Чалъндж Лига - Швейцария
петък, 18.11.2022
19:15
19:15

Белинзона

Тун
1 - 3
(0 - 0, 1 - 3)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Белинзона |
| Гост: | Тун |
| Разстояние: | 123.6 км |
| Начален час | |
| Час: | 19:15 (20:15 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.40 | 2.00 | 1 | 1.71 | 1.32 | |||
| 48% | 26% | 26% | 3.10 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.90 | 1.66 | 2.05 | 2.60 | 1.42 | ||||||
| 87% | 13% | 65% | 35% | 47% | 53% |
Последни 7 директни срещи
| 2022-07-22 | Тун | 1 - 1 | Белинзона |
| 2011-05-22 | Тун | 3 - 1 | Белинзона |
| 2011-04-09 | Белинзона | 1 - 1 | Тун |
| 2010-12-11 | Тун | 0 - 0 | Белинзона |
| 2010-09-23 | Белинзона | 2 - 2 | Тун |
| 2001-11-04 | Тун | 1 - 0 | Белинзона |
| 2001-08-09 | Белинзона | 0 - 2 | Тун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 3 | 5 | 2 | 2 | |
| 0% | 57% | 43% | 71% | 29% | 29% |
Белинзона последни 12 срещи
| 2022-11-13 | Лозана Спорт | 1 - 1 | Белинзона |
| 2022-11-05 | Лозана-Уши | 2 - 1 | Белинзона |
| 2022-10-30 | Белинзона | 2 - 0 | Вадуц |
| 2022-10-22 | Белинзона | 1 - 2 | Ивердон-Спорт |
| 2022-10-19 | Аарау | 0 - 1 | Белинзона |
| 2022-10-15 | Белинзона | 5 - 1 | Вил |
| 2022-10-07 | Ксамакс | 4 - 0 | Белинзона |
| 2022-10-02 | Белинзона | 1 - 3 | Шафхаузен |
| 2022-09-17 | Белинзона | 0 - 0 | Люцерн |
| 2022-09-11 | Вил | 5 - 1 | Белинзона |
| 2022-09-02 | Ивердон-Спорт | 0 - 1 | Белинзона |
| 2022-08-27 | Белинзона | 3 - 1 | Ксамакс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 7 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 58% | 42% |
Тун последни 12 срещи
| 2022-11-11 | Тун | 2 - 1 | Шафхаузен |
| 2022-11-04 | Тун | 1 - 3 | Вил |
| 2022-10-28 | Ксамакс | 2 - 2 | Тун |
| 2022-10-21 | Лозана Спорт | 2 - 1 | Тун |
| 2022-10-17 | Тун | 1 - 3 | Ивердон-Спорт |
| 2022-10-14 | Тун | 0 - 2 | Лозана-Уши |
| 2022-10-07 | Аарау | 2 - 2 | Тун |
| 2022-09-30 | Тун | 2 - 1 | Ксамакс |
| 2022-09-16 | Ксамакс | 1 - 2 | Тун |
| 2022-09-10 | Лозана-Уши | 2 - 2 | Тун |
| 2022-09-02 | Тун | 2 - 0 | Лозана Спорт |
| 2022-08-26 | Вил | 1 - 1 | Тун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 12 | 9 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 75% | 42% |
Класиране Чалъндж Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вил | 16 | +14 | 32 |
| 2 | Лозана-Уши | 16 | +6 | 30 |
| 3 | Ивердон-Спорт | 16 | +8 | 29 |
| 4 | Лозана Спорт | 16 | +6 | 27 |
| 5 | Белинзона | 16 | -7 | 23 |
| 6 | Аарау | 16 | -3 | 21 |
| 7 | Тун | 16 | -4 | 18 |
| 8 | Шафхаузен | 16 | -8 | 16 |
| 9 | Вадуц | 16 | -5 | 13 |
| 10 | Ксамакс | 16 | -7 | 11 |
Хронология на изиграните мачове
| Белинзона | |
| Тун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Белинзона | Тун |
|---|---|---|---|
| 1 | Вил | 5 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Лозана-Уши | 1 - 4 | 2 - 2 |
| 3 | Ивердон-Спорт | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 4 | Лозана Спорт | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Белинзона | - | |
| 6 | Аарау | 0 - 4 | 2 - 2 |
| 7 | Тун | - | |
| 8 | Шафхаузен | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 9 | Вадуц | 2 - 0 | 2 - 4 |
| 10 | Ксамакс | 3 - 1 | 2 - 2 |
Класиране в шампионата
| Белинзона | Тун | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 23 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 12 | 7 |
Форма в шампионата
| Белинзона | Тун | |
|
Победи Равни Загуби |
7
2 7 |
4
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 4 |
1
4 3 |
Голове в шампионата
| Белинзона | Тун | |
|
Вкарани Получени |
23
30 |
24
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
15 |
13
15 |
Обща статистика за Чалъндж Лига
| Мачове (80) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (261) | |
| Средно голове на мач | 3.26 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.85 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.41 |
| Домакинът е отбелязал в | 84% |
| Гостът е отбелязал в | 79% |
| Гол/Гол | 66% |
| Над 1.5 | 88% |
| Над 2.5 | 65% |
| Над 3.5 | 44% |
Белинзона следващи 6 срещи
| 2022-11-25 | Шафхаузен | - | Белинзона |
| 2023-01-10 | Тун | - | Белинзона |
| 2023-01-29 | Белинзона | - | Ивердон-Спорт |
| 2023-02-05 | Вил | - | Белинзона |
| 2023-02-12 | Белинзона | - | Шафхаузен |
| 2023-02-19 | Лозана Спорт | - | Белинзона |
Тун следващи 6 срещи
| 2022-11-26 | Тун | - | Вадуц |
| 2022-12-30 | Тун | - | Сион |
| 2023-01-10 | Тун | - | Белинзона |
| 2023-01-14 | Йънг Бойс | - | Тун |
| 2023-01-28 | Аарау | - | Тун |
| 2023-01-31 | Тун | - | Люцерн |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 3.40 | 2.00 |
| Вероятност | 48% | 26% | 26% |
| 1 @ 3.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.71 | 1.32 |
| Вероятност | 64% | 36% |
| 1X @ 1.71 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 3.90 | |
| Вероятност | 87% | 13% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.05 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.60 | 1.42 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Под 3.5 @ 1.42 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.60 | 2.20 | |
| Вероятност | 70% | 30% | |
| Г/Г @ 1.60 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-18 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
