Суперлига - Швейцария
събота, 15.05.2021
19:30
19:30

Базел

Цюрих
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Базел |
| Гост: | Цюрих |
| Разстояние: | 76.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Санкт Якоб Парк |
| Капацитет: | 38 512 (37 500) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.75 | 4.75 | X | 1.18 | 2.10 | |||
| 38% | 31% | 31% | 3.75 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.53 | 2.40 | 2.20 | 1.61 | ||||||
| 79% | 21% | 59% | 41% | 38% | 62% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-14 | Цюрих | 2 - 0 | Базел |
| 2021-01-23 | Базел | 1 - 4 | Цюрих |
| 2020-11-04 | Цюрих | 1 - 0 | Базел |
| 2020-07-14 | Базел | 4 - 0 | Цюрих |
| 2020-02-08 | Цюрих | 0 - 4 | Базел |
| 2019-10-27 | Цюрих | 3 - 2 | Базел |
| 2019-09-25 | Базел | 4 - 0 | Цюрих |
| 2019-05-04 | Базел | 3 - 0 | Цюрих |
| 2019-04-25 | Цюрих | 1 - 3 | Базел |
| 2019-04-03 | Цюрих | 0 - 2 | Базел |
| 2018-12-09 | Базел | 2 - 0 | Цюрих |
| 2018-08-26 | Цюрих | 1 - 1 | Базел |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 11 | 7 | 6 | |
| 58% | 8% | 33% | 92% | 58% | 50% |
Базел последни 12 срещи
| 2021-05-11 | Базел | 2 - 0 | Лугано |
| 2021-05-08 | Йънг Бойс | 2 - 0 | Базел |
| 2021-05-01 | Базел | 1 - 0 | Санкт Гален |
| 2021-04-24 | Лозана Спорт | 3 - 3 | Базел |
| 2021-04-21 | Вадуц | 1 - 1 | Базел |
| 2021-04-18 | Базел | 5 - 0 | Сервет |
| 2021-04-10 | Люцерн | 3 - 4 | Базел |
| 2021-04-05 | Базел | 1 - 2 | Вадуц |
| 2021-03-20 | Лугано | 2 - 1 | Базел |
| 2021-03-13 | Базел | 4 - 1 | Люцерн |
| 2021-03-06 | Сервет | 2 - 1 | Базел |
| 2021-03-03 | Базел | 1 - 1 | Йънг Бойс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 7 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 58% | 33% |
Цюрих последни 12 срещи
| 2021-05-12 | Цюрих | 2 - 2 | Санкт Гален |
| 2021-05-09 | Лозана Спорт | 2 - 2 | Цюрих |
| 2021-05-02 | Цюрих | 3 - 0 | Лугано |
| 2021-04-25 | Люцерн | 3 - 1 | Цюрих |
| 2021-04-22 | Цюрих | 1 - 2 | Йънг Бойс |
| 2021-04-17 | Сион | 2 - 2 | Цюрих |
| 2021-04-11 | Цюрих | 1 - 2 | Сервет |
| 2021-04-03 | Санкт Гален | 1 - 1 | Цюрих |
| 2021-03-21 | Йънг Бойс | 4 - 0 | Цюрих |
| 2021-03-13 | Цюрих | 1 - 1 | Лозана Спорт |
| 2021-03-07 | Лугано | 0 - 1 | Цюрих |
| 2021-03-04 | Цюрих | 1 - 2 | Люцерн |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 11 | 9 | 5 | |
| 17% | 42% | 42% | 92% | 75% | 42% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 34 | +40 | 78 |
| 2 | Базел | 34 | +7 | 50 |
| 3 | Сервет | 34 | -12 | 47 |
| 4 | Люцерн | 34 | +7 | 46 |
| 5 | Лозана Спорт | 34 | +4 | 46 |
| 6 | Лугано | 34 | -5 | 43 |
| 7 | Цюрих | 34 | -3 | 40 |
| 8 | Санкт Гален | 34 | -9 | 38 |
| 9 | Вадуц | 34 | -17 | 36 |
| 10 | Сион | 34 | -12 | 35 |
Хронология на изиграните мачове
| Базел | |
| Цюрих | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Базел | Цюрих |
|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 1 - 1 | 4 - 0 |
| 2 | Базел | - | 1 - 4 |
| 3 | Сервет | 5 - 0 | 3 - 1 |
| 4 | Люцерн | 4 - 1 | 3 - 1 |
| 5 | Лозана Спорт | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Лугано | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Цюрих | 1 - 4 | - |
| 8 | Санкт Гален | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 9 | Вадуц | 1 - 2 | 3 - 2 |
| 10 | Сион | 2 - 2 | 2 - 2 |
Класиране в шампионата
| Базел | Цюрих | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 50 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 30 | 20 |
Форма в шампионата
| Базел | Цюрих | |
|
Победи Равни Загуби |
14
8 12 |
10
10 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
8
6 3 |
5
5 7 |
Голове в шампионата
| Базел | Цюрих | |
|
Вкарани Получени |
56
49 |
49
52 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
31
21 |
26
32 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (170) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (470) | |
| Средно голове на мач | 2.76 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.48 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.29 |
| Домакинът е отбелязал в | 78% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 58% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 55% |
| Над 3.5 | 30% |
Базел следващи 6 срещи
| 2021-05-21 | Сион | - | Базел |
| 2021-06-27 | Базел | - | Тун |
| 2021-07-01 | Базел | - | Динамо Киев |
| 2021-07-06 | Базел | - | Грасхопърс |
| 2021-07-09 | Страсбург | - | Базел |
| 2021-07-10 | Базел | - | Аарау |
Цюрих следващи 6 срещи
| 2021-05-21 | Цюрих | - | Вадуц |
| 2021-06-25 | Цюрих | - | Вил |
| 2021-07-03 | Цюрих | - | Аарау |
| 2021-07-07 | Фейенорд | - | Цюрих |
| 2021-07-10 | Цюрих | - | Вадуц |
| 2021-07-17 | Цюрих | - | Кринс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 3.75 | 4.75 |
| Вероятност | 38% | 31% | 31% |
| X @ 3.75 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 2.10 |
| Вероятност | 55% | 45% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 5.50 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.14 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.40 | |
| Вероятност | 59% | 41% | |
| Над 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.61 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 3.5 @ 1.61 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.50 | 2.50 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Г/Г @ 1.50 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-15 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
