Първа Лига - Сев. Македония
неделя, 17.05.2026
16:00
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Куманово |
| Гост: |
Скопие |
| Разстояние: |
27.7 км |
| Начален час |
| Час: |
16:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.63 |
3.60 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.19 |
2.10 |
| 47% |
27% |
26% |
1.63 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
3.90 |
|
|
|
1.66 |
2.05 |
|
|
|
2.65 |
1.42 |
| 80% |
20% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
29% |
71% |
Последни 2 директни срещи
|
2026-03-08 |
Башкими
|
2 - 0 |
Македония ГП
|
|
2025-10-29 |
Македония ГП
|
1 - 1 |
Башкими
|
Башкими последни 12 срещи
|
2026-05-10 |
Арсими Чегране
|
1 - 1 |
Башкими
|
|
2026-05-02 |
Башкими
|
0 - 2 |
Вардар Скопие
|
|
2026-04-27 |
Шкендия 79
|
2 - 3 |
Башкими
|
|
2026-04-19 |
Башкими
|
0 - 4 |
Струга Трим-Лум
|
|
2026-04-11 |
Силекс Кратово
|
1 - 0 |
Башкими
|
|
2026-04-07 |
Башкими
|
0 - 0 |
АП Брера
|
|
2026-04-02 |
Башкими
|
2 - 2 |
Тиквеш
|
|
2026-03-23 |
Шкупи Скопие
|
2 - 3 |
Башкими
|
|
2026-03-16 |
Башкими
|
1 - 2 |
Работнички
|
|
2026-03-08 |
Башкими
|
2 - 0 |
Македония ГП
|
|
2026-03-03 |
Шкупи Скопие
|
0 - 2 |
Башкими
|
|
2026-02-27 |
Башкими
|
0 - 2 |
АП Брера
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
10 |
5 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
83% |
42% |
33% |
Македония ГП последни 12 срещи
|
2026-05-10 |
Македония ГП
|
1 - 4 |
Тиквеш
|
|
2026-05-01 |
Шкупи Скопие
|
0 - 4 |
Македония ГП
|
|
2026-04-25 |
Македония ГП
|
2 - 1 |
Работнички
|
|
2026-04-18 |
Пелистер Битоля
|
2 - 0 |
Македония ГП
|
|
2026-04-14 |
АП Брера
|
1 - 1 |
Македония ГП
|
|
2026-04-09 |
Македония ГП
|
0 - 1 |
Арсими Чегране
|
|
2026-04-04 |
Вардар Скопие
|
5 - 1 |
Македония ГП
|
|
2026-03-21 |
Македония ГП
|
0 - 1 |
Шкендия 79
|
|
2026-03-14 |
Струга Трим-Лум
|
3 - 0 |
Македония ГП
|
|
2026-03-08 |
Башкими
|
2 - 0 |
Македония ГП
|
|
2026-03-04 |
Македония ГП
|
3 - 1 |
Работнички
|
|
2026-03-01 |
Арсими Чегране
|
1 - 1 |
Македония ГП
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
10 |
6 |
4 |
| 25% |
17% |
58% |
|
83% |
50% |
33% |
Класиране Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вардар Скопие |
32 |
25 |
5 |
2 |
77 |
21 |
+56 |
80 |
| 2 |
Шкендия 79 |
32 |
23 |
5 |
4 |
67 |
27 |
+40 |
74 |
| 3 |
Струга Трим-Лум |
32 |
19 |
5 |
8 |
68 |
27 |
+41 |
62 |
| 4 |
Силекс Кратово |
32 |
16 |
5 |
11 |
57 |
32 |
+25 |
53 |
| 5 |
Тиквеш |
31 |
13 |
5 |
13 |
54 |
44 |
+10 |
44 |
| 6 |
Арсими Чегране |
32 |
12 |
7 |
13 |
49 |
53 |
-4 |
43 |
| 7 |
Башкими |
31 |
11 |
8 |
12 |
37 |
50 |
-13 |
41 |
| 8 |
АП Брера |
32 |
9 |
10 |
13 |
40 |
56 |
-16 |
37 |
| 9 |
Пелистер Битоля |
31 |
9 |
9 |
13 |
38 |
40 |
-2 |
36 |
| 10 |
Македония ГП |
31 |
8 |
6 |
17 |
35 |
52 |
-17 |
30 |
| 11 |
Работнички |
31 |
8 |
6 |
17 |
37 |
55 |
-18 |
30 |
| 12 |
Шкупи Скопие |
31 |
0 |
1 |
30 |
15 |
117 |
-102 |
1 |
Хронология на изиграните мачове
| Башкими |
|
| Македония ГП |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Башкими |
Македония ГП |
| 1 |
Вардар Скопие |
0 - 2 |
5 - 1 |
| 2 |
Шкендия 79 |
1 - 3 |
7 - 2 |
| 3 |
Струга Трим-Лум |
0 - 4 |
3 - 0 |
| 4 |
Силекс Кратово |
2 - 1 |
3 - 0 |
| 5 |
Тиквеш |
2 - 2 |
2 - 1 |
| 6 |
Арсими Чегране |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Башкими |
- |
2 - 0 |
| 8 |
АП Брера |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 9 |
Пелистер Битоля |
1 - 0 |
2 - 0 |
| 10 |
Македония ГП |
2 - 0 |
- |
| 11 |
Работнички |
1 - 2 |
0 - 0 |
| 12 |
Шкупи Скопие |
4 - 1 |
0 - 4 |
Представяне в Шампионата
| |
Башкими |
Македония ГП |
| Победи |
11 |
8 |
| Равни |
8 |
6 |
| Загуби |
12 |
17 |
| Вкарани голове |
37 |
35 |
| Получени голове |
50 |
52 |
| Средно вкарани |
1.19 |
1.13 |
| Средно получени |
1.61 |
1.68 |
| Мачове вкарал |
65% |
65% |
| Мачове получил |
77% |
84% |
| Гол/Гол |
52% |
52% |
| Над 1.5 |
81% |
84% |
| Над 2.5 |
52% |
48% |
| Над 3.5 |
32% |
23% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
2 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
6 |
9 |
| Вкарани голове |
19 |
14 |
| Получени голове |
25 |
31 |
| Средно вкарани |
1.19 |
0.88 |
| Средно получени |
1.56 |
1.94 |
| Мачове вкарал |
62% |
56% |
| Мачове получил |
75% |
81% |
| Гол/Гол |
50% |
44% |
| Над 1.5 |
81% |
88% |
| Над 2.5 |
56% |
38% |
| Над 3.5 |
38% |
19% |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (189) |
| Победа за домакина |
42% |
| Равен |
19% |
| Победа за госта |
39% |
| Изиграни мачове |
95% |
| Голове (574) |
| Средно голове на мач |
3.04 |
| Домакинът е отбелязал средно |
1.66 |
| Гостът е отбелязал средно |
1.38 |
| Домакинът е отбелязал в |
72% |
| Гостът е отбелязал в |
68% |
| Гол/Гол |
47% |
| Над 1.5 |
77% |
| Над 2.5 |
57% |
| Над 3.5 |
35% |
Башкими следващи 1 срещи
|
2026-05-23 |
Пелистер Битоля
|
- |
Башкими
|
Македония ГП следващи 1 срещи
|
2026-05-23 |
Македония ГП
|
- |
Силекс Кратово
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.63 |
3.60 |
4.20 |
| Вероятност |
47% |
27% |
26% |
|
1 @ 1.63 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.19 |
2.10 |
| Вероятност |
63% |
37% |
|
1X @ 1.19 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.21 |
3.90 |
| Вероятност |
|
80% |
20% |
|
Над 1.5 @ 1.21 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.66 |
2.05 |
| Вероятност |
|
52% |
48% |
|
Над 2.5 @ 1.66 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.65 |
1.42 |
| Вероятност |
|
29% |
71% |
|
Под 3.5 @ 1.42 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.70 |
2.00 |
| Вероятност |
|
50% |
50% |
|
Г/Г @ 1.70 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-16 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!