Лига Португал 2 - Португалия
неделя, 07.02.2021
17:00
17:00

Бенфика Б

Каза Пиа
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Лисабон |
| Гост: | Лисабон |
| Стадион | |
| Стадион: | Ещадио да Тападиня |
| Капацитет: | 10 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (17:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.30 | 2.90 | X2 | 1.40 | 1.53 | |||
| 29% | 37% | 34% | 1.53 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 1.95 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 77% | 23% | 46% | 54% | 30% | 70% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-09-19 | Каза Пиа | 0 - 6 | Бенфика Б |
| 2020-01-11 | Бенфика Б | 4 - 0 | Каза Пиа |
Бенфика Б последни 12 срещи
| 2021-01-31 | Вилафранкензе | 2 - 2 | Бенфика Б |
| 2021-01-25 | Порто Б | 1 - 1 | Бенфика Б |
| 2021-01-16 | Бенфика Б | 2 - 2 | Акад. Коимбра |
| 2021-01-10 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | Бенфика Б |
| 2021-01-03 | Бенфика Б | 4 - 0 | Оливейрензе |
| 2020-12-27 | Пенафиел | 2 - 0 | Бенфика Б |
| 2020-12-20 | Бенфика Б | 1 - 1 | Визела |
| 2020-12-05 | Фейрензе | 2 - 0 | Бенфика Б |
| 2020-11-30 | Бенфика Б | 1 - 0 | Варзин |
| 2020-11-25 | Кова Да Пиедаде | 2 - 3 | Бенфика Б |
| 2020-11-01 | Лейшоес | 3 - 2 | Бенфика Б |
| 2020-10-24 | Бенфика Б | 0 - 1 | Академико Визеу |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 5 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 42% | 42% |
Каза Пиа последни 12 срещи
| 2021-01-31 | Каза Пиа | 1 - 1 | Лейшоес |
| 2021-01-25 | Каза Пиа | 2 - 1 | Кова Да Пиедаде |
| 2021-01-17 | Варзин | 0 - 1 | Каза Пиа |
| 2021-01-10 | Каза Пиа | 1 - 1 | Ароука |
| 2021-01-05 | Академико Визеу | 1 - 1 | Каза Пиа |
| 2020-12-30 | Каза Пиа | 0 - 2 | Ещорил Прая |
| 2020-12-20 | Акад. Коимбра | 1 - 1 | Каза Пиа |
| 2020-12-08 | Каза Пиа | 2 - 0 | Мафра |
| 2020-12-01 | Шавеш | 1 - 2 | Каза Пиа |
| 2020-11-25 | Каза Пиа | 1 - 1 | Насионал Мадейра |
| 2020-11-07 | Каза Пиа | 0 - 1 | Спортинг Ковиля |
| 2020-11-01 | Каза Пиа | 3 - 3 | Пенафиел |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 10 | 3 | 1 | |
| 33% | 50% | 17% | 83% | 25% | 8% |
Класиране Лига Португал 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Акад. Коимбра | 19 | +13 | 39 |
| 2 | Ещорил Прая | 19 | +16 | 38 |
| 3 | Фейрензе | 19 | +12 | 37 |
| 4 | Визела | 18 | +4 | 32 |
| 5 | Шавеш | 19 | +4 | 30 |
| 6 | Ароука | 19 | +2 | 30 |
| 7 | Каза Пиа | 18 | -3 | 26 |
| 8 | Мафра | 17 | +4 | 25 |
| 9 | Пенафиел | 17 | +1 | 25 |
| 10 | Лейшоес | 19 | -3 | 22 |
| 11 | Бенфика Б | 18 | +3 | 20 |
| 12 | Вилафранкензе | 18 | -6 | 18 |
| 13 | Оливейрензе | 18 | -10 | 18 |
| 14 | Спортинг Ковиля | 15 | 0 | 17 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 17 | -7 | 17 |
| 16 | Академико Визеу | 17 | -6 | 16 |
| 17 | Варзин | 19 | -14 | 14 |
| 18 | Порто Б | 18 | -10 | 13 |
Хронология на изиграните мачове
| Бенфика Б | |
| Каза Пиа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Бенфика Б | Каза Пиа |
|---|---|---|---|
| 1 | Акад. Коимбра | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Ещорил Прая | 0 - 1 | |
| 3 | Фейрензе | 2 - 1 | |
| 4 | Визела | 1 - 1 | |
| 5 | Шавеш | 3 - 4 | 1 - 2 |
| 6 | Ароука | ||
| 7 | Каза Пиа | - | |
| 8 | Мафра | ||
| 9 | Пенафиел | ||
| 10 | Лейшоес | 2 - 2 | |
| 11 | Бенфика Б | - | |
| 12 | Вилафранкензе | 3 - 2 | 2 - 2 |
| 13 | Оливейрензе | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Спортинг Ковиля | ||
| 15 | Кова Да Пиедаде | ||
| 16 | Академико Визеу | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Варзин | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 18 | Порто Б |
Класиране в шампионата
| Бенфика Б | Каза Пиа | |
| Позиция | 11 | 7 |
| Точки | 20 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 11 | 13 |
Форма в шампионата
| Бенфика Б | Каза Пиа | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 8 |
6
8 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
2 3 |
3
4 1 |
Голове в шампионата
| Бенфика Б | Каза Пиа | |
|
Вкарани Получени |
30
27 |
23
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
11 |
11
9 |
Обща статистика за Лига Португал 2
| Мачове (162) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (391) | |
| Средно голове на мач | 2.41 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.22 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.20 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 23% |
Бенфика Б следващи 6 срещи
| 2021-02-14 | Шавеш | - | Бенфика Б |
| 2021-02-22 | Бенфика Б | - | Мафра |
| 2021-02-28 | Ещорил Прая | - | Бенфика Б |
| 2021-03-08 | Бенфика Б | - | Ароука |
| 2021-03-13 | Академико Визеу | - | Бенфика Б |
| 2021-03-21 | Бенфика Б | - | Лейшоес |
Каза Пиа следващи 6 срещи
| 2021-02-14 | Каза Пиа | - | Фейрензе |
| 2021-02-20 | Визела | - | Каза Пиа |
| 2021-02-28 | Каза Пиа | - | Оливейрензе |
| 2021-03-08 | Порто Б | - | Каза Пиа |
| 2021-03-13 | Каза Пиа | - | Вилафранкензе |
| 2021-03-22 | Пенафиел | - | Каза Пиа |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 3.30 | 2.90 |
| Вероятност | 29% | 37% | 34% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 1.53 |
| Вероятност | 45% | 55% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 77% | 23% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.85 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-07 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
