Суперлига - Швейцария
неделя, 23.10.2022
13:15
13:15

Базел

Винтертур
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Базел |
| Гост: | Винтертур |
| Разстояние: | 88.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Санкт Якоб Парк |
| Капацитет: | 38 512 (37 500) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:15 (14:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.50 | 7.00 | 1 | 1.10 | 2.62 | |||
| 47% | 36% | 17% | 1.44 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.61 | 2.25 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 69% | 31% | 44% | 56% | 31% | 69% |
Последни 8 директни срещи
| 2022-07-16 | Винтертур | 1 - 1 | Базел |
| 2021-02-17 | Винтертур | 6 - 2 | Базел |
| 2020-08-25 | Базел | 6 - 1 | Винтертур |
| 2018-10-31 | Винтертур | 0 - 1 | Базел |
| 2018-01-24 | Базел | 1 - 0 | Винтертур |
| 2017-04-05 | Винтертур | 1 - 3 | Базел |
| 2014-09-21 | Винтертур | 0 - 4 | Базел |
| 2012-04-15 | Винтертур | 1 - 2 | Базел |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 1 | 6 | 5 | 4 | |
| 75% | 12% | 12% | 75% | 62% | 50% |
Базел последни 12 срещи
| 2022-10-20 | Базел | 0 - 0 | Цюрих |
| 2022-10-16 | Сервет | 0 - 0 | Базел |
| 2022-10-13 | Слован Брат. | 3 - 3 | Базел |
| 2022-10-09 | Лугано | 1 - 0 | Базел |
| 2022-10-06 | Базел | 0 - 2 | Слован Брат. |
| 2022-10-01 | Базел | 3 - 2 | Санкт Гален |
| 2022-09-18 | Аарау | 1 - 1 | Базел |
| 2022-09-15 | Жалгирис Вилнюс | 0 - 1 | Базел |
| 2022-09-11 | Базел | 5 - 1 | Грасхопърс |
| 2022-09-08 | Базел | 3 - 1 | Пюник Ереван |
| 2022-09-03 | Сион | 2 - 1 | Базел |
| 2022-08-28 | Цюрих | 2 - 4 | Базел |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 6 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 50% | 42% |
Винтертур последни 12 срещи
| 2022-10-18 | Винтертур | 1 - 0 | Сион |
| 2022-10-15 | Винтертур | 1 - 0 | Грасхопърс |
| 2022-10-09 | Цюрих | 0 - 0 | Винтертур |
| 2022-10-02 | Сион | 1 - 3 | Винтертур |
| 2022-09-21 | Карлсруе | 4 - 0 | Винтертур |
| 2022-09-10 | Винтертур | 0 - 6 | Люцерн |
| 2022-09-04 | Грасхопърс | 3 - 0 | Винтертур |
| 2022-08-28 | Винтертур | 1 - 5 | Йънг Бойс |
| 2022-08-14 | Винтертур | 1 - 1 | Цюрих |
| 2022-08-06 | Сервет | 1 - 0 | Винтертур |
| 2022-07-31 | Винтертур | 1 - 4 | Лугано |
| 2022-07-23 | Санкт Гален | 2 - 0 | Винтертур |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 6 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 50% | 42% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 13 | +21 | 28 |
| 2 | Сервет | 12 | +4 | 22 |
| 3 | Сион | 13 | 0 | 19 |
| 4 | Санкт Гален | 12 | +4 | 17 |
| 5 | Люцерн | 12 | +3 | 16 |
| 6 | Лугано | 13 | -4 | 16 |
| 7 | Базел | 11 | +3 | 14 |
| 8 | Грасхопърс | 12 | -3 | 14 |
| 9 | Винтертур | 12 | -15 | 12 |
| 10 | Цюрих | 12 | -13 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| Базел | |
| Винтертур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Базел | Винтертур |
|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 0 - 0 | |
| 2 | Сервет | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Сион | 1 - 3 | |
| 4 | Санкт Гален | 3 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Люцерн | ||
| 6 | Лугано | 0 - 2 | |
| 7 | Базел | - | |
| 8 | Грасхопърс | 5 - 1 | 3 - 0 |
| 9 | Винтертур | - | |
| 10 | Цюрих | 0 - 0 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Базел | Винтертур | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 14 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 8 |
| Точки | 9 | 4 |
Форма в шампионата
| Базел | Винтертур | |
|
Победи Равни Загуби |
3
5 3 |
3
3 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 1 |
1
1 3 |
Голове в шампионата
| Базел | Винтертур | |
|
Вкарани Получени |
15
12 |
9
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
9
6 |
3
7 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (61) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (178) | |
| Средно голове на мач | 2.92 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.52 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.39 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 57% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 54% |
| Над 3.5 | 33% |
Базел следващи 6 срещи
| 2022-10-27 | Базел | - | Жалгирис Вилнюс |
| 2022-10-30 | Йънг Бойс | - | Базел |
| 2022-11-03 | Пюник Ереван | - | Базел |
| 2022-11-06 | Базел | - | Сион |
| 2022-11-09 | Люцерн | - | Базел |
| 2022-11-12 | Грасхопърс | - | Базел |
Винтертур следващи 6 срещи
| 2022-10-30 | Винтертур | - | Санкт Гален |
| 2022-11-05 | Люцерн | - | Винтертур |
| 2022-11-09 | Лугано | - | Винтертур |
| 2022-11-13 | Лугано | - | Винтертур |
| 2023-01-05 | Винтертур | - | Линенсе |
| 2023-01-08 | Винтертур | - | Фрайбург II |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 4.50 | 7.00 |
| Вероятност | 47% | 36% | 17% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.10 | 2.62 |
| Вероятност | 72% | 28% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 4.50 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.18 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.25 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Под 2.5 @ 2.25 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.50 | 1.50 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.50 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-23 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
