||
| 15% | 62% | 23% | 2.50 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 89% | 11% | 54% | 46% | 30% | 70% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-12 | Базел | 1 - 1 | Грасхопърс |
| 2022-03-20 | Грасхопърс | 2 - 4 | Базел |
| 2021-12-19 | Базел | 2 - 2 | Грасхопърс |
| 2021-07-25 | Грасхопърс | 0 - 2 | Базел |
| 2021-07-06 | Базел | 1 - 0 | Грасхопърс |
| 2020-01-21 | Базел | 1 - 2 | Грасхопърс |
| 2019-04-13 | Базел | 0 - 0 | Грасхопърс |
| 2019-02-03 | Грасхопърс | 0 - 4 | Базел |
| 2018-10-27 | Грасхопърс | 1 - 3 | Базел |
| 2018-08-04 | Базел | 4 - 2 | Грасхопърс |
| 2018-04-18 | Базел | 1 - 0 | Грасхопърс |
| 2017-12-17 | Грасхопърс | 0 - 2 | Базел |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 9 | 6 | 5 | |
| 67% | 25% | 8% | 75% | 50% | 42% |
Базел последни 12 срещи
| 2022-09-08 | Базел | 3 - 1 | Пюник Ереван |
| 2022-09-03 | Сион | 2 - 1 | Базел |
| 2022-08-28 | Цюрих | 2 - 4 | Базел |
| 2022-08-25 | Базел | 2 - 0 | ЦСКА София |
| 2022-08-18 | ЦСКА София | 1 - 0 | Базел |
| 2022-08-14 | Базел | 0 - 2 | Лугано |
| 2022-08-11 | Базел | 2 - 1 | Брьондби |
| 2022-08-07 | Базел | 0 - 0 | Йънг Бойс |
| 2022-08-04 | Брьондби | 1 - 0 | Базел |
| 2022-07-28 | Крусейдърс | 1 - 1 | Базел |
| 2022-07-24 | Базел | 1 - 1 | Сервет |
| 2022-07-21 | Базел | 2 - 0 | Крусейдърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 4 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 33% | 17% |
Грасхопърс последни 12 срещи
| 2022-09-04 | Грасхопърс | 3 - 0 | Винтертур |
| 2022-08-27 | Сервет | 3 - 1 | Грасхопърс |
| 2022-08-13 | Сион | 2 - 2 | Грасхопърс |
| 2022-08-10 | Люцерн | 1 - 1 | Грасхопърс |
| 2022-08-06 | Грасхопърс | 3 - 2 | Санкт Гален |
| 2022-07-31 | Йънг Бойс | 1 - 1 | Грасхопърс |
| 2022-07-24 | Грасхопърс | 2 - 1 | Лугано |
| 2022-07-17 | Веен Висбаден | 2 - 3 | Грасхопърс |
| 2022-07-09 | Кьолн | 1 - 1 | Грасхопърс |
| 2022-07-01 | Ивердон-Спорт | 2 - 0 | Грасхопърс |
| 2022-06-24 | Грасхопърс | 1 - 5 | Шафхаузен |
| 2022-05-22 | Йънг Бойс | 3 - 0 | Грасхопърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 12 | 8 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 67% | 42% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Санкт Гален | 8 | +6 | 15 |
| 2 | Йънг Бойс | 7 | +13 | 14 |
| 3 | Сервет | 7 | +3 | 14 |
| 4 | Сион | 8 | +1 | 14 |
| 5 | Грасхопърс | 7 | +3 | 12 |
| 6 | Люцерн | 7 | +4 | 11 |
| 7 | Лугано | 7 | +2 | 9 |
| 8 | Базел | 6 | -1 | 6 |
| 9 | Цюрих | 7 | -12 | 2 |
| 10 | Винтертур | 8 | -19 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Базел | |
| Грасхопърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Базел | Грасхопърс |
|---|---|---|---|
| 1 | Санкт Гален | ||
| 2 | Йънг Бойс | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 3 | Сервет | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | Сион | 2 - 2 | |
| 5 | Грасхопърс | - | |
| 6 | Люцерн | 1 - 1 | |
| 7 | Лугано | 0 - 2 | |
| 8 | Базел | - | |
| 9 | Цюрих | ||
| 10 | Винтертур |
Класиране в шампионата
| Базел | Грасхопърс | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 6 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 2 | 3 |
Форма в шампионата
| Базел | Грасхопърс | |
|
Победи Равни Загуби |
1
3 2 |
3
3 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
0
2 1 |
0
3 1 |
Голове в шампионата
| Базел | Грасхопърс | |
|
Вкарани Получени |
7
8 |
13
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
1
3 |
5
7 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (36) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (107) | |
| Средно голове на мач | 2.97 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.44 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.53 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 86% |
| Над 2.5 | 58% |
| Над 3.5 | 31% |
Базел следващи 6 срещи
| 2022-09-15 | Жалгирис Вилнюс | - | Базел |
| 2022-09-18 | Аарау | - | Базел |
| 2022-10-01 | Базел | - | Санкт Гален |
| 2022-10-06 | Базел | - | Слован Брат. |
| 2022-10-09 | Лугано | - | Базел |
| 2022-10-13 | Слован Брат. | - | Базел |
Грасхопърс следващи 6 срещи
| 2022-09-22 | Щутгарт | - | Грасхопърс |
| 2022-10-01 | Грасхопърс | - | Цюрих |
| 2022-10-08 | Грасхопърс | - | Сион |
| 2022-10-15 | Винтертур | - | Грасхопърс |
| 2022-10-20 | Грасхопърс | - | Сервет |
| 2022-10-23 | Цюрих | - | Грасхопърс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 4.33 | 6.50 |
| Вероятност | 15% | 62% | 23% |
| X2 @ 2.50 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.11 | 2.50 |
| Вероятност | 40% | 60% |
| X2 @ 2.50 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 5.50 | |
| Вероятност | 89% | 11% | |
| Над 1.5 @ 1.14 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.40 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Над 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.57 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-11 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
